Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לדגמי צמיגים להחלפה + מקום מומלץ - הונדה סיוויק 2013

Matan1515
שימו לב! השרשור הזה בן 1089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב.

אז הגיע הזמן להחליף זוג צמיגים קדמיים ואולי על הדרך את כל הרבעייה.. האחוריים הם במצב טוב והוחלפו לא מזמן, של חברת SUNWIDE, - ע"פ קריאה בפורום מדובר בצמיגים גרועים, לכן אולי לשקט הנפשי אחליף גם אותם.

מדובר בהונדה סיוויק האצבק 2013.

תקציב - 270 עד 300 לצמיג. - סביבות 1100 - 1200 ש"ח ל4 צמיגים. לדעתי אין טעם להשקיע יותר ובתקציב הזה אפשר לקבל אחלה תמורה.

**לא מעוניין בהמלצות של רבעייה ב444 ש"ח!!**

מידה ע"פ הרישיון - 205/55/16   91V

מבקש המלצה עבור דגם + מקום מומלץ מניסיון להחלפה באיזור נתניה עד פרדס חנה - חשוב לי מאוד מקום אמין וישר .

ראיתי שיש דגמים מומלצים כמו falken, dunlop

אשמח להמלצות מניסיון.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,
בתקציב הזה אני ממליץ לקנות אחד משלושת הדגמים הבאים :
Falken ze310
Kleber HP4
Pirelli p1

וממליץ לא לקנות Dunlop FM800

https://tires4u.co.il/compare?diameter=6&aspectRatio=13&width=18

על הגבול של התקציב נמצא Goodyear Efficient Grip Perfomance. אם הוא לא תוצרת טורקיה, זאת קניה טובה מאוד.
https://tires4u.co.il/tire-service?tire=508&cs=1&diameter=6&aspectRatio=13&width=18

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני (מחזיק באותו רכב) עם הפאלקן שהמליצו לך פה בתור צמיגים אחוריים, בגדול מרוצה מאוד.

המחיר לא יקר סביב ה250 ש"ח לצמיג (זוג עלו לי 500) לגבי מקום מומלץ- מאיפה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר חודשיים-שלש אם לא יותר עם הפלקן,ונוסע ב150+- איתם(בכבישים ש150 זה סביר לגמרי) 

והם שקטים. אין הבדל כמעט ברעש מול הצמיגים המקוריים שהיו גודייר אם זוכר נכון. 

אז הם לא רעים בכלל בקטע הזה אבל קח בחשבון שהבידוד רעש מהצמיגים בסיוויק לא להיט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שקט ברכב מכיוון הצמיגים, תוסיף לתקציב ותקנה Michelin Primacy4

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במידה.
אני מצאתי אותם במחיר הכי טוב ל 205/60/16 בראשל"ץ ( "צמיגי אור" ).

במידה של פותח השרשור יש איזו צמיגיה בת"א שמפרסמת ב 350₪ לצמיג.
https://tires4u.co.il/tire-service?tire=4833&cs=1&diameter=6&aspectRatio=13&width=18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

195/65R15. חיפשתי באוטו דיפו (יש להם כל הזמן מבצעים מעניינים) אין להם כרגע. 

באזור שלי גם לא מחזיקים, וכל הזמן דוחפים סיניים למרות שאני אומר, חוזר ואומר - לא. (הם בשלהם -תופעה שכל כולה כלכלית)

רוצה לשנות את הצמיגים של גודייר שמלווים אותי עשרות שנים על כמה וכמה רכבים. (נאמן למותג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שבאוטו דיפו מוכרים פרימסי 4.
לרוב זה אנרג'י סייבר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים הרכבתי אצל אנטון צמיגים. גם בזמן המהומות שהיו שם הגעתי כמעט לבד. ( בגלל המהומות ביפו)

הם עובדים בסרט נע, נכנסים יוצאים במהירות. ותמיד שם מלא ללא אפשרות לחנות את הרכב.

אולי אבדוק אצלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב תבדוק אצל "צמיגי אור" , הוא נתן לי את המחיר הנמוך ביותר לפרימסי 4 שהצלחתי למצוא.

הוא גם גמיש מבחינת שעות ההתקנה, אפשר לתאם מראש  ולא לעמוד בתור.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם אור לדני עכשיו. אין פרימסי 4 בארץ לטענתו הציע לי לחכות, או להרכיב קלבר במחיר 930 ש"ח. (בחור ממש חיובי)

גם אנטון אמר אותו דבר, אך אמר שאולי יש לו במחסן. התקשר עכשיו יש לו בסניף השני. 1250 ש"ח  לפרימסי4 (מחיר טוב, חשבתי יותר יקרים)

1000 לקלבר. הפרש לא גדול למישלן, דילמה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...