Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תחזוקה - פורד פיאסטה ידנית 2014

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו, בסוף הכל יצא לטובה ;)

במיוחד לאור זאת שבפיקאסו כן אכלנו ושתינו מידי פעם 🍦(בלי להכתים את כל הרכב...).

תתחדשו! בחירה מעניינת... הפיאסטה לא הייתה ממש בתודעה שלי ואם הייתי מחפש רכב כניראה שבכלל לא הייתי חושב עליה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2020 בשעה 22:40, EliC25 כתב:

טוב אז השתמשתי היום בforscan , הוספתי לרכב מחשב דרך (טמפרטורה, צריכה רגעית, ממוצעת, מהירות ממוצעת), מרימי שמשות, נעילה אוטומטית מעל 30 קמש והיל הולדר.

@tepic @Id0תודה יקיריי!

אין בעד מה

עכשיו תהיה לך ההתלבטות מה עוד אפשר להוסיף עם התוכנה הזו והאם שווה ההתעסקות עם הקרוז קונטרול =]

אותי מעניינת האפשרות של חיישני לחץ אוויר. ראיתי שאפשר להוסיף אותה דרך התוכנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקרוז קונטרול זה לחלוטין אפשרי אך דורש החלפת הגה או ניתוח השתלת כפתור (שקצת בעייתי בגלל הקושי בלהשיג מסגרת כסופה תואמת).

לגבי הלחץ אוויר שרק פותחים עבורו הגדרה, זה tpms פאסיבית שלא שמבוסס לא על מד לחץ אלא על מדידת הפרשי מהירות בין גלגלים על אותו סרן. זה עשוי להיות חביב אך עקב איטיות התגובה והמוגבלויות הרבות של מערכת המתבססת על מדידה עקיפה, לא הייתי עושה מאמץ מיוחד בשביל זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הדלקת אותי בטרוף, עכשיו זה יציק לי ואני לא אצליח להירדם.
גם אני בעל פיאסטה 1.25 ידני, 2014, יש ראשונה (שמורה!!!).
כמה זמן שאני שומע על האפשרויות האלו, אבל עד עכשיו לא יצא לי לראות מישהו שעשה.
אתה יכול לתת פרטים?
חיבור lm327 רגיל ב 15 ש"ח יש לי.
אשמח מאוד למדריך קצר בנושא.
תודה,
ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבוד לפי הקובץ, בהצלחה.

Activating_cruise_control.docx

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, היום ראיתי אחת שכזאת וישר חשבתי על השרשור הנ"ל,

דעתך בנושא? 🤣

(חייב לציין שלרגע חשבתי שזאת גרסאת ST ואז שמתי לב לאגזוז הלחץ המדומה שעושה רעש מוגזם).

3.jfif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד הבית... :)

לדעתי - כל דבר כזה שאינו מתיישב עם האמת (לשים 2.0T על קיה פיקנטו או 4X4 על יונדאי אלנטרה) מבחינתי זה מגוחך, אלא אם כן זו בדיחה עצמית (כמו פיקנטו שראיתי עם מדבקת GTR).

אבל במצב הזה כנראה מדובר בבנאדם שקנה את כל עלי אקספרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על נורות שאפשר להוסיף, כמו זו לרגליים.

יש בדלתות את הבקליט האדום לנורה בדלת. פתחתי, אבל אין שם בית נורה. מישהו יודע אם אפשר להשמיש את זה?

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הכל אפשר להשמיש, טכנית. גם אצלי זה ככה במגנטיס, בעיקרון זה מחזיר אור, אבל באלנטרה זה אקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נכשל היום בטסט על צמיגים אחוריים (הייתי מוכן לזה) ונורת ברקס מרכזית, שלצערי לא שמתי לב אליה.

הוחלפו לזוג פאלקן 310 במחיר של 580 שח

המנורה עצמה היא לד, כך שצריך להחליף את כל החתיכה. האם למישהו מבעלי הפיאסטה יש ניסיון עם זה? החלק באינטרנט עולה 100 שקלים ובארץ קרוב ל600 שקל. חשבתי לפתוח את הפלסטיק ולהלחים נורה על הלוח ושלום על ישראל, חבל על הכסף. @tepic @Id0 @MostlyWicked

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...