Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לדגמי צמיגים להחלפה + מקום מומלץ - הונדה סיוויק 2013

Matan1515
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גלגלי המגן זה ליד צומת בית דגן.
אני מניח שתמצא משהו יותר קרוב לנתניה.

אתה יכול להתקשר ליבואן Goodyear, להזמין אצלו Efficiemt grip perfomance ולבחור מקום התקנה ממה שיש לו להציע קרוב לנתניה. כבר בטלפון תשאל איפה מייצרים אותם ( תפסול תוצרת טורקיה ). לרכב שלך זה יהיה עדיף מבחינת הנוחות מאשר פאלקן.
https://www.itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=205&height=55&koter=16

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בסופו של דבר אעדכן.

הרכב נכשל בטסט ביום ראשון על 2 צמיגים קדמיים שהיו כבר מורכבים 3 שנים+ - עוד מהבעלים הקודמים.

לאחר מס' טלפונים ושיטוט בTIERS4U מצאתי את צמיגי צמרת בנתניה.

אמרתי לו ישר "היי נכשלתי בטסט על 2 צמיגים, אני רוצה פאלקן אל תציע לי משהו סיני, פאלקן זה מספיק לי"

הציע לי פאלקן ZE310 205/55/16 במחיר של 250 ש"ח לצמיג.

כמובן אמרתי על הדרך הצמיגים אחוריים היו סבירים של SUNWIDE  (סיני שACE מפרסמים) אז אמרתי יאללה נעשה מצווה ונחליף.

אז מה הוחלף?

רבעיית פאלקן ZE310 המידה שצויינה מעלה, שבוע 4 של 2021 -ב1000 ש"ח כולל מע"מ.

כנראה שהגיע משלוח או משהו של צמיגי פאלקן כי ראיתי שרשור נוסף בפורום של CHECK UP שפרסמו מבצע כלשהו..

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...