Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית האצה בגולף 2012 מנוע 1.4 טורבו

dimdim84
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי גולף 2012 מנוע 1.4 טורבו,

עם 146,000 קלומטראג'.

קיימת אצלי בעיה בעת האצה כשהטורים עולים מעל 3000 סלד הרכב לא מאיץ ונשאר על אותה המהירות, אם אני עוזב את הגז ומאיץ בעדינות אז אין את הבעיה, אם אני מדומם מנוע ומניע שוב אז גם הבעיה עוברת,

בעקבות כך החלפתי את המצערת והבעיה נפתרה לחודש ואז שוב הכל חזר, חשוב לי לציין שזה לא קורה כל הזמן רק מתי שמתחשק לרכב וגם כאשר אני מדומם מנוע ומניע שוב אז הבעיה נפתרת, אין שום מנורה דלוקה ואין שום תקלה בחיבור מחשב, אשמח לקבל תשובה אם מישהו נתקל בבעיה כזו ואיך פותרים אותה, תודה רבה לעונים מראש.

עריכה אחרונה על ידי dimdim84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך תוכנת דיאגנוסטיקה כמו VCDS של חברת ROSSTECH.

מצ"ב קישור לסרטון שמסביר כיצד לבצע את הבדיקה באמצעות התוכנה הנ"ל.

למה שלא תחזור למוסך שהחליף לך את המצערת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי רותם,
איך מבצעים בדיקה כזו? 
אתה חושב שהבעיה במשאבת דלק?
בס"ד
כשהרכב חותך בעומס, כגון האצות וכו', משאבת דלק לחץ גבוה בהחלט יכולה לגרום לבעיות מסוג זה.
ניתן לבדוק את הלחץ דרך אפליקציות כגון טורק, תבצע לוגים כך שתדע בדיוק מה קורה בזמן נסיעה, תוכל גם לבדוק עוד אופציות כגון לחץ משאבת דלק לחץ נמוך וגם אחוז פתיחת מצערת (בנוסף לעוד הרבה דברים אחרים).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם,

תודה רבה,

הצלחתי לדבר עם הבחור שהחליף לי את המצערת, הוא אומר שיכול להיות שיש בעיה בחשמל אבל צריך לבדוק,

בכל מקרה תודה רבה, אעדכן אם אעלה על הבעיה.

בתאריך 4.7.2020 בשעה 19:08, fusion-x כתב:

בבקשה.

יש לך את מוסך רון אם אתה מאיזור המרכז..

תודה רבה אחי

בתאריך 4.7.2020 בשעה 23:08, 133hp כתב:

ממליץ לך ללכת למוסך גיא מוטורוס בשילת הייתי אצלו מזמן בטיפול לרכב ויצאתי מאוד מרוצה גם מהמקצועיות וגם מהמחיר

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...