Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

0 ק"מ - כדאיות?

TripMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהנחה וקונים רכב שאמור לשרת להרבה שנים קדימה ולא ל3-4 שנים, האם משתלם לרכוש את הרכב במסגרת 0 ק"מ?

מבחינה שלי של מספר הצעות על ג'יפונים, מקבלים הנחה של כ15 אלף ש"ח (ממחיר המחירון!) על רכבים בסביבות ה150K.
אבל אם מחשיבים ימי מבצעים למועדונים שונים (חבר, הסתדרות, הוט)/ימי מכירות דיגיטליים/הנחות שאפשר להוציא באופן עצמאי עם התמקחות, ההנחה שבפועל מקבלים הרבה יותר נמוכה ומגיעה לאלפי שקלים בודדים.

עריכה אחרונה על ידי TripMan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מגרעת והיא שאם הרכב מוגדר כאובדן מוחלט אתה מקבל 14% פחות מהמחירון. ברוב כלי הרכב מדובר במחיר נמוך באלפי שקלים מהמחיר ששולם בפועל על הרכב.

לשכן שלי זה קרה עם ניסאן קשקאי בת שבוע וחצי - לא נעים (הפסד של אלפי שקלים)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברה וההסדרים שלה (ולעיתים זה גם תלוי באיכות הלווה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, zvit כתב:

יש עוד מגרעת והיא שאם הרכב מוגדר כאובדן מוחלט אתה מקבל 14% פחות מהמחירון. ברוב כלי הרכב מדובר במחיר נמוך באלפי שקלים מהמחיר ששולם בפועל על הרכב.

לשכן שלי זה קרה עם ניסאן קשקאי בת שבוע וחצי - לא נעים (הפסד של אלפי שקלים)

בלי קשר זה גם מוריד אחוזים מסויימים ממחיר המחירון בגלל שזה 0 ק"מ לא?
או שמחיר מחירון משוקלל יורד רק בגלל "יד" נוספת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בגלל זה לטווח הרחוק יותר משתלם אני מבין.
אם מחזיקים את הרכב להרבה שנים והמחירון שלו יורד לכמה עשרות אלפים בודדים, ה14% האלה משתווים להנחה שקבלנו במעמד הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לנקודה מסוימת בזמן אתה לרוב בהפסד, כי אתה לא מקבל את ה-14% הנחה בזמן הקנייה (שוב לרוב).

החל מאותה נקודה ועד שהרכב ייגרט אתה ברווח, כי ה-14% הללו שווים פחות מההנחה שקיבלת.

אותה נקודה תלויה ב-2 פרמטרים:

* גובה ההנחה שאתה מקבל בקנייה

* ירידת הערך של הרכב

ככל שמימשת את הרכב (כלומר מכרת אותו) לפני אותה נקודה (בין אם מרצון או לא מרצון שלך) - הפסדת סכום מסוים.

ככל שמימשת את הרכב לאחר אותה נקודה - הרווחת סכום מסוים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מקבלים הצעת מחיר ל 0 ק"מ.

הולכים איתה ליבואן, מספרים לנציג המכירות שקיבלתם הצעה ל 0 ק"מ והאם יש אפשרות לקנות ישירות דרכו כשהוא מצמצם את הפער משמעותית. 

לפעמים זה עובד, לפעמים לא (טויוטה למשל). 

ואז מקבלים החלטה לנוכח פערי המחירים. 

ככלל, ככל שמחזיקים את הרכב יותר ולא חווים אבדן מלא לרכב, זה יותר כדאי. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...