Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תחזוקה - פורד פיאסטה ידנית 2014

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, dorsht כתב:

אני לא יכול לענות במקום אלי, אבל בדאצ'יה מורגש שמדובר ברכב מיושן.

לצורך העניין נסעתי בצבא בפיאסטה 2010-2011, עדיין תא הנוסעים שלה הרגיש יותר מודרני מזה של דאצ'יה מ-2015-2016.

זה בדיוק אותו לא נוסעים שיש בפיאסטה 2015-2016,שינו קצת את הגריל והפנסים-הרכב עצמו דיי מיושן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא השווה לדאצ'יה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא לא דיבר על השתנה או לא השתנה, אלא על כך שתא הנוסעים יותר איכותי מהדאצ'יה החדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25 הבין את הכוונה שלי מצוין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לבעלי הפיאסטות

מערכת המולטימדיה קצת עושה בעיות, היום איפסה את עצמה וחזרה לעצמה רק אחרי כיבוי והנעה של הרכב.

בנוסף, אי אפשר לבחור פריסטים ברדיו.

מעבר לכך, הגישה לבלוטות מייאשת ומתסכלת.

האם מישהו יודע מה שם המערכת ואיך מעדכנים בה גרסה? או לחלופין המלצה למערכת טובה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה איזה joying או atoto (או אם יש ממון pioneer) דאבל-דין+פלסטיקה מעלי אקספרס וזהו.
לא חושב שכל הסיפור יעבור את ה1000 ש"ח (אלא אם תבחרר פיוניר).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני רכשתי את הרכב בסוכנות, הרכיבו את המולטימדיה בארץ כמתנה, ונתנו לי את הרדיו הישן בקרטון + הפאנל.

שקנית את הרכב המוכר לא נתן לך את הרדיו הישן? אולי שווה לדבר איתו והוא שכח מזה וזה זרוק אצלו בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מולטימדיה המקומית שהתקינו בפיאסטה היא זבל טהור. מלא באגים ואיכות סאונד מזעזעת.

אני קיבלתי גם קופסה עם הרדיו המקורי ביחד עם הרכב, אני לא יודע אם הוא משפר משהו באיכות.

להתקין מערכת אחרת זה סיפור מהת*ת כי צריך להחליף את הפלסטיקה כי המערכת הזולה שהיבואן שם היא לא דאבל דין קלאסי.

אתה יכול לבדוק את השרשור למטה על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, bjlb כתב:

שקנית את הרכב המוכר לא נתן לך את הרדיו הישן? אולי שווה לדבר איתו והוא שכח מזה וזה זרוק אצלו בבית.

אין אפילו ספר רכב ברכב. הרכב עבר 4 ידיים כך שאני בספק שאוכל למצוא את הרדיו... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, bobi כתב:

איך אפשר לשמוע במערכת המקורית מוזיקה דרך הטלפון?

בדרך מסורבלת ומעצבנת.

נכנסים למסך 'דיבורית', מתחברים לבלוטטות

מחברים שהטלפון יטען את כל האנשי קשר בחלונית המרובעת שבצד שמאל. אחר כך תהיה לך אופציה ללחוץ עם האצבע על כפתור קטן שכתוב עליו 'מוזיקה' ואז בעצם מה שזה עושה זה לשדר את המדיה מהטלפון למערכת, כלומר המערכת הפכה להיות הרמקול של הטלפון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רסיבר בלוטוס שמתחבר לסטריאו דרך הaux ומוזן בחשמל דרך הusb של הסריאו. היחידה משמשת גם כדיבורית סבירה (בעיקר בעיר) ואפשר להעביר דרכה את השירים.

לגבי המולטימדיה, היא מגיעה עם כל הפלסטיקה הנדרשת וכמו כן פרוטוקול canbus וצמות תואמות במדויק למקוריות של הרכב. מקווה שזה יהיה טוב כמו שזה נשמע. אם זה מעניין אותך תגיד לי וארחיב על מה שהצלחתי ללמוד בינתיים.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלו על המערכת המקורית, eli25, אתה הסברת לו על המערכת שמותקנת בארץ.
דרך אגב, לא צריך לחכות לטעינת אנשי הקשר.
אחרי שהוא מתחבר (עניין של שניות) לחיצה על דיבורית ואז מוזיקה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...