Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באמצע הכביש התפרץ ובעט ברכב

Mega
שימו לב! השרשור הזה בן 1201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

עזוב, כבר גילינו פעם אחת שאצל איתן הכל בינארי, צד אחד בהכרח צודק, ואם חס וחלילה מישהו יכתוב שהמצלם עשה משהו לא בסדר, אצלו זה אוטומטית הצדקה וניקוי מוחלט מאשמה של הצד השני

וזה, ילדים, מה שנקרא - אינדוקציה למופת. אבל אוותר לך 😂

לפני 3 שעות, EliC25 כתב:

מה הסיבה לדעתך?

ואיפה ראית מישהו שהצדיק אותו?

זה שמישהו בבון לא הופך את האדם השני לצודק בהכרח.

שניהם יכולים לטעות וללמוד מהטעויות שלהם זו ברכה.

אני לא יודע מה הסיבה. אבל כל דבר אחר שיטענו פה זה לא יותר מאשר תאוריית קונספירציה.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שירשור ממש ארוך,האמת לא עברתי על כולו,יש אפליקציה שנקראית שומרי הדרך,תגיד לחבר שירשם לאפליקציה וישלח להם את הסירטון.

הם מטפלים ישירות מול המשטרה.

עריכה אחרונה על ידי mazda2011
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה הזו לא נועדה לאירועים כאלה. מדובר בשירות שבו הצילום מבוצע באמצעות הטלפון הנייד המותקן על השמשה הקדמית, ומשדר את העבירה בזמן אמת תוך שמירה על נהלים המבטיחים את שמירת הסרטון המלא באופן שמבטיח את כשרותו המשפטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי מפחד מבבונים כאלה, לפני איזה 6 שנים קפץ עליי אחד כזה והתחיל לדפוק אגרופים לדלת ולחלון הרכב, אמרתי לחבר שלידי שיצלם וידאו בזמן שהרכב נעול אבל הוא גם פחד, הבחור היה עם דם בעיניים.

היום לאחר שהתבגרתי, התחזקתי והשכלתי אני פשוט זורק ז** על מטומטמים כאלה ואם יצא אליי אחד כזה אני אציג לו אצבע משולשת ואעקוף אותו אלא אם כן הוא יצליח לשבור חלון או משהו כדומה ואז אאלץ להגן על עצמי באגרסיביות חזרה.

במקרה המדובר הייתי לחלוטיו מגיש תלונה כדי ללמד את האידיוט לקח, גם אם חברך התגרה בו מעט או לא - להערכתי הבבון היה יוצא מהרכב בכל מקרה על מנת לחשוף את חזהו השדוף ונותן אגרופים לעצמו

• אהבתי 1

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצבע משולשת זאת גם אלימות, בלי קשר שזה מעשה מגעיל ודוחה.

יש אנשים שיכולים לדקור על דבר כזה.

יותר הגיוני לא להגיע למצבים כאלה מלכתחילה עד כמה שאפשר (ברקסים זאת לא הדרך, בטח לא תנועות ידיים מאיימות  או מעליבות) אל תגיבו לאלימות באלימות כנגד, זה יוביל למקומות מסוכנים. אני כותב מניסיון כשהייתי מגיב לאנשים בחזרה, זאת לא הדרך. זה אגב לא נובע בשום מצב מפחד, אלא ראייה יותר עמוקה של הדברים. (שלא נדבר שכל היום הלך על עצבים, כולל בבית עם הילדים/משפחה)

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה שלנו והפרקליטות מאוד טובה נגד אזרחים שומרי חוק שיש להם להפסיד.

בבון כזה או אחר שדוקר,רוצח,גונב אין לו הרבה מה להפסיד והטיפול בהם בהתאם, כמובן שאסור לשכוח את השופטים שמשום מה נוהגים להקל בעונש עם טיפוסים כאלה. 

אז אם מישהו פה חושב שהוא יקבל הגנה מצד רשויות החוק שילכו איתו יד ביד "להיכנס" בבון וללמד אותו לקח אחת ולתמיד הוא טועה ובגדול. מי שיצא מופסד זה רק הבן האדם הנורמטיבי שבסיטואציה.

• אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל גם אם הוא הרביץ לך. חתך אותך. יצא אליך. לא יעשו לו כלום. אתה תצא מהרכב תרביץ לו אותך יסבכו והוא ימשיך דרכו.
אגב אתה גם לא צדיק. מגיע לך. משחק משחקים בכביש ובוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהבחור עם האוטו השחור מחפש לרדוף אחרי מי שצילם.

לדעתי זה משהו שקרה עוד לפני ובעקבותיו הוא מחפש אותו.

אז אולי אם תחפש בסרטון כמה דקות אחורה תראה מה הסיבה האמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.12.2020 בשעה 20:47, eitanuch כתב:

וזה, ילדים, מה שנקרא - אינדוקציה למופת. אבל אוותר לך 😂

תשמע, פעם אחת זה אולי טעות, פעמיים זו שיטה. 😂

אגב גם באינדוקציה הרבה פעמים משתמשים ב-2 מקרים כדי להסיק כלל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במתמטיקה הרבה פעמים כן, לפחות ברמת תיכון / תואר ראשון במדמ"ח 😂

אם נדמה את זה רגע למשפטים - אז למשפט אזרחי (מעל ל-50%) זה מספיק, למשפט פלילי (מעל לספק סביר) זה לא מספיק

חולה עליך איתן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במתמטיקה/מדמח (בכל הרמות) זה לא מספיק. יש לך בסיס אבל אין צעד.

אה, וחזרה 🥰 (אני חושב שצריך להוסיף לפורום אפשרות לעשות לייק בצורת לב כמו בטוויטר. עם מי מדברים פה?)

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...