Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב יד 2

דוד669
שימו לב! השרשור הזה בן 1378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

אני מעוניין בעוד מס' חודשים לקנות רכב ראשון בשבילי יד 2, גילי 24

רציתי להתייעץ איזה רכב טוב ומאובזר אני יכול לרכוש בתקציב של עד 26,000₪

חשוב לי שיהיה טוב ונוח גם לנסיעות ארוכות בסופי שבוע לצפון ולדרום הרחוק מת"א חסכוני בדלק ואוטמט ואמין

אשמח להצעות לפי:  שנה, שם דגם ולמה דווקא זה? ממש יעזור לי התקציב הכלכלי יחסית דל ואני מאוד רוצה להוצאי את המיטב

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 (הדגם עם 6 כריות אוויר, לא זוכר אם זה דינמיק או אקטיב) או סוזוקי סוויפט יכולות להיות אופציות סבירות. אף אחת מהן לא מאוד חסכונית או מאובזרת, אבל בתקציב הזה, בדרישה לאמינות סבירה ורכבים שיכולים לצאת מהעיר לנסיעות ארוכות, זו נשמעת לי פשרה סבירה יחסית.

אם אתה קצת יותר אמיץ אפשר לחפש פיג'ו 208 (1.6) מ-2014 ולנהל מו"מ. היא עלולה להיות קצת מעל התקציב, אבל היא בוודאי תהיה מאובזרת יותר משתי האלטרנטיבות הקודמות.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה צריכת דלק אתה מצפה?

מה הנסועה השנתית שלך?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזכר הסויפט - אז תביא בחשבון שיש לו שתי רמות אבזור: GLS הבסיסית ו-GLX המאובזרת. הגרסה הידנית תגיע כ-GLS, כאשר ההבדלים המשמעותיים הם בלמי תוף לעומת דיסק מאחור, חישוקים סטנדרטייים לעומת קלים ומפתח רגיל לעומת מפתח קרבה (זה מה שאני זוכר מהרכישה לפני 7 שנים). באופן כללי רכבי סוזוקי יחסית ספרטניים. מבחינת צריכת דלק סויפט אוטומטית תתן בין 11 קמ"ל (תנאים עירוניים הרריים של חיפה) לסביבות 15 קמ"ל ואולי אף יותר טוב בבינעירוני מישורי. 

אבל, צריך להתיחס לשאלתו של יוליאן. אם הנסועה שלך לא צפויה להיות גבוהה במיוחד סעיף צריכת הדלק די משני במסגרת עלויות החזקת הרכב. ביטוח לנהג בן 24 ללא ותק ביטוחי עלול להיות יחסית יקר, אם בכוונתך לרכוש ביטוח מקיף (החלטה זו צריכה להתבסס על יכולתך לספוג עלויות תיקון או החלפת הרכב במקרה נזק או גניבה). וברכב בגיל הזה גם הוצאות המוסך עלולות להיות משמעותיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד מאוד בסיסי נוח לנסיעה בעיר חסכוני ואמין וזהו בעקרון.
בידוד הרעשים שלו לא טוב איכות החומרים לא טובה היציבות בנסיעה מהירה מחוץ לעיר לא טובה והבטיחות לא טובה.

סה"כ אם אין לו שאיפות מוטוריות ואם הוא יעשה סיבוב ברכב ולא ירגיש במגרעות שלו האטראז יכולה להיות מאוד זולה לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק את הספייס סטאר, האחות הקטנה של האטראג.

רכב חסכוני מאוד מחוץ לעיר כ 1/17-18 ובשיוט מעל 1/20.

הספייס לעומת האטארג נבחנה במבחן ריסוק וקיבלה 4 כוכבים והגנה טוב על הנוסעים.

הרכב אכן לא שקט בהאצה או במאמץ, אך בשיוט תודות לגיר הרציף המנוע די שקט עקב סלד נמוך.

המרווח מאחור די טוב, בעיר הרכב נוח אך יש לו רכינה מורגשת בפניות.

תוספת אבזור רצינית הגיע לקראת סוף 2014.

מוזמן לקרוא סיכום 5 שנים עם הרכב:

ספייס סטאר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לדעתי יפנית או קוריאנית, אמינות וחלקים במחירים טובים. 

הייתי ממליץ על הונדה סיווק מודל 2008-2009 או ממש חיסכונית אבל פחות נוחה לנסיעה ארוכה זו הגאז

עריכה אחרונה על ידי Rotemh
הוספת מלל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצת פוסט מלפני חודש כמעט, פות"ש לא הגיב כאן כ-20 ימים.

חוץ מזה ג'אז בתקציב שלו עלולה להיות עם הגיר הרובוטי עם מצמד אחד, לא גיר נעים במיוחד.

אני חושב שההמלצות של pooh-bear טובות ואם זה עדיין רלוונטי, הייתי שוקל פורד פיאסטה 1.4 אוטומטית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...