Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באמצע הכביש התפרץ ובעט ברכב

Mega
שימו לב! השרשור הזה בן 1199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם שיגיש תלונה. גם אם היא תיסגר מחוסר עניין לציבור, יהיה קייס לפתוח בתביעה אחר כך.

פלוס הבבון יקבל טלפונים משוטרים ויש מצב גם זימון לבירור בתחנה, כי אם מגישים תלונה, השוטרים חייבים לעשות משהו.

כן, מקסימום יגידו לו נו נו נו, אלא אם יהיה מספיק טיפש להתבבן גם שם, אז יהיה גם מעצר ותיק פלילי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 20 דקות, אורח לרגע כתב:

האם צריך למגר את התופעה? בהחלט.

האם ראוי שהערס (סליחה, משפחת הקופים מוחה ונעלבת מההשוואה שלו לבבון) ייענש? כמובן.

עם זאת, לדעתי האישית הגשת תלונה תבזבז יותר את זמנו של החבר מאשר תוביל למשהו שיפגע באופן כזה או אחר בערס.

אין הוכחה שהוא פגע בדלת, אין פה איום על חיי אדם, אין נפגעים. יש התנהגות ברברית ועבירות תנועה.

לדעתי האישית אין בזה מספיק כדי שיקרה משהו עם תלונה שכזו.

עם זאת, הלוואי ואני טועה.

למה אין הוכחה ? שומעים בבירור את המכה בדלת אפילו המצלמה רעדה קצת.

מי ששאל בנוגע למצלמה, XIAOMI MI70 MAI DASHCAM PRO

והשניה מאחורה - XIAOMI YI CAR

הוידיאו עבר עריכה לטובת הקטנת גודל הקובץ והאיכות ירדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריון מצוי שעושה הרבה רעש, עד שהוא פוגש בטעות בבון יותר מסוכן ממנו, במיוחד שהוא רגוע ומנומס, לכאורה.

חבל שלמערכת המשפט אין שפיטה מהירה להוציא את הנגע הזה מהכביש ומכל מקום אחר. (שלילה וקנסות כבדים)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Mega כתב:

למה אין הוכחה ? שומעים בבירור את המכה בדלת אפילו המצלמה רעדה קצת.

זו לא הוכחה. לא רואים את הבבון בועט בדלת. מה שכן רואים (או שומעים יותר נכון) זה את החבר מאיים "אני אשבור לך ת'פנים" ואז נשמעת טריקת דלת.

הבבון יטען שהחבר איים עליו (לזה כן יש הוכחה) ופתח את הדלת בכדי לצאת ולתקוף. בתגובה הבבון סגר לו את הדלת וברח לרכבו.

בוא, אני לא נגדך, אני איתך. לזרוק הצעות של "לך תגיש תלונה" זה קל כשיושבים בהפסקת צהריים מול המסך. הלכה למעשה- זה בזבוז זמן.

נעים (או לא) להכיר- משטרת ישראל.

רוצה החבר להכנס בבון? שייגש לחדר מיון ויתלונן על חדרות, רעידות, קצב לב מואץ, סחרחורות ופחד גדול שגרם לו לאבד תיאבון.

עם מכתב השחרור שייגש לתחנת משטרה ויגיש תלונה על תקיפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחסם את הדרך, יצא מהרכב באופן מאיים זה הבבון ולזה יש הוכחה. לא כל דבר חייב להיות מצולם כדי להגיש תלונה. דווקא ללכת למיון זה בזבוז זמן במיוחד אם אין פגיעות פיזיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mega כתב:

הוא לא נתן ברקס, זה רכב קטן וידני והוא העביר להילוך נמוך ונוצרה סוג של בלימת מנוע.

השאלה אם לפנות לביטוח ?

הוא בלם כדי להאיץ? בהורדת הילוך הרכב לא בולם ככ חזק. החבר שלך התגרה בבבון במקום להתעלם ממנו ולהמשיך בשלו.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרת אותי לסרטון, אתה צודק.

האיום הוא של האדיוט.

האפשרויות נשארות כשהיו:

א. לשתות כוס מים, לבלוע קצת מהאגו ולהמשיך הלאה.

ב. לגשת עם החומר המצולם לתחנת משטרה.

קח אותו ותיגשו לתחנת משטרה, הלוואי תוכיח לי ולאחרים שמצב האימפוטנציה במשטרת ישראל לא גרוע כפי שהם מוכיחים שהוא פעם אחר פעם.

הלוואי.

הצדק איתך, לך עם הצדק ותעדכן עד איזה שלב הוא לקח אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה גם אם הוא ילך רק לביטוח חברת הביטוח תחייב אותו להגיש תלונה במשטרה כך שהשאלה למי ללכת לא רלוונטי 

האם ללכת ? בזה אני לא מתערב שכל אחד יעשה את השיקולים שלו בכל אופן לא נראה לי שזה ימגר את התופעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך חברת ביטוח ולא את המשטרה. תביעת נזיקין ואולי להוסיף לה עוד כמה סעיפים של איום וכו'. אפשר תביעה קטנה, אפשר רגילה דרך עו"ד. סה"כ הסיכוי פה די טוב להוציא משהו לדעתי. רק הייתי חותך את הסרטון ומציג במשפט רק את הקטע שאחרי שהחבר שלך התגרה בבבון עם הברקס, זה לא נראה טוב (ואף אחד לא יקנה את השטות של הורדת ההילוך).

עריכה אחרונה על ידי motek
  • רעיון טוב! 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לדרוש. עד המשפט יעבור הרבה זמן ויהיה לגיטימי להגיד שהסרטון כבר נמחק מהמצלמה. כמובן שזה לא נראה הכי טוב שהתובע מוחק חלק מהסרטון, אבל לדעתי זה עדיף מאשר להשאיר אותו.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי חשוב נעשה - עלה לפורום ויצר עניין אצל כמה עשרות מומחים.

את השאר יעשה הטבע - הוא יתנפח על בבון מסוכן ממנו ויחטוף...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...