Jump to content

TripMan

 • פרסום הודעות

  136
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות TripMan

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני בקרוב צפוי גם לקבל את ה129 ומתכוון להתקין ב סיטרואן סי5 איירקרוס שעם דלת תא מטען עולה. יש מדריך איך להתקין את המצלמה האחורית דרך הגומי בצורה מסודרת מבלי להרוס/לפגוע בשום דבר?
 2. התכוונתי לסרטון שפרסמת ועליו הגבתי. וזה למה כן צריך לפעמים לצטט הודעה, גם אם היא האחרונה.
 3. הוא לא משתמש בשואב בסוף התהליך. האם אפשר אחרי הנקיון שכפי שהוא עשה, להשאיר את הרכב סגור ולתת לזה להתייבש לבד כשהכל סגור? (ראיתי שאתה פתחת את הרכב פעמיים ביום ל10 דק, אבל זה בנוסף לשאיבה שעשית)
 4. מהי הדרך הנקיון המומלצת של כתמים כאלה על ריפודים בעזרת הAPC הכתום של מגווירס? אני ראיתי שאתה השתמשת בחומרים אחרים שהם לא APC.
 5. אני הבנתי שבעיקר נותנים הנחה רק אם הרכב השני הוא ליסינג מהעבודה. אני עשיתי ביטוח על רכב שני, חדש, לפני שבועיים וזה שיש עוד רכב פרטי לא הזיז להם כ"כ. אולי אם הייתי מעביר אליהם אותו - היה משנה קצת את התמונה.
 6. כנל אצלי. קבלתי בראשון בצהריים,הרמתי טלפון והם שלחו את החלקים שנרטבו (מגבת ואפליקטורי ספוג). היום הגיעו בבוקר. הצעתי להם פעם הבאה דברים כאלה לארולז בשקית בנפרד שתגן עליהם.
 7. אתה בטוח שמדובר על 3008 העדכנית ולא על דגמים אחרים ממלפני כמה שנים? פעם הייתה סטיגמה על בעיות חשמל
 8. בחום הישראלי לא מפתיע, רצוי לרכוש רק עם קבל. אלא אם באמת רוצים כל שנה אחרי הקיץ להחליף, לא משתלם.
 9. קניתי לפני שבוע ושמתי ברכב החדש, פתחתי ממש פתח קטן והוא ממלא את כל הרכב בריח נפלא. נראה כמה יחזיק. קניתי גם קליפורניה דובדבן לכשיהיה צורך להחליף בשביל להשוות ולהתנסות.
 10. אלו היו קופונים שפורסמו בזמן הסייל שנגמר כבר
 11. לפי דעתי אם תקנה כ"כ הרבה חומרים שונים אתה מהר מאוד תתעצבן ויימאס לך מהנקיון ברמה הזו, ואתה תזנח חומרים שונים בסופו של דבר ככה שחבל על הכסף והזמן הרב לפי דעתי. אני גם עם רכב חדש (סי5 איירקרוס לבנה) והחלטתי לנקות לבד, עם הרשימה הבאה: ONR בשביל שטיפה מבחוץ (כולל שמשות, אמרו שלא באמת צריך משהו מעבר) בפנים (פלסטיקה, ריפודים) עם APC של מגווירס (גלון כתום) חידוש\טיפוח פלסטיקים ודשבורד עם 303 טיפוח עור מחפש חומר כלשהו (כנראה https://www.autostore.co.il/product/שעווה-לניקוי-וטיפוח-עור-meguiars-ultimate/, לגבי כימיקל גייס, ראיתי בפורום שהחומר לניקוי\טיפוח עור השאיר לכמ
 12. בדרך אלי מספר מוצרים לצורך ניקיון טיפוח הרכב, אך מה שחסר לי כיד לסגור את הכל זה חומר לטיפוח חלקי העור במושבי הרכב. הבנתי שלנקות אותם תחילה אפשר עם APC (גלון כתום של מג'ווירס אני קניתי) אבל צריך לאחר מכן למרוח\לרוסס חומר מסויים בשביל טיפוח העור ושמירתו. אשמח לקבל המלצה על מוצר שכזה. האם זה מספיק טוב? (ראיתי אחלה המלצות באמזון עליו) https://www.autostore.co.il/product/תרסיס-טיפוח-עור-meguiars/ או שאולי זו אפשרות טובה יותר, נראה שמתאימה יותר לשמירה נגד קרני UV והרכב שלי עומד תחת השמש במהלך היום. https://www.autostore.co.il/product/שעווה-לני
 13. אין לי מושג, התקשרתי אליהם פעם ראשונה אתמול:) במקרה שאלתי לגבי זה ואמר שהסחורה בדרך ואמורים לקבל בראשון.
 14. רבות דברו פה שהבדיקות שהם מספקים לך בסוכנות נראות תמיד די מושלמות .( כל הסעיפים החל מ18 ומעלה) עדיף לך לקחת את זה לבדיקה במקום שאתה סומך עליו שיתנה חוות דעת אובייקטיבית. בלי קשר, אם בבדיקה הזאת מצויינים כ"כ הבה סעיפים ב"שלדת הרכב" אני אישית הייתי מתרחק. נראה שהוא "נפצע" לא מעט בעבר.
×
×
 • Create New...