Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש להורים - תקציב של 120-150 אלף ש"ח

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההורים מחפשים רכב חדש,

התקציב נע בין 120 אלף ש"ח ל-150 אלף ש"ח.

קטגוריות אפשריות: סופר מיני, סופר מיני מוגבהות, משפחתיות ומשפחתיות מוגבהות.

דרישות:

1. כמה שיותר אבזור בטיחות מקורי.

עדיף בלי מובילאיי אלא עם מערכת מקורית לתיקון סטייה מנתיב.

רצוי עם מערכת לזיהוי רכב בשטח מת. כנ"ל לגביי בקרת שיוט אדפטיבית.

ציון גבוה במבחני הריסוק של Euroncap.

2. כמה שיותר אבזור מקורי.

לא מחפשים דברים כמו סאנרוף, אני חושב שדי טריוויאלי שיהיה ברכב אבזור חשמלי סטנדרטי ובקרת אקלים,

מולטימדיה מקורית תומכת אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי - חובה.

טעינה אלחוטית - נחמד, לא חובה.

לוח שעונים דיגיטלי - נחמד, לא חובה.

רצוי חיישני רוורס מקוריים ומצלמת רוורס מקורית. בונוס - חייישנים קדמיים.

3. ביצועים טובים. לא מחפשים לתקוף פניות.

הביצועים שהיו במאזדה 3 היו טובים, אך בוצעו נסיעות מבחן על רכבים אחרים, כמו רכבי VAG עם מנוע 1.5TSI וטויוטה קורולה היברידית והביצועים היו משביעי רצון.

4. נוחות נסיעה - חשוב שהרכב יהיה נוח בעיר ומחוץ לעיר ושיהיה מבודד מרעשים ככל הניתן. ברור שיכנס רעש, אבל שיהיה משהו סביר ולא מוגזם.

5. אמינות וסחירות - יודע שאי אפשר לבנות על כלום בנושא סחירות כי תמיד יכולות להיות הפתעות, אבל לא מחפשים הרפתקאות.

לגביי אמינות - לא מפחדים מגיר רובוטי כפול מצמדים, אבל לא רוצים רכב שנחשב בעייתי.

להלן אופציות שנבדקו:

1. סיאט אטקה - ההורים היו מרוצים מהביצועים (דגם טרום מתיחת פנים) ומנוחות הנסיעה, אך לא היו מרוצים מרעש ברכב המבחן ומזה שיש הרבה רכבים למכירה.

2. סקודה קאמיק - נכון לעכשיו אחת המועמדות העיקריות, ברמת הגימור הגבוהה ועם מנוע 1.5TSI. ה-1.0TSI הרגיש חלש מדי לאבא שלי (אני לא נהגתי). עונה על כל דרישות האבזור, הבטיחות והביצועים. השוק בסימן שאלה כיוון שהרכב נמכר מעט זמן בארץ ומכיוון שנמכר הרבה לפרטי, כך שאני משער שתהיה הרבה תחרות.

3. טויוטה קורולה הייבריד - גם היא מועמדת עיקרית ברמת הגימור הגבוהה. סך הכול התרשמנו לטובה מהביצועים ומנוחות הנסיעה, אך מדובר על נסיעת מבחן ולא על שימוש לטווח ארוך. השוק אמור להיות טוב. חיסרון - חסר אבזור מקורי כמו חיישני רוורס.

4. יונדאי קונה הייבריד - הרגישה חלשה מדי, ירדה מהפרק.

5. סקודה קארוק - מעבר לתקציב כדי לקבל את כל אבזור הבטיחות הרלוונטי, למרות שרשימת אבזור הבטיחות מרשימה מאוד ברמת הגימור הגבוהה. הייתה בסדר בנסיעת המבחן.

אשמח לשמוע הצעות נוספות שכדאי לנו לבדוק.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבת סופר מיני אבל לא הצעת אף אחת בעצמך, אז אני אציע: קורסה אלגנס, לדעתי עונה על רוב הדרישות שלך במחיר מאוד סביר. כנראה (לא ראיתי בעיניים) צפופה במושב האחורי ובתא המטען, אבל אני לא רואה את זה בדרישות. אמינות כנראה סבירה לגמרי, סחירות - ה' גדול. מכיוון שגם ככה היא יחסית זולה (יחסית למחיר שציינת) גם אם באחוזים ירידת הערך תהיה גבוהה, בשקלים היא כנראה תהיה סבירה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לא הצעתי אף אחת בעצמי כי לא ראינו משהו ממש מתאים שעונה על הדרישות.

יש את היאריס ההיברידית החדשה שנראית לא רע על הנייר, אבל מחסירה חיישני רוורס מקוריים (פחות נורא) וזיהוי רכב בשטח מת. בנוסף ברמת הגימור הגבוהה זמינה רק בצבע אדום עם גג שחור.

שלושה דברים שלא ציינתי:

1. רכב שהתעניינו בו וירד מהפרק - קיה סטוניק. עד עכשיו "מחכים" לנסיעת מבחן מקיה על הדגם הרלוונטי (1.0 טורבו), עם יחס כזה לא נקנה את הרכב.

2. חשוב שצריכת הדלק תהיה סבירה. היברידי זה לא חובה, אבל משהו ברמה של 1:14-1:15 לפחות בנסיעה משולבת.

3. אוקטביה החדשה גם יכולה לבוא בחשבון ברמת הגימור הגבוהה עם מנוע 1.5TSI. העניין שכמה שידוע לי, לא זמינה בנתיים לנסיעת מבחן.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@outnex אפשר הסבר למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתם את 2008 החדשה?
מתמודדת ראוייה מול ג'יפונים קטנים של VAG, רק עם גיר אוטומטי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, dorsht כתב:

נכון, לא הצעתי אף אחת בעצמי כי לא ראינו משהו ממש מתאים שעונה על הדרישות.

אז אני שואל שוב - הקורסה אלגנס מציעה כל מה שאתה מבקש לפי המפרט, פרט לאנדרויד אוטו (שזה נשמע לי מוזר, והייתי בודק אם זו לא טעות במפרט) וטעינה אלחוטית, כולל בקרת שיוט אדפטיבית מעצירה ושמירה על מיקום בתוך נתיב. הGS-Line מציעה גם פנסי לד מטריקס בתשלום נוסף, אם זה שווה לכם את הכסף.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, dorsht כתב:

@outnex אפשר הסבר למה?

כל הרכבים שהצעת אחלה, אני מתחבר לקאמיק. חוץ מהקונה שלא ברור למי היא מיועדת.
ולהסתובב בעיר עם סופר מיני, חלום. נכנס לכל חניה. למיטב הבנתי ההורים שלך יסתובבו בעיקר לבד? אז רכב קטן זה להיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, pooh-bear כתב:

אז אני שואל שוב - הקורסה אלגנס מציעה כל מה שאתה מבקש לפי המפרט, פרט לאנדרויד אוטו (שזה נשמע לי מוזר, והייתי בודק אם זו לא טעות במפרט) 

אם אני לא טועה אף יבואן לא מציין את זה במפרט,משום שרשמית זה לא נתמך בישראל,בפועל קיים ועובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, vladclar כתב:

שקלתם את 2008 החדשה?
מתמודדת ראוייה מול ג'יפונים קטנים של VAG, רק עם גיר אוטומטי.

אין לנו משהו נגד PSA באופן כללי,

החשש היחיד הוא מהנושא של השוק והסחירות.

לפני 37 דקות, pooh-bear כתב:

אז אני שואל שוב - הקורסה אלגנס מציעה כל מה שאתה מבקש לפי המפרט, פרט לאנדרויד אוטו (שזה נשמע לי מוזר, והייתי בודק אם זו לא טעות במפרט) וטעינה אלחוטית, כולל בקרת שיוט אדפטיבית מעצירה ושמירה על מיקום בתוך נתיב. הGS-Line מציעה גם פנסי לד מטריקס בתשלום נוסף, אם זה שווה לכם את הכסף.

נבדוק, תודה.

לפני 32 דקות, outnex כתב:

כל הרכבים שהצעת אחלה, אני מתחבר לקאמיק. חוץ מהקונה שלא ברור למי היא מיועדת.
ולהסתובב בעיר עם סופר מיני, חלום. נכנס לכל חניה. למיטב הבנתי ההורים שלך יסתובבו בעיקר לבד? אז רכב קטן זה להיט.

מהקונה ירדנו כמו שכבר רשמתי.

ההורים רוב הזמן יסעו לבד, גם אם ניסע כולם ביחד, 4 מבוגרים בסופר מיני מודרנית - לא נראה לי כמו משהו בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה אקסיד תתן פתרון מצויין בדגמי ex ופרימיום. 

2008 פרימיום גם מתאימה מאוד (מאמין שתשמור ערך כמו 3008).

הייתי גם מבצע נסיעה חוזרת על האטקה סטייל בדגם החדש והמאוד משתלם. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה בהתלבטות הזו להורים, בסופו של דבר לקחנו אטקה. רכב עם מרווח פנים מצוין ורוב מערכות הבטיחות וכמובן המנוע החזק. זה נכון שיש קצת קרקושים אבל בסהכ היא vfm הכי טוב. הקאמיק יותר קטנה ולא בקטגוריה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטקה החדשה לא מופיעה באתר של סיאט, איפה אפשר לראות את המפרט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...