Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

דווקא מכיר מישהי שחזרה בטיסת "חילוץ" מניו יורק לפני כמה שבועות . רוב הטיסה כמובן חרדים שלמרות בקשות הצוות והנוסעים: הסתובבו בטיסה בלי מסיכות . עמדו במעברים ( למרות ההוראה לא ). כמובן תפילות צפופות. הצוות כבר היה מיואש , היא היתה מפוחדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.2.2021 בשעה 23:39, yor2 כתב:

צכ'יה הבטיחה להעביר תשגרירות לירושלים

התחייבו עוד לפני זה להעביר את השגרירות שלהם לירושלים (עוד שזה היה אופנתי וטראמפ היה נשיא). למרות שיש להם אחלה מיקום בתל אביב.

https://www.jpost.com/israel-news/czech-republic-affirms-commitment-to-move-embassy-to-jerusalem-644636

לפני 14 שעות, Transporter כתב:

ד"א מי שרוצה קצת נתוני אמת על ה"אכיפה"

בכלל לא נותנים דוחות 

הייתה אתמול מסיבה על גג כלשהו בת"א

הגיעה משטרה התחננה לאנשים שישימו מסכות וילכו וככה זה נגמר

מה הפלא שגם בערב היו מסיבות כאלה

ומה הפלא שהחרדים גם רוצים לחגוג ובצדק?

1. המשטרה לא יכולה לאכוף את כל המדינה

2. מאמין שישנה הנחייה לאכוף מסיבות רבות משתתפים בסגנון "הפורום" אבל מסיבות קטנות רק להציק להם.

3. מאמין שהנחייה מהסעיף הקודם נועדה לבחון התפרצות לאחר חיסון של כ-30-40 אחוז מהציבור.

4. הגיע הזמן לפתוח את המסחר בלי מגבלות קורונה אלא רק מסיכה, הגבלות כמות משתתפים בעבודה\אירועים.

5. לזרוק את נושא התו הירוק כי זה דבר מיותר כרגע בהתחשב בעובדה שאין צורך בגלל הסעיף הקודם.

6. "לחנך" את הציבור שמי שמעוניין לעשות חיסון כדי כבר עכשיו לדאוג לעצמו להיות בבית עד שיקבל את החיסון השני ופשוט ימשיך לחיות את חיו אבל שיבין שזה באחריותו להיות עם מסכה ולהמשיך את הנחיות הקורונה שהיו עד שמתחסנים. (למרות שאנחנו גרועים מאוד בחינוך ציבור לגבי מה צריך לעשות, ראיה לכך הציבור החרדי).

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה, הרי היו חייבים להגביל משהו בפורים, אחרת אם תהיה התפרצות יגידו למה לא הגבילו?

ככה אם תהיה התפרצות יוכלו להאשים את הצעירים שלא הקשיבו להוראות.

פרופ' ערן סגל ציין היום שבאוכלוסייה הכללית 85% מבני ה 16 פלוס כבר התחסנו, 

מבחינתו גם אם המקדם יעלה מעל 1, זאת לא בעיה. 

מקווה שבקרוב יזרקו את כל המגבלות וישאירו רק הנחיות, תוך כדי הסבר לציבור שיש מקום בבתי חולים למי שלא התחסן. 

שבוע הבא זה המבחן , האם יופיעו עוד 400 אלף מתחסנים חדשים ? או שזהו , נגמרו אלו שרוצים להתחסן? 

בנוסף שבוע הבא נכנסים ל-3 שבועות מאז שפתחו לכולם, אז תאורטית מי שקיבל חיסון בשבוע האחרון , זה אנשים חיכו קצת.

אז שיפתחו את הכל , ושהם יחכו עוד שבוע שבועיים בבית.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, DareDevil כתב:

1. המשטרה לא יכולה לאכוף את כל המדינה

2. מאמין שישנה הנחייה לאכוף מסיבות רבות משתתפים בסגנון "הפורום" אבל מסיבות קטנות רק להציק להם.

3. מאמין שהנחייה מהסעיף הקודם נועדה לבחון התפרצות לאחר חיסון של כ-30-40 אחוז מהציבור.

4. הגיע הזמן לפתוח את המסחר בלי מגבלות קורונה אלא רק מסיכה, הגבלות כמות משתתפים בעבודה\אירועים.

5. לזרוק את נושא התו הירוק כי זה דבר מיותר כרגע בהתחשב בעובדה שאין צורך בגלל הסעיף הקודם.

6. "לחנך" את הציבור שמי שמעוניין לעשות חיסון כדי כבר עכשיו לדאוג לעצמו להיות בבית עד שיקבל את החיסון השני ופשוט ימשיך לחיות את חיו אבל שיבין שזה באחריותו להיות עם מסכה ולהמשיך את הנחיות הקורונה שהיו עד שמתחסנים. (למרות שאנחנו גרועים מאוד בחינוך ציבור לגבי מה צריך לעשות, ראיה לכך הציבור החרדי).

בשישי שבת אין חתונות ואין מסיבות ענק של חרדים

אזאפשר לאכוף איפה שיש התקהלויות גדולות כמו בת"א

זה ביזיון מה שהיה שם

ממש לא לזרוק את התו הירוק

אין שום סיבה שמי שלא התחסן יסתובב בין אוכלוסיה מחוסנת

לפני 11 דקות, korola כתב:

מסכים עם כל מילה, הרי היו חייבים להגביל משהו בפורים, אחרת אם תהיה התפרצות יגידו למה לא הגבילו?

ככה אם תהיה התפרצות יוכלו להאשים את הצעירים שלא הקשיבו להוראות.

פרופ' ערן סגל ציין היום שבאוכלוסייה הכללית 85% מבני ה 16 פלוס כבר התחסנו, 

מבחינתו גם אם המקדם יעלה מעל 1, זאת לא בעיה. 

מקווה שבקרוב יזרקו את כל המגבלות וישאירו רק הנחיות, תוך כדי הסבר לציבור שיש מקום בבתי חולים למי שלא התחסן. 

שבוע הבא זה המבחן , האם יופיעו עוד 400 אלף מתחסנים חדשים ? או שזהו , נגמרו אלו שרוצים להתחסן? 

בנוסף שבוע הבא נכנסים ל-3 שבועות מאז שפתחו לכולם, אז תאורטית מי שקיבל חיסון בשבוע האחרון , זה אנשים חיכו קצת.

אז שיפתחו את הכל , ושהם יחכו עוד שבוע שבועיים בבית.

תראה את הירידה בחולים חדשים קשים

ובאחוז בדיקות

אני אופטימי

תן לי לסיים את האירועים של מרץ

וב 1.4 עד ה 29.4 שיעשו מה שבא להם, מקווה להיות בדובאי

וב 4.5 שיפתחו מחדש הכל

ובאמת אם כבר מדברים על דילול אוכלוסיה לא רואה בעיה שהוירוס ידלל את כל מי שמפיץ פייק ניוז

באמת שפחות כמה אלפי אנשים כאלה המדינה תראה יותר טוב

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לבשר לך, אבל כפי שנראה כרגע הוירוס לא הולך לדלל את האוכלוסייה.

ואני לא חושב שינסו לתאם את הפתיחה עם ספירת העומר.

ואם החיסון מגן ב 99% על המתחסנים ,  אז אין ממש הצדקה לתו הירוק. 

כפי שזה נראה כרגע, גם גנץ וגם ביבי רוצים להגיע בלי התפרצות לפני הבחירות,

לכן ימשכו כמה שאפשר ויפתחו רק שבוע או שבוע וחצי לפני ה 23/3. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, korola כתב:

מצטער לבשר לך, אבל כפי שנראה כרגע הוירוס לא הולך לדלל את האוכלוסייה.

ואני לא חושב שינסו לתאם את הפתיחה עם ספירת העומר.

ואם החיסון מגן ב 99% על המתחסנים ,  אז אין ממש הצדקה לתו הירוק. 

כפי שזה נראה כרגע, גם גנץ וגם ביבי רוצים להגיע בלי התפרצות לפני הבחירות,

לכן ימשכו כמה שאפשר ויפתחו רק שבוע או שבוע וחצי לפני ה 23/3. 

הוירוס ידלל את מי שצריך וכנראה זה לא יגמר בקרוב

ובגלל שגם הטימטום לא נגמר אז זה יקרה 

התו הירוק זה בשביל שכל אותם לא מחוסנים לא ידביקו אחד את השני

ביבי רוצה שלא תהיה התפרצות אבל הוא צריך לפתוח את מה שהבטיח בשביל הקולות ומקווה שככה יעשה

במיוחד כשפרופסורים שמייעצים לו אומרים שזה לא כל כך מסוכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי כיף שאפשר להאשים את המסיבות של פורים,

הרי כבר ביום ראשון לפני שבוע שמקדם ההדבקה היה 0.79 ראינו עלייה של 0.03 ביום,

וזה המשיך ככה בעקביות בלי קשר למסיבות פורים,   אבל ככה זה היה תמיד.

מצחיק שהגרפים מתנהגים דומה בכל העולם,  אבל תמיד יודעים פה להגיד שיש אירוע שהוא הטריגר למצב הגרף. 

וכל מה שאני שואל..  האם החיסונים באמת עובדים ב 99%?  אם כן אז כבר היה אפשר לראות באופן מובהק שרוב המאומתים הם כאלה שלא התחסנו.. אז למה לא מראים את זה?

למה מוציאים כל מיני מחקרים באוקטובר בהשוואה לינואר?

למה אין בסיס נתונים של כל המאומתים שבוע שעבר ?

או כל החולים קשה החדשים שאושפזו שבוע שעבר ?

האם באמת רובם כאלה שלא התחסנו?

image.thumb.png.3b0b7451b4543b7fd1cd846f9dedbe3a.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, korola כתב:

וכל מה שאני שואל..  האם החיסונים באמת עובדים ב 99%?  אם כן אז כבר היה אפשר לראות באופן מובהק שרוב המאומתים הם כאלה שלא התחסנו.. אז למה לא מראים את זה?

למה אין בסיס נתונים של כל המאומתים שבוע שעבר ?

או כל החולים קשה החדשים שאושפזו שבוע שעבר ?

האם באמת רובם כאלה שלא התחסנו?

כן, רובם כאלה שלא התחסנו. ומחקרים יוצאים כל הזמן, בדרך כלל על נתונים של שבועיים-שלוש אחורה. ואז לוקח זמן עד שהם עוברים peer review. 

ממליץ לך להפסיק להיות קונספירטיבי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, korola כתב:

דווקא הראו

עשו גרף שמראה נתונים מינואר האחרון

כמה מחוסנים נדבקו, כמה חלו, כמה מתו

מתוך בערך 1.9 מליון מחוסנים מתו 23

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2021 בשעה 23:27, Potato כתב:

אל תדליק את ליאור עד שהוא נרגע מהשרשור של המהירות בכללי.

אני גם ככה לא פה בשישי

בתאריך 26.2.2021 בשעה 23:46, khalil כתב:

@garicho זה מיועד גם לך

וקשר בין דום לב וקורונה????

אני לא טוען שהוא חטף דום לב מחיסון, שיהיה ברור, לא קורונה ולא חיסון גורמים לדום לב בבן 23 בריא, אבל המוסר הכפול של לדווח על היותו נשא של נגיף בלי שיע שיש לו אותו בכלל כסיבת הדום לב שלו, ולהסתיר את העובדה שהוא עבר חיסון כמה שעות לפני צורמת, מאוד.

לא הסתירו, אמרו שזה צעיר שנדבק בקורונה לפני, וקיבל חיסון אחד.

לפני 24 דקות, korola כתב:

הראו חבל שלא שמרתי את זה.

הראו טבלאות שהן זהב טהור בשביל פייזר, עם הטבלאות האלה הם הולכים לסגור חוזים עד איזה 2025 רק לחיסוני קורונה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינואר לא רלוונטי,  בקושי היו מחוסנים בינואר, יתכן שבתחילת ינואר בכלל לא היו מחוסנים שבוע אחרי המנה השנייה.

אפשר גם להראות גרף  מאוקטובר ולהראות שכל המתים היו כאלה שלא התחסנו. 

ובאקטובר לא היה אחד שמת והיה שבוע אחרי חיסון שני. 

הכי רלוונטי שמצאתי , זה גרף שמראה הידבקות בקרב עובדי בתי אבות. 

מה אפשר להבין מהגרף הזה?  

image.png.ef7a6167dd01b267ffaac28426d975ac.png

image.thumb.png.8f2b55f741d0d980bc61b06160f07fa6.png

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הראו טבלאות שהן זהב טהור בשביל פייזר, עם הטבלאות האלה הם הולכים לסגור חוזים עד איזה 2025 רק לחיסוני קורונה.

טבלאות או גרפים?  

משהו עדכני לעכשיו או שוב איזה סקר בהשוואה בין 2 תקופות שונות? 

פייזר צריכים להיות לחוצים מהחיסונים החדשים בטכנולוגיות הישנות שיוצאים לשוק.

המחיר שלהם הם עשירית מהמחיר של פייזר,  בראייה של עד שנת 2025.  יצאו עוד לפחות 30 חברות חיסונים עם טכנולוגיות זולות יותר.

השאלה האם עלות הייצור של פייזר היא עשרות סנטים למנה והם רק מעמיסים את עלות הפיתוח על תמחור המוצר?

או שבאמת עולה להם הרבה כסף כל מנה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי הנתון שאני מדבר עדכני לסוף ינואר שכן היו מחוסנים

אני זוכר שדיברו שם על 1.8 מחוסנים

בכל מקרה אתמול בערב והיום עשיתי  שיחות עם לקוחות וקבלנו החלטה שלא משנה מה ההנחיות, האירוע מתקיים עד 250 איש מחוסנים בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, korola כתב:

טבלאות או גרפים?  

משהו עדכני לעכשיו או שוב איזה סקר בהשוואה בין 2 תקופות שונות? 

פייזר צריכים להיות לחוצים מהחיסונים החדשים בטכנולוגיות הישנות שיוצאים לשוק.

המחיר שלהם הם עשירית מהמחיר של פייזר,  בראייה של עד שנת 2025.  יצאו עוד לפחות 30 חברות חיסונים עם טכנולוגיות זולות יותר.

השאלה האם עלות הייצור של פייזר היא עשרות סנטים למנה והם רק מעמיסים את עלות הפיתוח על תמחור המוצר?

או שבאמת עולה להם הרבה כסף כל מנה. 

2 טבלאות מאוחדות (אותן שורות, אותן עמודות, בחלוקה של מחוסנים שבוע אחרי מנה 2 ולא מחוסנים)

מכרה זהב, כמעט ואין תמותה אצל המחוסנים, כמעט ואין מחלה קשה, מעט מאוד אשפוזים, ירידה גדולה מאוד במאומתים.

פייזר לא צריכים להיות לחוצים, מסתבר שבגרמניה אנשים מגלים שרוצים לחסן אותם בחיסון של AZ אז הם מבטלים את התור, בגרמניה קראו לזה "בעיית עולם ראשון" אנשים רוצים לבחור את החיסון שלהם ומעדיפים את הפייזר או מודרנה כי בגרמניה התקשורת הראתה שהיעילות של AZ יותר נמוכה בעשרות אחוזים.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

פייזר לא צריכים להיות לחוצים, מסתבר שבגרמניה אנשים מגלים שרוצים לחסן אותם בחיסון של AZ אז הם מבטלים את התור, בגרמניה קראו לזה "בעיית עולם ראשון" אנשים רוצים לבחור את החיסון שלהם ומעדיפים את הפייזר או מודרנה כי בגרמניה התקשורת הראתה שהיעילות של AZ יותר נמוכה בעשרות אחוזים.

שגם זה בולשיט טהור, שעכשיו הגרמנים, הצרפתים והאירופאים האחרים לא יודעים איך לצאת ממנו. במשך שבועות הפוליטיקאים האירופאים טפטפו על החיסון של AZ שהוא לא טוב ולא יעיל בגלל ריב מסחרי/ברקזיט/ג׳ינגואיזם ועכשיו הם מתפלאים שהאזרחים לא רוצים AZ.

“We never criticised the vaccine, we just criticised the lack of data for the over-65 age group,” said Mertens. However, he conceded that the distinction may have been lost to much of the public, adding: “The whole thing has somehow gone wrong.”

https://www.theguardian.com/world/2021/feb/27/germany-signals-astrazeneca-vaccine-may-be-approved-for-over-65s

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, korola כתב:

image.png.ef7a6167dd01b267ffaac28426d975ac.png

image.thumb.png.8f2b55f741d0d980bc61b06160f07fa6.png

למה מי שעושה את הגרף הזה מחבר ימים עם נקודות.

מילא היו עושים רגרסיה,אבל סתם למתוח קווים בין מדידות בדידות?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...