Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור מערכת הסטריאו והשמע ברכב לרמה של SQ, מסקנות על בסיס ניסיון אישי.

Dani Cohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, yonihawkss כתב:

שכחתי להוסיף זה שכדי לעשות בניה לפודים או תיבות כמה שיותר חזקהות כדי למנוע רזונס(תנודות)

אפשר לערבב את הפוליאטסר עם חול ים או אפקת אלומניום להקשחה אופטימית.

מתקינים לא היו משתמשים בזה בגלל זה היינו בונים לבד.

מאוד מעניין ומשכיל YONI . תודה לך על הטיפ המקצועי בנושא בניית קורות. ללא קשר הבנתי שפעם הייתה מאוד חזק בתחום, יש לך המון ידע, טוב לראות שחזרתה להשתתף בדיונים, ולתרום מהידע הרב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ערב טוב לחברי הפורום, משתף אותכם בהמשך עבודה של יוסי אלפיין עלית קאר, על בנייה ושיפור הדלת לרמקולים מידבאס 6.5 אינץ'.

התאמה מלאה לרמקולים RS מעולים וחזקים במיוחד, בעלי צליל באס חזק !!

אין על יוסי אפליין - עילית קאר אודיו, אומן בחסד עליון !! עבודה מדוייקת

חסרת פשרות. טבעות MDF ירוק חזק במיוחד, 3 בכל דלת. יצירת משפך לתוך הרכב על מנת לאפשר לכל הצלילים של הרמקול לצאת !

על הרמקול FAST RING לכוון האנרגיה של הרמקול לתוך הרכב !

עבודה ברמה מקצועית ביותר. אני מאושר .

1396566048_.thumb.jpg.0c652035bf271e7685abdf6252ee983c.jpg1396566048_.thumb.jpg.0c652035bf271e7685abdf6252ee983c.jpg2102459846_1.thumb.jpg.e26ce4e592193a89faf72bf3afa1b568.jpg1841737231_2.thumb.jpg.b218add84e16acf20e9370f3b1c9c00a.jpg

עריכה אחרונה על ידי Dani Cohen
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על יוסי מלך העולם

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Dani Cohen כתב:

ערב טוב לחברי הפורום, משתף אותכם בהמשך עבודה של יוסי אלפיין עלית קאר, על בנייה ושיפור הדלת לרמקולים מידבאס 6.5 אינץ'.

התאמה מלאה לרמקולים RS מעולים וחזקים במיוחד, בעלי צליל באס חזק !!

אין על יוסי אפליין - עילית קאר אודיו, אומן בחסד עליון !! עבודה מדוייקת

חסרת פשרות. טבעות MDF ירוק חזק במיוחד, 3 בכל דלת. יצירת משפך לתוך הרכב על מנת לאפשר לכל הצלילים של הרמקול לצאת !

על הרמקול FAST RING לכוון האנרגיה של הרמקול לתוך הרכב !

עבודה ברמה מקצועית ביותר. אני מאושר .

1396566048_.thumb.jpg.0c652035bf271e7685abdf6252ee983c.jpg1396566048_.thumb.jpg.0c652035bf271e7685abdf6252ee983c.jpg2102459846_1.thumb.jpg.e26ce4e592193a89faf72bf3afa1b568.jpg1841737231_2.thumb.jpg.b218add84e16acf20e9370f3b1c9c00a.jpg

עבודה מדהימה, תתחדש נראה מליון דולר.

שאלה: זה דלת של קיה ספורטז?

HU:Grunding GX3800 ,Amp Speakers :Ausidon.Vrx 4.300 SUB:Hertz es 300 old MidBass:Carwales CL6.5 3L MidRange:Carwales CL 3  Tweeter:  Carwales CL1+RIbbon amt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, yonihawkss כתב:

עבודה מדהימה, תתחדש נראה מליון דולר.

ראשית תודה על הברכות שלך. מעריך מאוד ברכות של מומחה כמוך בתחום האודיו וסטריאו לרכב.

כן, אתה צודק זה דלת של קיה ספורטז' 2019.

שוב אני שמח יחד עם הרבה חברי פורום שחזרתה לפורום, לעלות פוסטים מעניינים, מקצועיים ביותר בנושא אודיו לרכב.

לרכב נעשה איטום גם בחלקי הפלסטיק בקורות בדלת האחורית של הבגז'. החזר גלי הקול השתנו, הם יותר לכוון הבאס העמוק, יש ממש שיפור מעולה באיכות הצליל ברכב.

עבודה מעולה, מקצועית ויסודית של דניאל קאר סיסטם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yonihawkss כתב:

למה אני שואל כי יש לי את אותו הרכב.

ואני גם רוצה לעשות משהו שם למיד באס כי עשו שם חורים ממש קטנים והרמקול ממש אטום.

אני רוצה לעשות משהו דומה לשלך לפתוח שם עם מעט זווית לתיבת ההילוכים, או להוציא אותו לגמרי.

נראה מה נעשה אני גם מוגבל מאוד בזמן כבר לא רווק כמו פעם שהייתי בונה ועושה, הילדים לא נותנים לזוז שיהיו בריאים.

אבל אשמח להגיע למפגשים לשמוע את ההשקעות והתקנות שרצות כאן בשנים האחרונות באמת נראה מעניין לשמיעה.

• אהבתי 1

HU:Grunding GX3800 ,Amp Speakers :Ausidon.Vrx 4.300 SUB:Hertz es 300 old MidBass:Carwales CL6.5 3L MidRange:Carwales CL 3  Tweeter:  Carwales CL1+RIbbon amt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך פוסט בנייה מערכת SQ. היום קיבלתי את הרכב מיוסי אלפיין, התרגשתי כמו ילד קטן, למרות שאני די מבוגר, לראות איזה עבודה יפה ומקצועית ברמה גבוה עשה יוסי אלפיין !!

אין לי די מילים בפי, להודות ליוסי על העבודה בניה המדהימה שלו, לחורים שעשיתי עבור  הרמקולים מידבאס 6.5 אינץ', כדי שלא יקבלו החזרים אנרגיה, מהפלסטיק המקורי של הקיה ספורטז'.

העיצוב, הטבעות, והעבודה המקצועית היא ברמה של אומן לא פחות מזה !

זה נראה הרבה יותר יפה מהעיצוב המקורי,  הבניה בצבע שחור שוברת את הצבע קרם המקורי אני אשלח למפעל קיה בקוריאה, תמונות כרעיון לעיצוב הדלת, אני לא צוחק.

אבל זה רק מחצית הסיפור, הדבר החשוב, יוסי היה חייב לחתוך את הזוויות של פח הדלת, שהפריעו וחנקו את הצליל של הרמקולים RS בדלתות.  בנוסף יוסי בנה את הטבעות עץ בצורה פירמידה, בכדי לאפשר לרמקולים אוורור ונשימה בריאה ללא הפרעות. בכך משתחרר המון אנרגיה של הרמקול אל תוך הדלת האטומה כמו יציקת בטון ! 

על האיטום אחראי לא אחר מדניאל קאר סיסטם, גם מתקין בחסד עליון.

אני מצרף סירטון ומספר תמונות לפוסט.

אני מודה מעומק ליבי למספר חברי הפורום אשר ללא עזרתם לא הייתי מצליח בפרוייקט זה,

ראשית לחבר יקר, עומרי - KALMANGAR חבר נוסף יקר, חיים - BEEKER תודה לכם על הייעוץ והדרכה והתמיכה, שנתתם לי במשך כל מהלך הפרוייקט !!

תיקון
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Dani Cohen כתב:

המשך פוסט בנייה מערכת SQ. היום קיבלתי את הרכב מיוסי אלפיין, התרגשתי כמו ילד קטן, למרות שאני די מבוגר, לראות איזה עבודה יפה ומקצועית ברמה גבוה עשה יוסי אלפיין !!

אין לי די מילים בפי, להודות ליוסי על העבודה בניה המדהימה שלו, לחורים שעשיתי עבור  הרמקולים מידבאס 6.5 אינץ', כדי שלא יקבלו החזרים אנרגיה, מהפלסטיק המקורי של הקיה ספורטז'.

העיצוב, הטבעות, והעבודה המקצועית היא ברמה של אומן לא פחות מזה !

זה נראה הרבה יותר יפה מהעיצוב המקורי,  הבניה בצבע שחור שוברת את הצבע קרם המקורי אני אשלח למפעל קיה בקוריאה, תמונות כרעיון לעיצוב הדלת, אני לא צוחק.

אבל זה רק מחצית הסיפור, הדבר החשוב, יוסי היה חייב לחתוך את הזוויות של פח הדלת, שהפריעו וחנקו את הצליל של הרמקולים RS בדלתות.  בנוסף יוסי בנה את הטבעות עץ בצורה פירמידה, בכדי לאפשר לרמקולים אוורור ונשימה בריאה ללא הפרעות. בכך משתחרר המון אנרגיה של הרמקול אל תוך הדלת האטומה כמו יציקת בטון ! 

על האיטום אחראי לא אחר מדניאל קאר סיסטם, גם מתקין בחסד עליון.

אני מצרף סירטון ומספר תמונות לפוסט.

אני מודה מעומק ליבי למספר חברי הפורום אשר ללא עזרתם לא הייתי מצליח בפרוייקט זה,

ראשית לחבר יקר, עומרי - KALMANGAR חבר נוסף יקר, חיים - BEEKER תודה לכם על הייעוץ והדרכה והתמיכה, שנתתם לי במשך כל מהלך הפרוייקט !!

איזה יופי ידידי, שמח אתה מרוצה, גם ההתקנה נראה מעולה.

מחכה כבר לשמוע אתה מחזיר אותי לימים טובים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי ידידי, שמח אתה מרוצה, גם ההתקנה נראה מעולה.

מחכה כבר לשמוע אתה מחזיר אותי לימים טובים.

התחום חוזר ומתעורר מעניין אותי לשמוע מה אתה עשית אצלך ברכב

Sent from my iPhone using Tapatalk

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ראשית לחבר וותיק ומנוסה מהפורום yonihawkss , על הברכות . אכן עשיתי  " דרך ארוכה " עד לתוצאה הזאת של בניית קורות, בנייה של 4 דלתות ( יוסי אלפיין ) על מנת לאפשר שיחרור האנרגיה של הרמקולים המוגברים לתוך הרכב, שלא יהיו " חסומים " על ידי הפלסטיק העבה עם מעט חורי אוורור שיש לקיה ספורטז'. יוני אתה יכול לבדוק את הדלת של הקיה שלך ולהבין למה הייתי חייב לנסר את הפלסטיק המקורי של מקום הרמקול בדלתות.

כמובן בידוד כל הרכב ע"י דניאל קאר סיסטם, ניטרול רעשים עד לרמה של בורג, 3 שכבות בידוד בכל דלת !! 

עשיתי הרבה טעויות בדרך " לשיפור מערכת " השמע ברכב, טעויות של מתחיל/חדש בתחום הסטריאו לרכב, שנבעו מחוסר ידע והבנה בתחום. טעויות בחשיבה ובחישוב העלויות, שגרמו לי לפנות לאנשים לא מקצועיים לצערי, על מנת לחסוך בעלויות החומרים והעבודה !

יחד עם זאת אני מסתכל על הכספים הרבים, ששילמתי ( בזבזתי ) על חומרים ומתקינים לא מקצועיים, כדמי לימוד, לכל דבר ועניין. 

כן, בדיוק כמו שכר לימוד באוניברסיטה ו/או מכללה, ללמוד לתואר.

זאת הסיבה, שהחלטתי לכתוב פוסט בנושא בנייה מערכת סטריאו SQ לרכב, בתקווה שכל מי שרוצה להתחיל לבנות מערכת שמע טובה, יקראה ויבין למה הוא צפוי, מה עליו לעשות, ולא פחות חשוב לפנות לחברי הפורום המומחים ובעלי ניסיון, שאת שמותיהם הזכרתי לא פעם בפוסטים שלי ! להתייעץ ולהקשיב לעצות שלהם !!

כן, התוצאה מדהימה לא רק אסטטיקה ( לא פחות חשוב ) תוצאה בתחום השמע, איכות ועושר הצלילים, ההנאה המוזיקלית היא ענקית ומתגמלת ביותר !! שוב אני מבקש לציין אינני רוצה ושואף להתחרות בתחרויות כל שהן בתחום. רק לשמוע מוזיקה בצורה טובה ולהנות ממנה. אשמח מאוד שניפגש יוני בהקדם האפשרי. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Daniel car systems כתב:

התחום חוזר ומתעורר מעניין אותי לשמוע מה אתה עשית אצלך ברכב

אני מקווה לסיים את המערכת שלי עד שנפגש כי אחרי החלפת ה HU צצו לי רעשי מנוע שאני לא מצליח לפתור כנראה בגלל הפריאוט הגבוה שנוצר כי במכשיר הקודם של הרכב לא היה לי רעשים בכלל.

הרעשים באים מהקדם מגבר שאני מחבר ישירות למגבר אין רעש, אבל אני לא מוכן לוותר עליו בקלות על הקדם.

משום מה יש לאחי הגדול יש את אותו סט אפ והיה לו את אותו בעיה אבל הוא הצליח לפתור את הבעיה גם עם החלפת RCA איכותי יותר, אז כנראה שאני יחליף גם RCA.

דבר שני אני קודם כל לפני שאני מתחיל לעבוד על כיווני איקולציה אני קודם כל בונה את מקור הצליל הנקי והנעים לאוזן.

אני ממש מנצל כל דקה פנוי להתעסק ברכב פשוט לא מוצא את הזמן האישה לא נותנת לי לזוז שתיהיה בריאה.

כמובן שאנחנו נפגש אחרי הסגר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה לסיים את המערכת שלי עד שנפגש כי אחרי החלפת ה HU צצו לי רעשי מנוע שאני לא מצליח לפתור כנראה בגלל הפריאוט הגבוה שנוצר כי במכשיר הקודם של הרכב לא היה לי רעשים בכלל.
הרעשים באים מהקדם מגבר שאני מחבר ישירות למגבר אין רעש, אבל אני לא מוכן לוותר עליו בקלות על הקדם.

משום מה יש לאחי הגדול יש את אותו סט אפ והיה לו את אותו בעיה אבל הוא הצליח לפתור את הבעיה גם עם החלפת RCA איכותי יותר, אז כנראה שאני יחליף גם RCA.

דבר שני אני קודם כל לפני שאני מתחיל לעבוד על כיווני איקולציה אני קודם כל בונה את מקור הצליל הנקי והנעים לאוזן.

אני ממש מנצל כל דקה פנוי להתעסק ברכב פשוט לא מוצא את הזמן האישה לא נותנת לי לזוז שתיהיה בריאה.

כמובן שאנחנו נפגש אחרי הסגר.

רעשים זה מקור לצרות !!! בגלל זה עברתי לאופטי דרך מתאם בלוטוס מוסקוני אין רעש בכלל

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Daniel car systems כתב:

רעשים זה מקור לצרות !!! בגלל זה עברתי לאופטי דרך מתאם בלוטוס מוסקוני אין רעש בכלל

זה כמו שתלמד את מאסטר ספלינטר איך להיות סמוראי , תאמין לי הוא יודע 😂

אבל כן המוסקוני עם האופטי AMAS אחלה באחלה של פתרון

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שתלמד את מאסטר ספלינטר איך להיות סמוראי , תאמין לי הוא יודע [emoji23]

אבל כן המוסקוני עם האופטי AMAS אחלה באחלה של פתרון

ואפילו עם האייפון הוא מנגן מעולה ונקי עם סאונד מפורט אפילו beeker חבר פורום יקר שלנו היה מופתע מהאיכות שמתנגנת דרך יוטיוב פרמיום

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, Daniel car systems כתב:

הרעשים נגרמים בגלל שחברתי משהו שהוא לא יעודי לרכב, אבל אני יפתור את זה לא בעיה.

אני לא מחפש דרך קלה זה לא עובד בתחום שלנו.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...