Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c4 2006- קפיצות בהורדת רגל מהגז

עומרעומר
שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם,

בעיה שיש לי ברכב כבר תקופה- בעת הורדת רגל מהדוושה בבת אחת הרכב נותן מין קפיצה קטנה כזו. זה מתרחש אך ורק כשההורדה קורת במכה, ובעיקר בעיקר בהילוך 3. קורה גם בהילוך 4, אך פחות מורגש, כנראה בגלל המהירות. 

אחרי קצת קריאה והתייעצות החלפתי תושבת תחתונה, אבל התקלה לא נפתרה ב-100%. אני כן חושב שזה פחות קריטי ממקודם, אבל לא בטוח אם זה רק בראש שלי או לא.

החלפת שסתומים בגיר בוצעה לפני 58,000 ק"מ, אבל אני עדיין חושד בו קצת.

אשמח לעזרתכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הוחלף לאחרונה שמן גיר ואיזה סוג ?

בגדול בהנחה שמדובר על גיר al4 אם השסתומים תקינים ,58000 קמ אחרי מספר שנים מחייבים החלפת שמן.

אם זה לא יעזור,שיבדקו את עניין טבעות האטימה של הגיר ,שבלאי שלהן יעול לגרום לתקלה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, colauti 9 כתב:

מתי הוחלף לאחרונה שמן גיר ואיזה סוג ?

בגדול בהנחה שמדובר על גיר al4 אם השסתומים תקינים ,58000 קמ אחרי מספר שנים מחייבים החלפת שמן.

אם זה לא יעזור,שיבדקו את עניין טבעות האטימה של הגיר ,שבלאי שלהן יעול לגרום לתקלה.

כל זה נכון, אבל לא קשור בשום צורה לתופעה שמתאר פותח השירשור, ולא ישפר אותה. 

עומר, האם התושבת התחתונה שהוחלפה היא מייצרן מוכר? אנחנו מדברים על התושבת שדורשת פירוק ציריה וחליצה על ידי פרס, נכון?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Igalz כתב:

כל זה נכון, אבל לא קשור בשום צורה לתופעה שמתאר פותח השירשור, ולא ישפר אותה. 

עומר, האם התושבת התחתונה שהוחלפה היא מייצרן מוכר? אנחנו מדברים על התושבת שדורשת פירוק ציריה וחליצה על ידי פרס, נכון?

היי יגאל,

המחיר של כל הסיפור היה 427- 300 ש"ח עבודה + 65 ש"ח תושבת. איך שראיתי את המחיר שלה הבנתי שהתושבת אינה מקורית ואמרתי למוסכניק. הוא אמר שהוא בתחום כבר הרבה זמן, והיה משוכנע שתושבת (מאמין לפי המחיר שסינית במקרה הטוב) לא תשנה כלום.
אתה מאמין שיש לזה קשר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מחיר העבודה זול באופן חשוד לעבודה הדרושה ברכב הזה.

בצע את הבדיקה הבאה, תניע את הרכב ובקש מחבר להעביר מספר פעמים את הגיר מרוורס לדרייב וחזרה, בזמן שאתה מביט על המנוע.

בזמן שילוב ההילוך המנוע אמור לקבל נטייה קלה, אבל אסור שיזרק מצד אל צד בחדות. תוכל אפילו לצלם וידיאו ולהעלות פה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2020 בשעה 17:03, Igalz כתב:

לדעתי מחיר העבודה זול באופן חשוד לעבודה הדרושה ברכב הזה.

בצע את הבדיקה הבאה, תניע את הרכב ובקש מחבר להעביר מספר פעמים את הגיר מרוורס לדרייב וחזרה, בזמן שאתה מביט על המנוע.

בזמן שילוב ההילוך המנוע אמור לקבל נטייה קלה, אבל אסור שיזרק מצד אל צד בחדות. תוכל אפילו לצלם וידיאו ולהעלות פה

היי יגאל,

מהבדיקה שהמלצת נראה שאכן המנוע זז. מצרף סרטון לחוות דעת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Igalz כתב:

ניראה שיש המון תנועה דווקא בתושבת העליונה (צד נוסע), תוודא שהיא לא קרועה

אחרי שהוחלפה תושבת תחתונה התחילו רעידות לא סבירות בזמן עמידה. חזרתי אליהם והם אמרו שגם התושבת העליונה (צד נוסע) גמורה והמנוע "נפל". היא הוחלפה (במחיר עבודה נמוך יותר כמובן), וזה נפתר, ככה שאני לא מאמין שהבעיה שם..אולי בתושבת צד נהג?

בכל אופן, לדעתך התזוזה לא סבירה וכדאי לחזור ולבדוק מה הסיפור? 

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

אז חזרתי למוסך לפני כמה ימים, הוא נסע איתי ברכב ואמר שלדעתו זה ב-100% עניין של גיר, ולא של תושבת תחתונה. לדבריו אם זה כן התושבת- הוא כמובן יחליף לי לתושבת מקורית בלי עלות עבודה (במסגרת האחריות).
השאלה שלי היא אם לדעתכם, מהדברים שתיארתי, זה באמת נשמע כמו עניין של גיר ולא של תושבת. אני לא ככ יודע מה לעשות הלאה..מצד אחד אני מאוד סומך על הבחור (מבחינת אמינות, מבחינה מקצועית אין לי מספיק ניסיון איתו), ומצד שני הוחלפה תושבת ועדיין יש דפיקה בכל פעם שמוריד את הרגל מהגז.

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...