Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תחזוקה - פורד פיאסטה ידנית 2014

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הצלחתי להפריד את הפלסטיק עצמו כדי להגיע. מרגיש שהוא דבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבוד לפי הקובץ, בהצלחה.
Activating_cruise_control.docx
מעדכן- קיבלתי את המתאם תוך שבועיים ( מהר!!!) והוספתי מחשב דרך, נעילת דלתות.
יש לי שאלות נוספות, אבל אפתח שירשור יעודי לנושא, לא רוצה להתעלק על השרשור הזה.
תודה רבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי את הכיסוייםהמכוערים שהיו לריפודים שלשום בלילה, והיום העברתי ניקוי למושב האחורי עם גרישמנס וגרניק

שעה בשמש ונקי כמו חדש.

אשתדל מתישהו לעשות את זה גם למושבים הקדמיים

a4157d83-f6bc-46b1-8b4d-573d5e98f4a9.jpg

78b0c04f-42bc-46f4-9add-33d895cd329e.jpg

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

הייתי בשוונג אז בוצעה שאיבה לכל פנים הרכב שהיה בבעלות אדם שגר קמ מהים.

יש תמונה אחת לפני, היתר זה אחרי.

20200716_194723.jpg

20200716_194941.jpg

20200716_195248.jpg

20200716_200116.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! קראתי את השרשור והתגובות כמה פעמים, אני מחפש למכור את האוטו ולקנות סופר מיני בתקציב של הפיאסטה. אחרי חודש עם האוטו, מה צריכת הדלק הממוצעת שהגעתם אליה? אתה יכול לפרט יותר על איך האוטו בנסיעה? מבחינת איך מרגישים במפרים, שיוט על 100-110 (רעשי רוח / כוח בעקיפות)?

ולאחר שעשית בדיקות להרבה רכבים, מה ההבדל בין הפיאסטה לבין אותם רכבים מבחינת נסיעה?

מה לגבי המערכת? כתבת שעוד לא בדקת את הניווט. מסקרן לשמוע איך הניווט מתפקד אחרי 6 שנים על הכביש.

תודה מראש ושבת שלום :)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנקודת המבט שלי לאחר 4 שנים עם הרכב כשרוב הנסיעות הן בינעירוניות ארוכות (בערך75% מהן):

1. צריכת דלק ממוצעת לפי מחשב רכב (שבדקתיו נמצא די מדויק) - 6.2 ליטרים ל100 ק"מ כאשר אני שואף לנסוע על בערך 110 (כביש 6). 

2. מבחינת רעשים - במהיריות שלי כמעט ולא קיימים רעשי רוח, רוב הרעשים הם רעשי כביש אך הם ברמה "על הכיפאק"  ואין צורך להרים את הקול כדי לנהל שיחה.  לא לצפות לרמה של וולו מבחינה בידוד רעש.

3. מבחינת נוחות - לדעתי בין הרכבים הכי נוחים בקטגוריה, גם בכביש מהיר וגם בעירוני. התלונה היחידה היא שבמהירויות נמוכות מאוד ברוחובות הולנדים הרכב מעט מטלטל.

4. עקיפות במהירויות של כביש 6 דורשות הורדת הילוך וסחיטת דוושה. הרכב עושה את העבודה אך אין הרבה בשר מבחינת המנוע הזה.

5. סטריאו - לי אישית יש את המערכת המקורית (לא מולטימדיה) ואיכות הסאונד מעולה ממש, אני נהנה מאוד לשמוע מוזיקה ברכב. להבנתי עם המולטימדיה איכות הסאונד יורדת.

7. אחזקה - טפו טפו, בקרוב הרכב בן7 וכרגע לא נרשמו כניסות למוסך מלבד טיפולים שוטפים וכיוון פרונט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

מה לגבי הניווט שאלי כתב עליו? מתפקד טוב או שהוא נמצא שם סתם ליופי? לדעתך יש עוד מידע שצריך לדעת עליו לפני רכישה?

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, iEminem כתב:

אחרי חודש עם האוטו, מה צריכת הדלק הממוצעת שהגעתם אליה? אתה יכול לפרט יותר על איך האוטו בנסיעה? מבחינת איך מרגישים במפרים, שיוט על 100-110 (רעשי רוח / כוח בעקיפות)?

ולאחר שעשית בדיקות להרבה רכבים, מה ההבדל בין הפיאסטה לבין אותם רכבים מבחינת נסיעה?

מה לגבי המערכת? כתבת שעוד לא בדקת את הניווט. מסקרן לשמוע איך הניווט מתפקד אחרי 6 שנים על הכביש.

תודה מראש ושבת שלום :)

1. תדלקנו רק פעמיים, נסיעות רק בעיר 1 ל13.5, עכשיו היו לי קצת נסיעות בין עירוניות בנוסף לנסיעות העירוניות הרגילות שלי (נוסע 4 קמ הלוך חזור ביום בתוך העיר) ונראה שהצריכה ירדה לאיזור 15-16 לליטר (קצת יותר מ200 קמ על הפס ברבע הראשון כרגע)

2. לרכב אין כח, במיוחד כשאני רגיל למנוע טורבו דיזל עם מומנט פי 3 מזה ופי 2 כוחות סוס. אבל אפשר לעקוף איתו ב80-100 קמש, מעבר לזה - לוקח קצת זמן, אין תגובה מהירה מן הסתם. 

3. רעשי רוח יש מעל 100 קמ"ש ללא ספק.

4. הוא בינוני בדיוק כמו כל רכב אחר בקטגוריה, פשוט נותן את אותה חבילה במחיר נמוך יותר (כאמור, במחיר כזה אתה קונה ריו 'זקנה' יותר בשנתיים ולדעתי גם נראית פחות טוב). הפלסטיקים מרגישים אותו דבר, אבל אני אישית אוהב את הרכב. הוא טוב לעיר, זריז, קטן, מתנהג נחמד.

5. לא בדקתי את המערכת, זה לא מעניין אותי פשוט בשום רכב..

לפני 57 דקות, tepic כתב:

1. צריכת דלק ממוצעת לפי מחשב רכב (שבדקתיו נמצא די מדויק) - 6.2 ליטרים ל100 ק"מ כאשר אני שואף לנסוע על בערך 110 (כביש 6). 

בתדלוק האחרון המחשב כתב לנו 8 ל100 ויצא בפועל 1 ל13 (שזה בערך 7.5 ל100). אם הוא מזייף לרעתנו, אני אשמח להגיד שכרגע זה 6.6 למאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם 2 ו 3, לגבי מה שנכתב למעלה.
הרכב יחסית חלשלוש, עקיפות צריך לתכנן מראש.
ב 110, המנוע ב 3000 סל"ד. לא רועש נורא, אבל גם לא שקט..
לגבי צריכת דלק, אני לא מצליח להוציא יותר טוב מ 1-13 בעיר עם מזגן, ועם לעמוד עם מזגן עובד שאני מחכה לילד לדוגמה שיצא מבית הספר.
נוחות נסיעה סבירה פלוס.
לא הבנתי את השאלה לגבי הניווט.
ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש נראה אחלה רכב. ודבר שני שאלה, בתור אחד שלא מבין הרבה במכוניות - למה לא לקנות מכונית עם נפח 2 ליטר אטמוספרי באותו טווח מחירים בערך? קניתי גם לאחרונה פיג'ו 407 שנת 2010, 143 כ"ס, מיד ראשונה שעשתה 122K בעלות של 15K ואני מבסוט על כל רגע. (יכול להיות שסתם היה לי מזל ונפלתי על מציאה?) 😋

עריכה אחרונה על ידי DesertFox
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היא אוכלת 1 ל10 ביום טוב,

כי 15 אלף זה רק לצרפתיה,

כי זה עדיין רכב בן 10 לעומת רכב בן 6,

כי היא לא אוהבת את הגודל, 

כי עלויות תיקונים טסט וביטוח לרכב כזה גם יקרים יותר.

זה עונה על השאלה :)

אני אישית מטורלל יותר, לעצמי הייתי קונה רק דברים לא שגרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, EliC25 כתב:

אני אישית מטורלל יותר, לעצמי הייתי קונה רק דברים לא שגרתיים.

כמו? באמת סקרן (באותו טווח מחיר כמובן). 

עריכה אחרונה על ידי DesertFox
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...