Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש להורים - תקציב של 120-150 אלף ש"ח

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, בעניין ה-3008 וה-208 שיבדקו - איך הרצועה החדשה? עדיין בעייתית או שיש שקט?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 שעות, dorsht כתב:

אגב, בעניין ה-3008 וה-208 שיבדקו - איך הרצועה החדשה? עדיין בעייתית או שיש שקט?

כמעט 4 שנים עברו מאז הוחלפה הרצועה בדגם מועדכן ומאז שקט בגזרה הזאת.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם רכבי סופר מיני מספקים אתכם מבחינת מרווח אז אין טעם להסתכל על 3008, בטח לא בדגם הבסיסי. כמו שכבר הציעו לפני, 2008 מאובזר נשמע כמו בחירה הרבה יותר הגיונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שצריך להזדרז כדי לתפוס רכב בצבע כחול לא הכי יפה. אחרת, יישאר רק צבע חום מיטלי מזעזע... 

(המבצע הוא על 2 הצבעים הללו בלבד). 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצעה היום נסיעת מבחן על ה-208. בסך הכול התרשמתי מאוד לטובה.

בעמידה במקום על מנוע קר מורגשות קצת יותר רעידות מאשר בארונה, לא משהו משמעותי בכל אופן. כשהרכב מגיע לטמפרטורת עבודה לא שמים לב לזה.

הגיר האוטומטי מגיב יפה, טיפה איטי (לדעתי) ביציאה מהמקום, לדעת אבא שלי בסדר. יכול להיות שאני רגיש יותר.

מבחינת נוחות נסיעה, אחיזה בסיבובים ובמהירויות גבוהות - הרבה יותר טובה מהיאריס.

רעשי רוח מאחור - גם חודרים מאיזור ה-100 קמ"ש כמו ביאריס, אבל פחות בולטים.

לדעתי יותר צפופה מאחור מאשר הארונה, אבל זה לא משמעותי לנוכח אופי השימוש ברכב.

יש מצלמת רוורס ואיזו מצלמה היקפית - בונוס נחמד לרכב בטווח המחירים הזה.

לא נשמעו קרקושים או רעשים מיוחדים ברכב.

החיסרון העיקרי - הרכב לא גבוה כמו שההורים היו מעדיפים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ששי שעבר הייתי במוסך גזית בחיפה והיה פיג'ו 3008 די חדש עם לוחית רישוי בת 8 ספרות מנוע 1.2 טורבו עם 30k ק"מ מחובר למחשב שמבצע בדיקה מוזרה שתופסת את התורים על 3 אלף לתקופה קצרה ואז חוזר לסרק, תהליך של הרבה זמן ושמעתי מוסכניק שם שאמר שיש בעיה במנוע,

מישהו יודע על מה מדובר? האמת מוזר לי מאוד לשמוע בעיה ברכב עם רק 30k, יכול להיות שיש עדיין בעיה ברצועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...