Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור ביצועי Mitsubishi Space Star

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אני שוקל לקנות Mitsubishi Space Star.

הסיבה שאני רוצה לקנות את הרכב היא מאוד פשוטה - אני רוצה רכב מיני, ומבין כולם אני ממש אוהב את העיצוב שלו! (והעיצוב הוא שיקול משמעותי מבחינתי).

שמעתי לא מעט ביקורות לא טובות על הרכב ולכן החלטתי לקחת אותו לנסיעת מבחן.
הבנתי על מה כולם מדברים - הרכב קצת כבד, לא קליל ולא זריז (לפחות לא כמו הפיקאנטו עליה נסעתי ב-6 השנים האחרונות), והוא גם מרעיש.

בקיצור, הרגיש קצת שאני נוסע בטנק.

השאלה - האם מישהו מכיר דרך לשפר את חוויית הנסיעה כך שתהא קלילה ומהירה יותר כמו הפיקאנטו?
להבנתי הסיבה המרכזית היא שלמנוע יש רק 3 צילינדרים ולא 4.

תודה מראש לעוזרים :)

אדיר

עריכה אחרונה על ידי [email protected]
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך משטויות, תקנה רכב אחר. זה הכי פשוט, זול ואפקטיבי שיש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לענות לך פה באריכות אבל תאכלס קל יותר להפנות אותך לקרוא את השרשור ממש מתחתיך בפורום בקשר לשיפור כוח מנוע ביונדאי i20...

התשובות יהיו זהות לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר ישיר למס' הצילינדרים. יש קשר לזה שהרכב הזה מיועד לעולם השלישי, הוא לא סתם זול.
אין בשוק רכבי מיני זריזים כלכך, יש סופר מיני זריזות מאד שיגרמו לפיקנטו להרגיש כמו בימבה של ילדים.
הכל שאלה של תקציב ודרישות, בכל אופן - יש כאן אחלה פורום ייעוץ ברכישה וכדאי שתפתח שם שרשור.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שמתוך שעמום ראיתי את רוב הסרטון עד שהתייאשתי והוא מביך !

ה״בוחן״ מתלונן שרואים את הרצפה במכסה המנוע ואז משווה אותה להלקאט ?

נטפל לברגים שרואים בתושבות של הגלגלים כשאני יכול למצוא כאלה גם במכוניות יוקרה אם אקח כמוהו את המושבים עד הסוף אחורה.

נראה שהוא בחר להגזים ולשים את היד על כל דבר באוטו הזה ולהתלונן עליו כאילו המתחרות מעמידות גימור שמתחרה במייבך...

הספייסטאר היא אחלה תמורה של כסף ביחס למתחרות בקטגוריה שלה, יש טובות יותר באספקטים כאלה ואחרים ויש גם טובות פחות אבל בסופו של דבר כשקונים סופר מיני מצפים לקבל סופר מיני וגם משלמים על סופר מיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור בסרטון הוא אחד מכתבי הרכב המוערכים ביותר בעולם, הוא יודע טוב מאוד מה הוא אומר ומה לחפש ברכב, זה בדיוק מה שאנשים רוצים לראות. בנוסף, אל תשכח גם שהוא מצלם את הסרטון הזה בעיקר לשוק האמריקאי, ששם זה לא כמו פה, לחנות איפה שרק יש, לפתוח דלת על דלת של מישהו אחר ושהאוטו יהיה זול ואמין רק כדי להגיע לעבודה, במיוחד שגם רוב הצופים שלו הם חובבי רכב שכל התיאורים שהוא נותן רק מדליקים אותם עוד יותר. אין מה לעשות, אם הספייס סטאר הזאת זה אוטו של להגיע מA ל-B נטו. אז אני עוד אחשוב בכלל אם אפשר להתייחס לזה כתמורה לכסף, אבל בשורה התחתונה זה אוטו מזעזע. סורי

• אהבתי 1

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלה לא משווקים בארה"ב, אז אין לדאג אפשרות לעשות השוואה בין הדגמים האלה.

המיראז הוא עוף מוזר בנוף האמריקאי, אי לא מבין מה חשבו לעצמם במיצובישי לשווק אותו שם מול כל המפלצות האמריקאיות שנוסעות בכבישים.

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום שיפורים, כן?
אולי כדאי לבקש מאחד המנהלים להזיז את העניין לייעוץ ברכישה, כי הגענו לדיונים על בטיחות של ספייסטאר ודאג דהמורו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנק, בימבה זה תיאור מתאים.. ולשפר כזה רכב ? עדיף לא לקנות וזהו.

בנוגע לדאג דמיורו, רועי, אתה יכול לא להתייחס לביקורות שלו, הוא אחד התותחים בתחום הביקורות בעולם ועל זה יעידו הרבה מהעוקבים שלו, אגב , בביקורת הזו הוא גם מציין שכרכב סופר בסיסי הוא רכב סבבה, מה שכן, הספייסטאר / אטרז אלה רכבים מאיכות ירודה מאוד וחוץ מהעובדה שחסכוניים בדלק אין להם שום דבר אחר להציע.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...