Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באמצע הכביש התפרץ ובעט ברכב

Mega
שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מייחל להיעלמות תופעת הבבונים מארצנו.

נדמה לי שבדרך חוקית קשה מאוד לטפל בזה. אפשר להפליל בעיקר בנספחים של זה. כגון במקרה זה: נזק לרכב (אם ניתן להוכיח), עבירות תנועה וכדומה. פחות על ההתנהגות המכוערת והמאיימת הזאת.

אם יש למישהו רעיונות איך ניתן למגר את התופעה באמצעות חוקים יעודיים, שיציע אותם לכל אנשי רסיסי המפלגות המנסים לשכנע אותנו לבחור בהם, אולי זה יועיל להם ולנו.

עד אז אולי הייתי מוסיף לתפילת הדרך 'ומכל מיני בבונים'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 45 דקות, motek כתב:

הוא יכול לדרוש. עד המשפט יעבור הרבה זמן ויהיה לגיטימי להגיד שהסרטון כבר נמחק מהמצלמה. כמובן שזה לא נראה הכי טוב שהתובע מוחק חלק מהסרטון, אבל לדעתי זה עדיף מאשר להשאיר אותו.

ברגע שהוא ימחוק לא יהיה לו שום עילת תביעה ובנוסף זה שיבוש חקירה אם הוא רוצה להגי תביעה הוא חייב לשמור את כל החומרים שיש לו (גם כאלו שלא מוצאים חן בעניו ואם הוא חושש שזה יסבך אותו אז פשוט לא להגיש תביעה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, itzik123 כתב:

אני מייחל להיעלמות תופעת הבבונים מארצנו.

הם רק מתרבים מיום ליום  - בתוך עמי אני יושב ויודע את המתרחש סביבי, 
הם כבר הצליחו להגיע להגיע לפרלמנט בישראל (כנסת)
ומיצגים אותם נאמנה את הבוחרים שלהם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, EliC25 כתב:

הוא בלם כדי להאיץ? בהורדת הילוך הרכב לא בולם ככ חזק. החבר שלך התגרה בבבון במקום להתעלם ממנו ולהמשיך בשלו.

בדיוק.

כשאני נתקל בבבון ממהר וצופר, אני לרוב מפנה לו את הדרך ושוכח מהסיפור 8 שניות אחרי שהוא קרה. שימהר.

על מקום חיוני בתור חיוני כלשהו לאיזה משרד חיוני כדאי להתאמץ, אבל על עוד 30 שניות תיאורטיות ברמזור/פקק - לי זה לא עושה כלום. לרוב המוחלט של האנשים זה לא משנה בכלל. 

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, ח חזקי כתב:

ברגע שהוא ימחוק לא יהיה לו שום עילת תביעה ובנוסף זה שיבוש חקירה אם הוא רוצה להגי תביעה הוא חייב לשמור את כל החומרים שיש לו (גם כאלו שלא מוצאים חן בעניו ואם הוא חושש שזה יסבך אותו אז פשוט לא להגיש תביעה)

זה לא שיבוש ולא שום דבר. אולי שישמור גם את הסרטון במצלמה מהרגע שיצא מהבית? אולי גם מיום ויומיים לפני? אולי שני האנשים האלה בכלל רבו לפני 10 שנים ועכשיו הבבון ראה אותו על הכביש והחליט לנקום?

הוא מגיש תביעת נזיקין, הוא צריך להוכיח שהנתבע גגרם לו נזק וזה בדיוק מה שהוא צריך להציג בסרטון. אם הנתבע רוצה הוא מוזמן להציג ראיות נוספות כדי להצדיק את עצמו, אבל למה שהתובע יעשה את העבודה בשבילו?

אגב, אפשר גם לטעון שזה מה שהמצלמה שמרה בעקבות המכה (יש מצלמות ששומרות כמה שניות לפני ואחרי שמרגישות/שומעות מכה).

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעבר דבר דומה , דווקא במשטרה לקחו את זה מאוד ברצינות הם קוראים לזה Road rage , הבבון הורשע קיבל עבודות שירות , קנס של 5Kלמדינה ופיצוי כספי מלא לחבר ותיק פליל ל-7 שנים , ככה שקודם כל לפנות כן לפנות למשטרה .

• אהבתי 3
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 3
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אורח לרגע כתב:

אין הוכחה שהוא פגע בדלת, אין פה איום על חיי אדם, אין נפגעים. יש התנהגות ברברית ועבירות תנועה.

לדעתי האישית אין בזה מספיק כדי שיקרה משהו עם תלונה שכזו.

הגישה הזו בעייתית. 

יש כאן אלימות וביריונות. זה אמור להיות מספיק כדי שמישהו יעשה משהו כדי להפסיק את זה.

אבל אתה לא היחיד שהרים ידיים.

גם אני גיבור מקלדת.

היה לי משהו דומה לפני שנה, ולא עשיתי עם זה כלום, למרות שלדעתי במקרה שלי משלוח הסרטון במייל לקצין הרכב של תמי 4 היה משיג לא מעט.

(אין סאונד בסרטון משום מה אז אפרשן: הבחור לא עצר בעצור, היתה תנועה עמוסה מאחורי, נתתי צפצפוף אזהרה, זה לא מצא חן בעיני הבחור, הוא יצא "להרוג אותי".  החבר שלו בלנדרובר מימין דופק לי על האוטו וצורח עלי לזוז)

מה זה הדבר הזה לצאת מהרכב בצורה מאיימת באמצע הכביש? איך אפשר לקבל את זה כמשהו שאפשר "להעביר"?

זו אלימות בדרגה גבוהה מאד לדעתי.

אותי הוא לא ממש הפחיד (גם לא ה"דאבל" בדמות הצ'יקמוק שישב בלנדרובר). אבל מחר הוא יעשה את זה למישהו מבוגר, או לבחורה וזה עלול להגמר אחרת.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב של תמי 4 , להיכנס לאתר של שטראוס בעלי החברה לצרף את הסירטון ולבקש לטפל בנהג הרכב שלהם.

מניסיון עם רכב של חברת פז , החברות הללו אינם מתיחסות לנושא בשיווין נפש ואכן מטפלות בנושא במהירות, ואף טורחות לעדכן את המתלונן.

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על הוידאו שפותח השרשור צירף.
החבר שלו דפק למאזדה "בלימה בהפתעה" פעמיים . בפעם השניה זה כמעט הסתיים בתאונה.
שלא יעשה עם זה כלום, כי לפי הסרטון של המצלמה האחורית, הוא חלק מהבעיה במקרה הספציפי . וגם חלק מהתופעה של בריונות בכבישים ( כאן נתנו לזה מגוון שמות ).

לדעתי, הבדל גדול מאוד בין שני הסרטונים באותו השרשור.

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלך הכניס את עצמו לסיטואציה הזאת והוא לא פחות דלביוב מהבחור בחולצה הלבנה.

שיחק אותה גיבור ועשה לו פעמיים "בדיקת בלמים" (הדבר הכי מעצבן בעולם) במקום להמשיך לנסוע ולתת לבבון לעקוף אחרי הפניה.

הייתי ממליץ לו לזנוח את ההרגל המטופש הזה.

אחד החוקים הכי חשובים בכביש זה - לא לחנך!

עריכה אחרונה על ידי Dimo
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילך להתלונן.

לפני בערך 8 שנים, בבון מנוזל מהדגם הזה, ניסה להשתחל לפני ברמזור אדום.

מלכתחילה לא היה לו סיכוי כי פשוט לא היה מספיק מקום להדחף אבל הבבון נצמד אלי צפר והוציא טלפיים מהחלון.

כשהרמזור התחלף לירוק הוא פשוט נגח אותי בכנף הקדמית ימנית , וצעק "מה אתה חושב? אם יש לך אוטו גדול אתה מלך הכביש? הנה אתה לא".

בצומת הבאה הוא יצא מהרכב וניגש אלי בצעדי קוף מאיימים

חיכיתי שיתקרב ובשניה שהוא הניף את האגרוף לחלון, פתחתי את הדלת בבום פתאומי.

הוא חטף את המסגרת של הדלת ישר באף ונראה לי שגם היד התעקמה לו. בכל זאת לבבונים יש ידיים ארוכות.

נפנפתי לו לשלום והמשכתי בדרך.

הנזק אגב היה פס קישוט שנפל.

הפואנטה אגב היתה שמאחר וכל זה היה מצולם (חוץ מפתיחת הדלת), העברתי את הפרטים שלו לחברת הליסינג ולמשטרה.

אחרי בערך שבוע זימנו אותי לתת עדות והבנתי שהקוף חטף משהו, לא זוכר מה, חוץ מהנזק לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Mega

החבר שלך בבון לא פחות, הוא חתך את המאזדה הלבנה בכיכר ולקח את הפנייה מתוך הנתיב הפנימי של מעגל התנועה כאשר רק רכב אחד יכול לצאת מהכיכר בו זמנית.

אני מכיר טוב מאוד את האזור, רק לפי הבניינים זיהיתי אותו, מדובר ב"כיכרות של נחלת", כל בחור שגר כמה דקות בראשון לציון מכיר את האזור שם.

גם אם האזור פקוק וקצב התנועה איטי אין סיבה לעשות את מה שעשה.

בנוסף כמו שרשמו מעליי, ב0:40 רואים שהוא מנסה ללמוד אותו לוקח ובולם בפתאומיות ממש לפני הפנייה למשה בקר, בעקבות זאת המאזדה השחורה בלמה גם כן ואז צפרה וככל הנראה זה היה הקש ששבר את גב הגמל.

הבחור השני בבון ולא היה בסדר אבל בוא, שחבר שלך יקח קורס באתיקה ויסתכל במראה לפני שהוא הולך למשטרה.

עריכה אחרונה על ידי nizzan943
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיילך להתלונן, שיתבע לו את הצורה, שיילך לבית הדין הבינלאומי בהאג, שיילך...

הלו?!? שמתם לב ל"בדיקת הבלמים" המכוונת של החבר? פעמיים? צמד בריונים על הכביש בקיצור.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, nizzan943 כתב:

@Mega

החבר שלך בבון לא פחות, הוא חתך את המאזדה הלבנה בכיכר ולקח את הפנייה מתוך הנתיב הפנימי של מעגל התנועה כאשר רק רכב אחד יכול לצאת מהכיכר בו זמנית.

אני מכיר טוב מאוד את האזור, רק לפי הבניינים זיהיתי אותו, מדובר ב"כיכרות של נחלת", כל בחור שגר כמה דקות בראשון לציון מכיר את האזור שם.

גם אם האזור פקוק וקצב התנועה איטי אין סיבה לעשות את מה שעשה.

בנוסף כמו שרשמו מעליי, ב0:40 רואים שהוא מנסה ללמוד אותו לוקח ובולם בפתאומיות ממש לפני הפנייה למשה בקר, בעקבות זאת המאזדה השחורה בלמה גם כן ואז צפרה וככל הנראה זה היה הקש ששבר את גב הגמל.

הבחור השני בבון ולא היה בסדר אבל בוא, שחבר שלך יקח קורס באתיקה ויסתכל במראה לפני שהוא הולך למשטרה.

כבר 3 עמודים אני מחכה לתגובה כזו, והנה מצאתי צדיק בסדום.

-----------

אגב הבחור במאזדה השחורה אפילו יותר גרוע, הוא מתחיל בנתיב החיצוני, עובר לפנימי, ואז יוצא ממעגל התנועה מהנתיב הפנימי

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...