Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לרכישת רכב עד 50K, עדיפות לרכב גבוה (נערך)

בולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפש רכב עד 50K שיהיה לו בגאז גדול ועדיפות לרכב גבוה. (עדיף שנתון גבוה) וחסכוני בדלק.

מאוד חושב על סקודה אוקטביה אבל כל הכתבות שיש על הגיר די מלחיצות.

אותו דבר גם על הדצייה הבנתי שלא להתקרב.

(צרפתיות לא תודה)

אשמח לשמוע את דעתכם...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה הבגאז' צריך להיות גדול?
רכב משפחתי " יפני" קצת מוגבה - סוזוקי קרוסאובר.
צריכת דלק גם טובה יחסית לרכבים משפחתיים 1.6.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו תלונות נקודתיות על תקלות בגיר הרציף של קרוסאובר, במיוחד בשנתון הראשון ( 2014 ).
לא משהו גורף.
בכל מקרה, גיר רציף בבסיסו פחות עמיד מאשר גיר אוטומטי פלנטרי.
כדאי מאוד לתחזק אותו ( להחליף נוזל CVT מדי פעם למקורי ), גם כאשר אין נוהל החלפה לפי הוראות היצרן.. זה יאריך את חיי הגיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, tagadam87 כתב:

איפה שמעת על תלונות מלבד הכתבה שהתפרסמה ב ynet? (שואל כי בעצמי שוקל לקנות אותו ולא יודע מה באמת האמינות זל הגיר)

גם אני שוקל לקנות אותו אבל חושש בגלל הגיר. 

ראיתי תלונות של אנשים בקבוצות בפייסבוק ויש גם קבוצה ספציפית לנפגעי הגיר הזה של 70 אנשים בערך. גם חיפוש בגוגל באנגלית יעלה לך הרבה תוצאות ודיווחים על תקלות של אנשים מהעולם. 

סוזוקי SX4 שנת 2012 
יונדאי I20 ידנית שנת 2017 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, vladclar כתב:

עד כמה הבגאז' צריך להיות גדול?
רכב משפחתי " יפני" קצת מוגבה - סוזוקי קרוסאובר.
צריכת דלק גם טובה יחסית לרכבים משפחתיים 1.6.

לא של משאית אבל כן חשבתי על הכיוון של סקודה יטי, רומסטאר, וסקודה אוקטביה.

כרגע הכיוון מאוד סקודה אוקטביה עד שקראתי ביום חמישי את הכתבה בYNET על התביעה הייצוגית 

אז אני בכלל סלט...וגם הבנתי שהביטוח שלה די יקר

למרות שגם ראיתי הונדה גאז וראיתי ביקורות מעולות אבל הרכב נמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עם סקודה יטי ,אוטו פצצה חוץ מזה שקצת פחות חסכוני בדלק רכב מאוד נוח וכיף לנהיגה.. יחסית גבוה סטייל ג'יפון (קשקאי , קאפטצ'ור וכדומה..)

לגבי המחלה של הגיר , הגיר של הרכב שלי הוחלף אצל הבעלים הקודם בבערך 100 אלף קילומטר תחת אחריות ועכשיו יש לי אחריות על הגיר החדש .. ככה שעדיף לחפש רכב שכבר אחרי הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי Swaper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה בדיוק בדאציה ?

הדאסטר מתגלה כרכב אמין מאוד, נוח בצורה מפתיעה ועם VFM לא רע בכלל. היא פשוטה מאוד אבל המחיר בהתאם ויכולות השטח של גרסת הדיזל 4X4 מפתיעת לטובה ולא נופלות מאף ג'יפון אחר כולל כפולי הנעה כמו סובארו VX.

מלבד ציון בטיחות לא מזהיר בלשון המעטה ומערכות בטיחות בהתקנה מקומית זהו רכב נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם בעצמכם רושמים... להחליף גיר זה סיפור די יקר...ובכלל ברגע שמתעסקים עם הגיר לך תדע מה זה ייצור...

ולגבי הדאציה, יש להם בעיה עם הגירים שבגלל זה הם הגיעו להסדר עם התביעה הייצוגית (פשרה די בדיחה אבל עדין)

גם , לאחר שבדקתי את המחירים של הביטוח המקיף החלטתי ללכת על סוזוקי קרוסאוור כמו שציינו פה בהתחלה. תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התביעה הייצוגית נוגעת לתיבה החד מצמדית, בדסטר יש תיבה דו מצמדית. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...