Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני עובר על תוצאות המחקר של כללית ומיגל הרנן כאן, ובחיי שלא מבין את המלל סביב כל נושא החיסונים.

רוצים לחסן מחלימים 3 חודשים אחר החלמה, בקושי יש מקרים מאומים של הדבקה חוזרת בעולם, לעומת זאת זה מה שמראה המחקר

image.png.f9b26eaba84ef0b0be0dafaffd1c73da.png

החיסון יכול רק לחלום על נתונים מקבילים להחלמה מהנגיף, מאיפה מקריצים את ההנחיות האלה?

עריכה אחרונה על ידי khalil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, khalil כתב:

אני עובר על תוצאות המחקר של כללית ומיגל הרנן כאן, ובחיי שלא מבין את המלל סביב כל נושא החיסונים.

רוצים לחסן מחלימים 3 חודשים אחר החלמה, בקושי יש מקרים מאומים של הדבקה חוזרת בעולם, לעומת זאת זה מה שמראה המחקר

image.png.f9b26eaba84ef0b0be0dafaffd1c73da.png

החיסון יכול רק לחלום על נתונים מקבילים להחלמה מהנגיף, מאיפה מקריצים את ההנחיות האלה?

מה לא מובן? אתה חושב שאחוזי היעילות של החיסון אחרי 3-4 שבועות נמוכים הרבה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבוהים לא נמוכים!

יש פרקטית אפס מקרים של הדבקה חוזרת, שליש ממקרי המחלה הסימפטומטית הוא במחוסנים, גם אם תמתח אחרי חודש ממנה ראשונה, עדיין יש אחוז ניכר של מחלות סימפטומטיות, זה הרבה יותר גרוע ממחלימים.

על סמך מה מדברים חל לחסן מחלימים?

אתמול בן 23 מת בנצרת מדום לב, אחרי חיסון ראשון, הוא היה חיובי לקורונה בבדיקה אחרי מוות.

לאף אחד לא היתה בעיה לפרסם בריש גלי שבן 23 מת מקורונה ללא מחלות רקע, כמעט אף אחד לא יודע שזה היה כמה שעות אחרי חיסון.

זה המוסר הכפול שמתאר כל ההתנהלות סביב המחלה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, khalil כתב:

לאף אחד לא היתה בעיה לפרסם בריש גלי שבן 23 מת מקורונה ללא מחלות רקע, כמעט אף אחד לא יודע שזה היה כמה שעות אחרי חיסון.

כי להראות קשר כלשהו,גם אם מקרי ביותר בין חיסון למוות זה מטופש,בעיקר שיש הרבה מטומטמים שייראו בזה קורולציה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, khalil כתב:

גבוהים לא נמוכים!

יש פרקטית אפס מקרים של הדבקה חוזרת, שליש ממקרי המחלה הסימפטומטית הוא במחוסנים, גם אם תמתח אחרי חודש ממנה ראשונה, עדיין יש אחוז ניכר של מחלות סימפטומטיות, זה הרבה יותר גרוע ממחלימים.

על סמך מה מדברים חל לחסן מחלימים?

אתמול בן 23 מת בנצרת מדום לב, אחרי חיסון ראשון, הוא היה חיובי לקורונה בבדיקה אחרי מוות.

לא ממליץ לקחת מוות בודד של צעיר ולהסיק ממנו מסקנות כלליות. אתה מכיר את התופעות של מוות פתאומי של ספורטאים צעירים? כל מיני בעיות לבביות שלא זוהו? זה קורה.

מה שכן, ייתכן ואם אתה חולה כבר בקורונה, החיסון מגביר את העומס על הגוף ולכן אתה עלול להפגע עקב השילוב (הגוף צריך להלחם בשני גורמים חדשים בו זמנית). זה כנראה משהו שיבדקו וינתחו. רואים את זה גם יפה מאוד בתוצאות מהניסוי בארץ - שבוע אחרי החיסון הראשון רואים עלייה בכמות הנדבקים בקורונה, שמתאזנת לאורך השבוע השני ואז מתחילה לרדת במהירות ככל שעוברים הימים.

מצרף מחקר (לפני ביקורת עמיתים) שבדק את הנושא וראה בידיוק את זה. מצרף חלק מהמסקנות שלהם:

Our analysis would suggest that the effectiveness of the Pfizer vaccine at least in this Israeli cohort

increased gradually day by day from about day 14 till reaching a peak of around 90% effectiveness

on day 21 even before any second injection. But there was a strong increase in incidence over the

first week after the injection. If the increase in incidence during the first few days after immunization

is a result of people being less careful after they have had their first injection, then the vaccine

effectiveness after a single dose may be even greater. This analysis would suggest that a single dose

of the Pfizer vaccine is able to deliver very high protection, albeit only from about three weeks after

the initial injection.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.02.01.21250957v1.full.pdf+html

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Potato כתב:

קורולציה

קוזציה.

קורלציה זה בכול מקרה. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Potato כתב:

כי להראות קשר כלשהו,גם אם מקרי ביותר בין חיסון למוות זה מטופש,בעיקר שיש הרבה מטומטמים שייראו בזה קורולציה.

@garicho זה מיועד גם לך

וקשר בין דום לב וקורונה????

אני לא טוען שהוא חטף דום לב מחיסון, שיהיה ברור, לא קורונה ולא חיסון גורמים לדום לב בבן 23 בריא, אבל המוסר הכפול של לדווח על היותו נשא של נגיף בלי שיע שיש לו אותו בכלל כסיבת הדום לב שלו, ולהסתיר את העובדה שהוא עבר חיסון כמה שעות לפני צורמת, מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שזה פשוט בושה וחרפה (והאמת גם לא מפליא). ושלא נדבר שכל מוטציה שלא תיהיה תגיע עם החבורה הזאת בכל מקרה, כי הם כבר הוכיחו שמדובר באוכלוסיה חולה מאוד ומדבקת מאוד.

https://mobile.mako.co.il/news-israel/2021_q1/Article-aacf52ab77fd771027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, garicho כתב:

לא הייתי קופץ למסקנה שקפצו אליה.

אבל כן.. ז'ידי. מה לעשות.

וכן, מבאס, כואב. במיוחד שלעומתם, אם הייתי מגיע לארץ לא הייתי הולך לאירועים חולה שנוכחים בהם 300 איש. אבל:

image.jpeg.be1fd011a38b8d584753eb597049049c.jpeg

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, David32 כתב:

לא הייתי קופץ למסקנה שקפצו אליה.

אבל כן.. ז'ידי. מה לעשות.

וכן, מבאס, כואב. במיוחד שלעומתם, אם הייתי מגיע לארץ לא הייתי הולך לאירועים חולה שנוכחים בהם 300 איש. אבל:

image.jpeg.be1fd011a38b8d584753eb597049049c.jpeg

לפי החדשות 90% מהנוסעים שהגיעו ״בטיסות החילוץ״ הם חרדים. אם זה לא להשתין על כולם מהמקפצה, אני לא יודע מה כן. ומה הם עושים? ממשיכים להפיץ מחלות ולהתחסן הרבה פחות מהחילונים.

כל פעם שהייתה התפרצות בישראל (או בכל מדינה אחרת עם ריכוז חרדים גבוהה) הם שברו שיאי חולי. שיגידו תודה שרובם צעירים ולכן כמות המתים שלהם עומדת רק על האחוז שלהם באוכלוסיה ולא הרבה יותר מזה...

659C446D-2ED2-4F88-BCF3-3B262A865C8B.thumb.jpeg.32b809d5878859b5ea0bfe95a52d5a50.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, khalil כתב:

@garicho זה מיועד גם לך

וקשר בין דום לב וקורונה????

אני לא טוען שהוא חטף דום לב מחיסון, שיהיה ברור, לא קורונה ולא חיסון גורמים לדום לב בבן 23 בריא, אבל המוסר הכפול של לדווח על היותו נשא של נגיף בלי שיע שיש לו אותו בכלל כסיבת הדום לב שלו, ולהסתיר את העובדה שהוא עבר חיסון כמה שעות לפני צורמת, מאוד.

אני לא מבין בזה כלום,אז אצא מנקודת הנחה שאתה צודק.

גם אם אין קשר ובכל זאת היו חייבים לדחוף את המילה "קורונה",יהיה פחות נזק מלהגיד שזה כי הבן אחד מת מקורונה ולא מהחיסון.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כמו שחשבתי לא עצרו אותנו ולא היו שום דוחות

בכל מקרה

לא מבין מה כל הלחץ אם כמעט כל הנפטרים בני 50+

ומצד שני הם כמעט כולם כבר מחוסנים ?

מי שלא מתחסן מביניהם כנראה מתנגד חיסונים או שומע הרצאות של אנשים שבורים ביוטיוב

אולי הגיע הזמן כבר להפסיק להלחם בשבילם

21321.png

ד"א מי שרוצה קצת נתוני אמת על ה"אכיפה"

בכלל לא נותנים דוחות