Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 55 דקות, korola כתב:

עכשיו צריך את דר' שאשא ביטון, שתבקש נתונים אמיתיים על השפעת העוצר על התחלואה,

כי לא ניתן להגביל את הציבור בלי נתונים .. אז שיביאו לה נתונים שהעוצר הלילי עוזר ורק אז ניתן יהיה להטיל עוצר לילי.. יש למישהו מושג איך משיגים נתונים כאלה?

image.thumb.png.dbf8356ee3e91163a9c41d0cbb0c19b2.png

תן לבאר שבע לעשות מה שבא להם בפורים,בחיפה תטיל סגר נוקשה ומלא(משטרות וכו') ובתל אביב סגר מחורר.

אל תצהיר על המדיניות אבל תרמוז עליה-היערכות מוגברת בצפון/חוזרים לסגר ינואר בת"א/ראש העיר מתעמת עם המשטרה בב"ש.

ותראה מה קורה שבוע אחרי בכל אחד מהאיזורים.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, korola כתב:

אחלה סרטון לעודד חיסונים..

אתה לא מבין שזה לא מעניין

כי אותם שבורים שלא מתחסנים חושבים שזה שקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים רוצים להשאיר תשמיים סגורים.

והם לחוצים ממקדם ההדבקה.

N12 - בכירים במערכת הבריאות: השמיים יישארו סגורים עד אחרי פסח (mako.co.il)

עוד דבר. היה היום בחדשות 13. שישראל מיצאת חיסונים.

לצכ'יה ועוד מדינות.  ביבי אמר שיש לנו עודפים.

צכ'יה הבטיחה להעביר תשגרירות לירושלים.

עד אחרי פסח לפחות.jpg

• רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, korola כתב:

עכשיו צריך את דר' שאשא ביטון, שתבקש נתונים אמיתיים על השפעת העוצר על התחלואה,

כי לא ניתן להגביל את הציבור בלי נתונים .. אז שיביאו לה נתונים שהעוצר הלילי עוזר ורק אז ניתן יהיה להטיל עוצר לילי.. יש למישהו מושג איך משיגים נתונים כאלה?

היא לא פחות מסוכנת מהרופא שהיה נותן אישור להסתובב בלי מסכה וקורא לאנשים לא להתחסן

לפני 1 דקה, yor2 כתב:

בנתיים רוצים להשאיר תשמיים סגורים.

והם לחוצים ממקדם ההדבקה.

עד אחרי פסח לפחות.jpg

סוף סוף מקבלים החלטות נכונות

רק היום פורסם שנחת פה מטוס עם 13 מאומתים (תנחשו מאיזה מגזר)

אני לא מבין איך זה קורה אם הם נבדקו בחו"ל

למה הם עולים למטוס שם בכלל אם הבדיקה שלהם לא שלילית?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Potato כתב:

בחיפה תטיל סגר נוקשה ומלא(משטרות וכו')

אני מנסה להבין אם זו נקמה בספריאל, או שאתה מלקה את עצמך?

😂

• מצחיק 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

אני מנסה להבין אם זו נקמה בספריאל, או שאתה מלקה את עצמך?

😂

מסתבר שבשנה האחרונה היו 3 סגרים,אפילו לא שמתי לב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

סוף סוף מקבלים החלטות נכונות

רק היום פורסם שנחת פה מטוס עם 13 מאומתים (תנחשו מאיזה מגזר)

אני לא מבין איך זה קורה אם הם נבדקו בחו"ל

למה הם עולים למטוס שם בכלל אם הבדיקה שלהם לא שלילית?

אני אגיד משהו לא PC, אבל האמת צריכה להאמר. אורח החיים החרדי מביא לסכנת הדבקה קהילתית הרבה יותר גבוהה מהמגזר החילוני, מהרגע שוירוס נשימתי מתחיל להסתובב בה. עקב אופי התפילה, בתי המדרש, קשר יומיומי עם עשרות אנשים שכולם מגיעים ממשפחות גדולות עם קשרים ענפים גם כן. מדובר בשדה קוצים מוכן לתבערה.

לכן, כל עוד קיים וירוס כזה ליד ריכוז חרדי בעולם (ניו-יורק, לונדון, אנטוורפן, ישראל), האוכלוסיה החרדית תחטוף. ואם יגיע עכשיו וריאנט חדש עמיד לחיסונים ולחיסון הטבעי, השרפה תבער שוב.

עכשיו, כל אותן קהילות מקיימות קשרים מאוד קרובים ואישיים עם חרדים בישראל. משפחות, משגיחי כשרות, בחורי ישיבה שבאים ללמוד בישראל. קשר שלא ניתן לנתקו באמת לאורך זמן רב. עובדה, מפעילים ״טיסות חילוץ״ (לא רק לאוכלוסיה החרדית כמובן, אבל הם בהחלט טסים גם)...

לפיכך, כל עוד יהיה קשר, אפילו בטיסות חילוץ בלבד, ולא משכנים את הנוסעים במלון למשך שבועיים-שלושה ללא שום מגע עם החוץ (וזה לא קורה בארץ - ועדות חריגים, בריחה ממלונות, העלמות וכ״ו - שוב, ממש לא רק החרדים), לא תוכל למנוע הגעה של חולים לישראל. זה המצב.

חשוב לי לציין שאני לא מעביר ביקורת על החברה החרדית בפוסט הזה. זה אורח החיים שלהם. אני פשוט מתאר את המציאות האובייקטיבית שרואים כשמורידים את המסכה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחברה יש איתם בעיה. לא גמישים ולא בנויים לשינויים . ממשיכים כרגיל גם כשברור שההרגל פתאום מסוכן. טיסות אינן הכרח דתי אצלהם , פשוט התרגלו .

ביטלו אתמול את חובת המלוניות כי טיסות חרדים סירבו להתפנות למלונות ולאף אחד אין אומץ להתעמת איתם אז 70% מהנוחתים בנתב"ג בחודש האחרון נסעו פשוט הביתה. (עפ נתוני משרד הבריאות מאתמול). לכן צמצמו אשרות כניסה ל 200 איש ביום.

הכי מצחיק התראיינו ברדיו שני ישראלים בניו יורק. מחוסנים בשתי מנות , טסו בינואר ועד היום ועדת חריגים לא מאפשרת להם להגיע ארצה . יש להם כרטיס חדש לסוף פברואר שלא בטוח שיעזור להם . הם מוכנים להביא בדיקת מטוש , מוכנים להכנס למלונית אבל כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, garicho כתב:

אני אגיד משהו לא PC, אבל האמת צריכה להאמר. אורח החיים החרדי מביא לסכנת הדבקה קהילתית הרבה יותר גבוהה מהמגזר החילוני, מהרגע שוירוס נשימתי מתחיל להסתובב בה. עקב אופי התפילה, בתי המדרש, קשר יומיומי עם עשרות אנשים שכולם מגיעים ממשפחות גדולות עם קשרים ענפים גם כן. מדובר בשדה קוצים מוכן לתבערה.

לכן, כל עוד קיים וירוס כזה ליד ריכוז חרדי בעולם (ניו-יורק, לונדון, אנטוורפן, ישראל), האוכלוסיה החרדית תחטוף. ואם יגיע עכשיו וריאנט חדש עמיד לחיסונים ולחיסון הטבעי, השרפה תבער שוב.

עכשיו, כל אותן קהילות מקיימות קשרים מאוד קרובים ואישיים עם חרדים בישראל. משפחות, משגיחי כשרות, בחורי ישיבה שבאים ללמוד בישראל. קשר שלא ניתן לנתקו באמת לאורך זמן רב. עובדה, מפעילים ״טיסות חילוץ״ (לא רק לאוכלוסיה החרדית כמובן, אבל הם בהחלט טסים גם)...

לפיכך, כל עוד יהיה קשר, אפילו בטיסות חילוץ בלבד, ולא משכנים את הנוסעים במלון למשך שבועיים-שלושה ללא שום מגע עם החוץ (וזה לא קורה בארץ - ועדות חריגים, בריחה ממלונות, העלמות וכ״ו - שוב, ממש לא רק החרדים), לא תוכל למנוע הגעה של חולים לישראל. זה המצב.

חשוב לי לציין שאני לא מעביר ביקורת על החברה החרדית בפוסט הזה. זה אורח החיים שלהם. אני פשוט מתאר את המציאות האובייקטיבית שרואים כשמורידים את המסכה.

מצד אחד אתה צודק

מצד שני לא מסתכלים פה על 10 איש שברחו

עם 10 כאלה אפשר להתמודד

עם עשרות אלפים לא

כל עוד יהיה בידוד במלונית \ אזיק \ אמצעים אחרים - כנראה שנוכל להשתלט על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים הממשלה רוצה להחזיר את חובת המלוניות, אבל נראה שמי שיושב שבראש ועדת החוקה בכנסת, שהוא חרדי, מתכטון לשים רגליים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

מישהו יודע להסביר למה עד היום בבוקר אחוז מתחסנים בגיל 70-79 היה 97%

ועכשיו זה פתאום 93%?

חד עין אתה.. כל הכבוד.

אתמול בערב עדכנו את הנתונים לפי הלשכה המרכזית לסטיסטיקה , כך שבכל חתך עודכנו כמות האנשים בכל גיל.

בכל זאת אנשים גדלו בשנה בשנה האחרונה. 

בנתיים , הפרסומים של היום בבוקר עדיין לא טובים.

הגידול האמיתי במעודכנים גבוה יותר, אז פשוט מרחו אותם 3 ימים אחורה.

כן.. כמו תמיד, שמשהו לא מסתדר את מגדילים את 3 הימים האחרונים ב-100 מאומתים כל אחד

וזה מאפשר עדיין להראות מספרים יורדים היום.

אבל מקדם ההדבקה ממשיך לגדול , הגענו ל 0.89 .

כעת גם משרד הבריאות מתחיל לדבר במונחי חולים קשים,

הוא כבר מכין את הציבור למספרי מאומתים גבוהים יותר ממה שהתרגלנו .

אתמול פורסם שבאוקטובר היו 45 חולים קשה על כל 1000 מאומתים

והיום אנחנו עומדים על 18 חולים קשה על כל 1000 מאומתים.

ואז הם רמזו שנוכל לספוג הרבה יותר מאומתים,  בקיצור לא להתרגש מR גדול מ-1,

כי אין לאף אחד בעיה להגיע ל 20,000  או אפילו 30,000 מאומתים ביום.

image.png.af23dc53244f109fd2870f236a900974.png

image.png.767c1a24e445d45f24531cf043c29f5b.png

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, korola כתב:

ואז הם רמזו שנוכל לספוג הרבה יותר מאומתים,  בקיצור לא להתרגש מR גדול מ-1,

דווקא שמעתי שאומרים שאם ה R לא ירד יכול להיות שלא יפתחו עוד דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.. במישור הישיר הם אומרים מה שצריך להגיד על מנת שאנשים ישמרו ולא נעלה למספרים גבוהים.

אבל אם תקשיב לרמיזות הקטנות ..  אין להם בעיה עם R גדול מ-1. 

כמובן יש R ויש R.. כל עוד ה R גדול מאחד אבל מספיק נמוך על מנת שלא נגיע לבחירות עם קטסטרופה,

אז לא יסגרו שום דבר.

אבל אם ה R יעלה פתאום ל-2 .. וזה אומר שמגיעים ל מספרים גבוהים עוד לפני הבחירות.. אז את זה אף אחד לא רוצה.

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2021_q1/Article-1ef268e3f40d771026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

תקשיב למה שאומרים פה. 

image.thumb.png.c6d41ac1d5122711a6826427f05ca847.png

image.thumb.png.96e63e41666a21ec2039d24ea1f10ccb.png

זאת הסיבה לעוצר בפורים, אם לא היו בחירות לא היה אכפת לאף אחד מעוד קצת הדבקות בפורים. 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...