Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמגים 205/50R17 לסוזוקי קרוסאובר

larry
שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Falken ze310
Kleber HP4
אלה נותנים תמורה טובה למחיר.

https://tires4u.co.il/compare?diameter=8&aspectRatio=12&width=18

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה מידה על מזדה 3 ספיריט שלי

מניסיון הצמיגים מאוד יקרים, סע לגלגלי המגן תרכוש מישלין פרימסי 4 במחיר של 550 שקל(תבוא עם מזומן ותסתדרו על מחיר), עלות תועלת הכי טובה שתמצא, שמע לי חקרתי טוב תעניין הפאלקן והקלבר שהציעו פה אחלה צמיגים אבל הם פחות איכותיים ואם אתה נוסע הרבה אז המישלין יחזיר את ההשקעה כי הם מחזיקים הרבה.(100 אלף קל)

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעצמי נוסע על מישלין פרימסי 4.
אבל אלה צמיגים יקרים. הבחור ביקש יחס טוב בין מחיר לאיכות.
הוא לא רשם כמה הרכב שלו נוסע בשנה
מי שלא נוסע הרבה, אחרי 3 שנים בכל מקרה יצטרך להחליף אותם ( בגלל ההתייבשות ).
וההפרש בין פאלקן/ קלבר לבין מישלין 150-200₪ לצמיג בודד - זה לא מעט.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והוא לא נוסע הרבה אז פאלקן צמיג מצויין מניסיון עלות תועלת הכי טובה שיש, אבל אם הוא נוסע הרבה חשוב הנוחות נסיעה שקט וגם שיחזיק הרבה.

לדעתי להוסיף את ה100-120 שקל לצמיג שווה בשביל המישלין.

וכן גם אני נוסע על מישלין מקדימה ובקרוב יחליף גם את האחורה לקראת החורף

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי, מישלין פרימסי 4 ( קוד עומס ומהירות 89V , אין לי מושג מה הדרישות לסוזוקי שלו) ניתן לקנות בראשון לציון ב 509₪ לצמיג ( אני חושב שמדובר ב "צמיגי אור" ).
https://tires4u.co.il/tire-service?tire=4765&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=18

Kleber HP4 יעלו 385₪
הם די שקטים ולא נשחקים מהר.

הכל תלוי כמה פותח השרשור מוכן להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המון אבל מעל הממוצע.
למישלין לא יהיה קשה להחזיק מעמד את ה 75 אלף קילומטרים.
פאלקן כנראה יוחלף אחרי 50-60 אלף, קלבר אחרי 60-70.
כמובן, הכל בתנאי שלא יהיו אירועי קרע/ תקר שלא ניתן לתיקון/ שחיקה לא אחידה מקדימה (בגלל פרונט לא מכוון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה חישוב זריז 

צמיג מתחיל להתייבש אחרי 3 שנים

אתה עושה ממוצע של 25 אלף בשנה = 75 אלף, המישלין עדיין יחזיקו עוד שאת הפאלקן והקלבר ככל הנראה תחליף, אבל במישלין אתה נוסע 75 אלף קילומטר של שקט נוחות חסכון אחיזה וכו., לדעתי שווה את ה150 שקל תוספת.

קח מישלין לא תתחרט!

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרימסי 4 קצת יותר חסכוני מאשר קלבר וזהה לפאלקן.
מישלין חסכוני זה אנרג'י סייבר ( לא בטוח שקיים במידה הזאת בכלל )
אגב, אצלי אנרג'י סייבר החזיקו מעמד 85 אלף קילומטרים והוחלפו במצב לא רע רק בגלל תקר גבולי.
לפי הדיווחים מהעולם, גם פרימסי 4 מסוגל לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לשלם על הדגם הזה של האנקוק יותר מאשר על לפאלקן ze310.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...