Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באמצע הכביש התפרץ ובעט ברכב

Mega
שימו לב! השרשור הזה בן 1200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש לי 2 מקרים, אז יש לי בסיס וצעד. 🥰

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 30.12.2020 בשעה 13:24, motek כתב:

הוא יכול לדרוש. עד המשפט יעבור הרבה זמן ויהיה לגיטימי להגיד שהסרטון כבר נמחק מהמצלמה. כמובן שזה לא נראה הכי טוב שהתובע מוחק חלק מהסרטון, אבל לדעתי זה עדיף מאשר להשאיר אותו.

הסירטון כבר התפרסם ברשתות החברתיות, הנתבע יכול להשיג עותק אחד בקלות. רואים את התובע בולם בכוונה תחילה וכמעט גורם לתאונה, מה שללא ספק חימם היטב את הבבון. לא עושים שטויות כאלה בכביש. את הבעיטה לא רואים ולא שומעים, ככה שהנתבע יטען שהיתה שם מכה (ותיקון PDR יעלה פחות מהוצאות משפט).

מסקנה לכולנו: בכביש אל תנסה להיות גבר. אם מישהו מתעצבן שחתכת אותו, שים יד על הלב, תתנצל וזה יעבור.

בתאריך 31.12.2020 בשעה 12:06, Avi135 כתב:

כמו בסרטון כאן, בסוף איכשהו הבבון חתך אותי, חסם לי את הנתיב ויצא אלי במבט מאיים.

העברתי את הגיר ל-N, לחצתי על הבלמים ופמפמתי עם הגז רק כדי שיבין עם מי יש לו עסק... הבחור התקפל לרכב וברח כמו עכבר מול חתול.

נו באמת, פמפמת עם הגז והוא הבין עם מי יש לו עסק?

בתאריך 30.12.2020 בשעה 15:55, natco כתב:

(אין סאונד בסרטון משום מה אז אפרשן: הבחור לא עצר בעצור, היתה תנועה עמוסה מאחורי, נתתי צפצפוף אזהרה, זה לא מצא חן בעיני הבחור, הוא יצא "להרוג אותי".  החבר שלו בלנדרובר מימין דופק לי על האוטו וצורח עלי לזוז)

מה זה הדבר הזה לצאת מהרכב בצורה מאיימת באמצע הכביש? איך אפשר לקבל את זה כמשהו שאפשר "להעביר"?

זו אלימות בדרגה גבוהה מאד לדעתי.

הוא לא יצא להרוג אותך, והוא לא יצא בצורה מאיימת. הוא יצא להזהיר אותך שהנהיגה שלך בעייתית, ולפרוק את הלחץ שלו מ"כמעט תאונה". במקרה כזה היית צריך להתנצל ולהיפרד ממנו לשלום, בטח שלא לעשות לו שיימינג. 

בתאריך 30.12.2020 בשעה 17:43, ceyal כתב:

כשהרמזור התחלף לירוק הוא פשוט נגח אותי בכנף הקדמית ימנית , וצעק "מה אתה חושב? אם יש לך אוטו גדול אתה מלך הכביש? הנה אתה לא".

הנזק אגב היה פס קישוט שנפל.

WTF?? ניגח אותך? ואיך כל הנזק הוא רק פס קישוט? הזוי.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. למה לא יצאת מהכיכר בנתיב השמאלי אם זה מה שהיית בו(אחרת בשביל מה צריך כיכר דו נתיבית?)

ב. בשביל מה לשחק איתו משחקי ברקסים?(גם אם זה בלימת מנוע רואים שזה מכוון כי אין צורך להוריד הילוך בנקודה הזאת , בעיקר לא להילוך שגורם לבלימת מנוע כלכך חזקה) הייתה מתעלם מהצפצוף שלו והוא היה שוכח מזה

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, outlander כתב:

הוא לא יצא להרוג אותך, והוא לא יצא בצורה מאיימת. הוא יצא להזהיר אותך שהנהיגה שלך בעייתית, ולפרוק את הלחץ שלו מ"כמעט תאונה". במקרה כזה היית צריך להתנצל ולהיפרד ממנו לשלום, בטח שלא לעשות לו שיימינג. 

פספסת בגדול חביבי.

תצפה שוב בסרטון.

הנהיגה שלי ממש לא בעייתית.

זו היציאה מבת-חן לכביש של עמק חפר.

יש לו עצור.

הוא לא עצר. צפצפתי לו. צפצוף אזהרה. כי לא יכולתי לבלום. אתה יכול לראות שסטיתי לנתיב הנגדי והרכב שהיה מאחורי בקושי הספיק לעצור לצידי. הרכב שאחריו עבר משמאלנו על הנתיב הנגדי.

אתה יכול לראות שהוא מסמן "מה קרה" וסימן של צפצוף.

בכל מקרה "יצא להעיר לי על הנהיגה שלי"?

אתה באמת יכול להצדיק את זה???

לעצור באמצע הכביש???

תראה איזה בלאגן נוצר שם ברגע. זה כביש בינעירוני עמוס.

הוא היה יכול לגרום לתאונה אמיתית עם המשחקים המטומטמים שלו.

בכל מקרה- אני יישמתי את מה שכתבתי.

אמרתי לבבון השני שדופק לי על האוטו שהם מצולמים ושאני אשלח את זה לקצין רכב של תמי 4. 

אחרי זה סגאתי את החלון וחיכיתי שילכו משם.

אתה יכול לראות שאחרי שעשיתי זאת, הם מקפלים אירוע וכולנו ממשיכים.

שיימינג אה?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, outlander כתב:

הוא התפרץ ולא עצר בעצור. אין לו שום סיבה להתנהגות הברברית.

לפני 3 שעות, outlander כתב:

WTF?? ניגח אותך? ואיך כל הנזק הוא רק פס קישוט? הזוי.

זה היה במהירות אפס, עמדנו אחד ליד השני ברמזור והוא פשוט נתן גז ושפשף את הפס.

זה היה SMAX

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, natco כתב:

פספסת בגדול חביבי.

תצפה שוב בסרטון.

הנהיגה שלי ממש לא בעייתית.

זו היציאה מבת-חן לכביש של עמק חפר.

יש לו עצור.

הוא לא עצר. צפצפתי לו. צפצוף אזהרה. כי לא יכולתי לבלום. אתה יכול לראות שסטיתי לנתיב הנגדי והרכב שהיה מאחורי בקושי הספיק לעצור לצידי. הרכב שאחריו עבר משמאלנו על הנתיב הנגדי.

אתה יכול לראות שהוא מסמן "מה קרה" וסימן של צפצוף.

בכל מקרה "יצא להעיר לי על הנהיגה שלי"?

אתה באמת יכול להצדיק את זה???

לעצור באמצע הכביש???

תראה איזה בלאגן נוצר שם ברגע. זה כביש בינעירוני עמוס.

הוא היה יכול לגרום לתאונה אמיתית עם המשחקים המטומטמים שלו.

בכל מקרה- אני יישמתי את מה שכתבתי.

אמרתי לבבון השני שדופק לי על האוטו שהם מצולמים ושאני אשלח את זה לקצין רכב של תמי 4. 

אחרי זה סגאתי את החלון וחיכיתי שילכו משם.

אתה יכול לראות שאחרי שעשיתי זאת, הם מקפלים אירוע וכולנו ממשיכים.

שיימינג אה?

לא ראיתי מישהו שדופק לך על הרכב, סורי. דיברתי לגבי ההוא שיצא. הוא לא יצא בצורה מאויימת, אז לא ביג דיל, מתנצלים מסבירים וחלאס. אם דפקו לך על הרכב - זה כבר סיפור אחר לגמרי, שגובל באלימות.

מצפיה בסירטון אני לא יכול להסיק בדיוק איך נסעת ואם זה לא היווה הפרעה לתנועה ברמה כזאת שההוא הרגיש צורך לצאת ולפרוק את הלחץ שלו, אם אתה טוען שאתה לא אשם, סבבה, אבל הוא לא נראה לי "בבון" (נתקלתי בבבונים אמיתיים). יצא צעק ונכנס לרכב בחזרה.

ואני לא מצדיק אותו.... ממש לא. אדם שעוצר באמצע הכביש הוא מטומטם, כי זה שמאחוריו יכול להיכנס בו בקלות. רק אתמול פורסם וידאו כזה. גם מלצעוק על אנשים לא יוצא שום דבר טוב, בטח שהם לא מתחנכים מזה.

לפני 17 שעות, ceyal כתב:

הוא התפרץ ולא עצר בעצור. אין לו שום סיבה להתנהגות הברברית.

לא שמתי לב לקטע הזה. אבל אם הוא יצא לצעוק, אז ברור שיש לו סיבה. אולי הוא חלם ונבהל מהצופר, או דמיין שנכנסים בו. אי אפשר לדעת מה עובר על אדם שמחליט באמצע הכביש לעמוד ולצעוק, כאילו זה יעזור משהו. בכל מקרה, זאת לא ממש "התנהגות ברברית" כי מה שאני רואה פה זה אדם שעומד וצועק (על תקן מחנך). 

השני שדפק לו בחלון (את זה לא ראיתי) זה באמת ברבריות ואלימות. על כזה דבר קשה להבליג.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7 עמודים - מי צודק או לא - בן אדם גורם תוך כדי עקיפה לעצירה של רכב אחר, יוצא אליו ופוגע לו ברכוש תוך כדי איומים והתגרות. 

בין אם הוא צודק או לא צודק - איזו זכות יש לו לפגוע ברכוש או נפש? הקו האדום שלי היא פגיעה ברכוש או בנפש. 

לשים לרגע בצד את החוויה הטראומטית שלבדה יכולה להכניס בן אדם למצוקה רגשית\מנטלית עמוקה - נגרם כאן נזק לרכוש. 

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים הכי שפלים ומעצבנים בכביש זה ילדים שמשחקים איתך משחקי למי יש יותר גדול בכביש.

מאיצים ובולמים כשאתה מאחוריהם כדי "להראות" להם.

צמד לנתיב הימני. 

אתה רואה מישהו עצבני וממהר? תן לו לעבור. אולי עבר יום רע. 5 שניות מהחיים ייקח לך לא יותר מזה תאמין לי

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי הדיון הוא לא מי צודק או לא, אלא איפה כל אחד טעה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה זה לא נותן לבן אדם שום זכות! לצאת מהרכב שלו כשהוא מונע ולחבל ברכוש של אחר. 

שום זכות! 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנת מה אני אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי - זה ממש לא משנה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שזה שהוא יצא זה מעשה חמור, אסור, בבוני וכו' וכו' וכו'.

אבל אנחנו חיים במציאות, ולא בעולם צודק שכל אחד עובד לפי המוסר והמצפון. לכן, צריך להתחשב בכך ומלכתחילה לא להתגרות בנהג שנצמד ומהבהב לך. בשביל מה זה טוב? אני אומר את זה בתור אחד שהיה מתרגש מכל אחד כזה בכביש עד לא מזמן יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי - אני יכול בתור בן אדם מבוגר ולוקה בשכלו להתגרות בך ולאמר לך דברים איומים - אסור לך להרים עליי יד. 

אתה יכול אח"כ לתבוע אותי על חלק מאותם דברים שנאמרו - ברגע שהרמת עליי יד זו תקיפה. ברגע שפגעת ברכוש שלי זו חבלה. 

זאת הנקודה. אין שום הצדקה למה שהוא עשה ואם הוא הסב נזק - אין שום סיבה לא לתבוע אותו כנגד תיקונים והוצאות נלוות. 

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...