Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת סוללה לשואב אבק דייסון v6

lolshimi11
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה חודשים ההורים שלי התלוננו שהדייסון DC34 שלהם עובד ותוך דקה מפסיק (דור לפני 6v).

בגלל שבקושי גם משתמשים בו, רק לניקוי מסילות של חלונות ולפעמים את האוטו, קניתי סוללה מאלי אקספרס, בסביבות 40$.

הסוללה החדשה החזירה אותו לחיים ומחזיקה טוב לשימושים שלהם, אין תלונות.

בסה"כ יש בסוללה בקר טעינה וכמה סוללות 18650. המקורית אולי של פאנסוניק ומאלי איזה סינית, אבל היו ביקורות טובות על המוכר.

נ.ב.: קניתי את הDC34 הזה "מחודש" במבצע מארה"ב (2014) והייתה שם הסוללה המקורית. שהתחדשתי ב-V6 ממבצע שהיה באמזון UK, נתתי להם את ה-DC34.

ה-V6 עדיין עובד מצויין, כי בקושי אני משתמש בו. (נקנה ב-2016)

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

להגיד שדייסון לא טובים כי הסוללה מתה אחרי 3 שנים והשואב מת לאחר 5 זה פשוט לא מובן לי.

רב המוצרים האלקטרונים זה משך החיים שלהם. אני לא רואה אתכם מתלוננים שהנוט גלקסי  היקר שלכם שעלה 1000 דולר נהייה בלתי שמיש אחרי 3-5 שנים או שהטלויזיה אולד שלכם שעלתה 2000 דולר מתה אחרי אותו פרק זמן. 

It is what it is

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, TsachiE כתב:

להגיד שדייסון לא טובים כי הסוללה מתה אחרי 3 שנים והשואב מת לאחר 5 זה פשוט לא מובן לי.

רב המוצרים האלקטרונים זה משך החיים שלהם. אני לא רואה אתכם מתלוננים שהנוט גלקסי  היקר שלכם שעלה 1000 דולר נהייה בלתי שמיש אחרי 3-5 שנים או שהטלויזיה אולד שלכם שעלתה 2000 דולר מתה אחרי אותו פרק זמן. 

It is what it is

צודק.

אם המחיר של סוללה 500 שח כל 3/4 שנים והתמורה היא שואב אמין ומקצועי - דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...