Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה מישהו מחיפה והקריות עם רכב שנכנס בתוכו מזרן 160x200 סמ ומוכן לעשות ג'סטה?

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 1045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיון, מזרן זוגי לא יכול להכנס לרכב רגיל.

רק בארגז של טנדר / משאית.

אפשרות מומלצת היא לשים על הגג (אפילו לא חייב גגון) רק לזכור לשים קרשי תמיכה מלמעלה כדי שהמזרן לא יתקפל וישבר מהרוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחבתי לא פעם על הגג של פרייבט בלי בעיה, גם בלי גגון, קשרתי עם רצועת ראטצ'ט דרך הדלתות וזהו (לשים אותו צמוד לגג מקדימה).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

העברתי מזרון 180*200 על גג של סוזוקי איגניס מרמת ישי לקריית טבעון, מאמין שכל פרייבט ממוצע יעשה את העבודה בלי בעיה. רק צריך לקשור את המזרן כמו שצריך לגגון או דרך הדלתות כמו שנכתב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הובלתי מזרון כזה על גג של יונדאי איוניק מחדרה לכפר סבא.

מה שעשיתי, זה עטפתי את המזרון בניילון נצמד, כדי שלא יתלכלך וגם ייצמד טוב לגג הרכב, הנחתי אותו עם החלק הרך על הגג (למזרון הספציפי יש סוג של שלדה בחלקו התחתון), וקשרתי אותו טוב טוב לרכב.

ההובלה עברה בשלום ב90 קמ"ש, רק שמדי פעם הייתי צריך לעצור ולבדוק ששום דבר לא זז.

מסחרית זה נחמד, אבל עם קצת יצירתיות, ממש לא חייב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

העברתי מזרון 180*200 על גג של סוזוקי איגניס מרמת ישי לקריית טבעון,

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

אני הובלתי מזרון כזה על גג של יונדאי איוניק מחדרה לכפר סבא.

שלי יותר גדול.
הובלתי מזרן על גג של סקסו מבאר שבע לחדרה. נראה אותכם מתחרים עם זה.

לא התקלקל. עם גגון/תמיכה לא התקלקל (זה גם מה שאמרו על המעבר במירון).

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fitch כתב:

מדובר על מזרן חדש וקצת חבל שיתקלקל.

מזרון חדש מגיע ארוז בניילון חזק. כבר פותר לך חצי מהבעיה.

כמו שאמרו לך, על הגג של רכב פרטי (אבל עם 4 דלתות), 2 רצועות ראטצ'ט דרך פתחי הדלתות. סע בזהירות, אם הנסיעה ארוכה תעצור כל רבע שעה ותבדוק.

מזרון זה החפץ היחיד שאני מוביל על הגג ללא גגון, גגון רק מפריע במקרה הזה.

יעבוד ללא נזק.

ואם אתה עדיין לא רגוע, שלם את התשורה לחנות שיביאו לך את זה עם משאית.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ מאוד גם להעביר שני ראצ'טים או רצועות לאורך הרכב (לקשור לטבעות הגרירה הקדמית והאחורית. שווה להבריג את הקדמית לצורך העניין).

לא משנה כמה חזק מאבטחים את המזרון, הרוח תרים אותו, במידה כזו או אחרת, ותיצור התנגדות שעלולה להזיז אותו או להשפיע על התנהגות הרכב.

מומלץ, מנסיון

בהצלחה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו למעלה לקשור היטב את המזרון (דרך החלונות). במיוחד לבצע קשירה בחלק הקדמי ביותר כדי שלא יכנס אוויר וירים את המזרון למעלה.

לנסוע לאט ועם הרבה סבלנות, לא הייתי עובר את ה  50קמש. עשיתי זאת מספר פעמים גם ברכבים קטנים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...