Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה אם חשוב לך מסך או לא.

אם אתה חייב מסך, A118-C

אם אתה יכול להסתדר בלי מסך (ותהנה מגודל פיזי קטן יותר של המצלמה), אז מוביוס (יש מספר עדשות A,B,C2)

A עם זוית הראיה הכי צרה, C2 הכי רחבה - ומשתמע מכך גם יותר הקטנת התמונה ועיוות FISH EYE.

המוביוס יקרה יותר (70 דולר מוביוס מול 40-45 דולר של A118C כשיש מבצעים), ואם לא אכפת לך מגודל המצלמה, לך על A118-C.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך מסך רק בשביל כיוון ההגדרות, לא ממש בשביל לראות את הוידאו (רק לכוון את המצלמה לזווית המתאימה וזהו)

זוות- אני די הסתפקתי ב120 מעלות של הG1W, אז לא צריך הרבה יותר מזה אם יש ירידה באיכות

מתי בד"כ יש מבצעים לA118? :)

שוב תודה!

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המוביוס, כדאי לקנות קבל.

לגבי הg1wh, לא הייתי מתעסק איתה, חבל על הזמן.

אז קיבלתי את הקבל. לא הצליח להחיות את המוביוס, היא מסרבת להיכנס למצב צילום ומתחממת תוך רגע. די ויתרתי עליה.

אבל, לקחתי את הקבל וחיברתי אותו לg1w אבל לצערי אין הגדרה לכיבוי מיידי רק אחרי שלוש דקות זה המינימלי.

יש המלצה לגרסה שאתקין על המצלמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המוביוס שלך,

אם אתה מאזור הצפון ונוכל להיפגש, אנסה להחיות לך אותה שתוכל להשתמש בה (אתה יכול למסור אותה ליום יומיים ואתפנה לטיפול בה, אם אצליח, מה טוב).

אתה יכול לקנות כבל OTG (דולרים בודדים) ולצפות בשידור חי מהמצלמה לצרכי כיוונים וכו' על מסך הסמארטפון שלך.

אני דווקא הייתי מוותר על הG1W.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות המוות הסופי של המצלמה שלי (G1W-BC, עבדה חודשיים) אני מחפש מצלמה חדשה.

\

\

קטע הזוי שלהרבה אנשים פה מתה המצלמה אחרי שימוש קצר, אצלי המצלמה כבר כשנתיים בערך ורק לפני שבוע החלפתי לה סוללה כי התאריך לא נשמר לאחת חדשה שהזמנתי מאיי ביי ב 15 שקל והמצלמה עובדת שוב כמו חדשה! האיכות אותה איכות אני לא רואה שינוי מאז היום הראשון שהיא אצלי.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לחבר שלי (שקנה אחרי) מתה בנסיבות מיסתוריות. אולי היה פה... רצח?

אני חושב שמשהו בהטענה גורם לפגיעה ברכיב כלשהו וזה משבש את המצלמה לגמרי. אצלי ממש ראיתי ריצוד והבהובים של המסך כמה ימים לפני שהתפגרה, והכול היה עובר אחרי שהייתי מנתק ומחבר אותה למטען כמה פעמים (לא עזר להציל אותה בסוף. יש מצב ששני המיקרים לא קשורים גם)

אגב, אני באמת אשמח לדעת אם צפוי מבצע כלשהו בקרוב על הA118.... וולנטיינס\ איסטר\ יום החגב הלאומי... וגם לגבי איפה לקנות- אומנם סומך על איביי אבל השתדלתי עד עכשו לא לקנות שם אלקטרוניקה ביותר מ30 ש"ח. הם אוכפים אחריות כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שילמת עם PAYPAL ועדיין לא עברה חצי שנה תפתח קייס והכל יסתדר.

במקסימום יבקשו ממך לשלוח להם את המצלמה חזרה בשביל החזר כספי.

המקום הכי זול שמוכרים A118C זה בGEARBEST, אז אם אתה לא רוצה לקנות משם אז תשלם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את estore009 באיביי שאומרים שהוא אמין (לא מניסיון אישי):

http://www.ebay.com/itm/B40C-Capacitor-Version-A118C-Novatek-96650-H-264-HD-1080P-Car-Dash-Camera-DVR-/131410521479?roken=cUgayN&soutkn=VlDWLY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר, 120$... בשביל כזה סכום גם אני אהיה אמין כמה שרק תרצה :)

יש משהו שגם עם מחירים הגיוניים?

כשאני הסתכלתי על זה המחיר היה בסביבות ה 60$ כולל משלוח, כנראה

נגמר לו ה"מבצע". אני מציע לבדוק שוב מאוחר יותר/מחר, כניראה הוא יעדכן "מבצע" חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שקיוויתי למשהו זול יותר.

תודה בכול אופן :)

עריכה - משהו ששכחתי: הזווית הגדולה שלה מורידה מהאיכות ממה שהבנתי... כמה זה משמעותי? שווה את ההשקעה או כבר עדיף לשים עוד 50 ש"ח על המוביוס?

עריכה אחרונה על ידי I.G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

החלטתי לרכוש את ה-VIOFO A118C ורציתי לדעת אם זה לא יכול לגמור את מצבר אם אני מחבר אותו ישירות אליו כדי שה-G SENSOR יעבוד.

יצא לי לראות את המוצר הבא :

Dash Cam Hardwire Kit - Mini USB

http://www.spytecinc.com/dash-camera-hard-wire-kit.html

זה הכרחי כדי לחבר את המצלמה לא דרך המצת ? מישהו התנסה בזה ויכול לתת חוות דעת

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...