Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי פוקוס, אך תקוע על הצבע

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, green כתב:

תתחדש,

אני באופן אישי לא הייתי מחכה לצבע 3 חודשים כשבמלאי יש צבעים מקובלים ולא ירוק זרחני.

מבחינת הטעם האישי שלי + שיקולים פרקטיים:

אדום פסול על הסף.

כחול כרום פסול על הסף (תבדוק טוב איך הוא נראה על הכביש).

שחור ולבן "רובה" בעדיפות נמוכה.

לבן רגיל (להבדיל מפנינה) פסול על הסף בדרך כלל אבל על ה- st line נראה לי שמאד יתאים.

כסף רגיל בעדיפות גבוהה מאד (כסף זה גם הצבע שבחרתי לרכב שלי ואני חושב שגם יתאים מאד לפוקוס  st line).

אפור מגנטי לא יודע מה זה.

ראיתי פורד קוגה בצבע הזה, והוא נראה אחלה,

בחיפה רכב ההדגמה הוא כסוף, והוא נראה משעמם האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחול כרום פסול על הסף (תבדוק טוב איך הוא נראה על הכביש).

נראה מעולה. אבל שוב, כמו שכתבתי בתגובה הראשונה, זה עניין כלכך אישי שאני למשל בחיים לא אבחר צבע על סמך ההעדפה והטעם של מישהו אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

צודק,

אני בסה"כ בודק רעיונות, פרספקטיבה שונה, אך עדיין לא מתרחק ממה שאני מעדיף.

כמו שאתה רואה, הלכתי בכוון ההצעה לכחול כרום כי אהבתי את הצבע (וטוב שהספקתי לשריין, כי נשאה אחת אחרונה),

כסף למשל, אצלי פסול על הסף, אם כבר בהיר מעדיף לבן קפוא, אך לרכב הזה זה פשוט "לא".

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@wildlands2019
הדבר היחידי המבאס ברכב זה שאין התראה על שטח מת בצדדים.
רוצה לקנות כזה לאישתי אבל היא מתבאסת רצח מזה... אולי בצדק.
ופתחי מיזוג מאחור זה ממש no go מבחינתי לרכב משפחתי

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yondon כתב:

צודק, גם זה מבאס אבל אפשר לחיות עם זה.

חוץ מזה, איזו אלטרנטיבה יש לרכב משפחתי באותה רמה במחיר הזה?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yondon כתב:

כן מבאס, אך בשביל זה בדקתי אם המזגן מספיק חזק גם מאחור, כולל כיוון לרגליים שמוציא גם לאחור בכל מקרה מתחת לכסאות, והוא היה מעולה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם הזמנתם את ה-ST Line? אם כן, מדוע שללתם את ה-Active X? הרי בסופו של דבר היא אמורה להיות נוחה יותר ובשל הגובה ה"נורמאלי" שלה היא פחות תהווה בעיה בעליה על מדרכות/באמפרים/שבילי יער וכדומה...

אני גם מתכנן ללכת לבדיקה נוספת של הרכב מחר. אני קצת חושש מהגובה של ה-ST Line, הרכב נורא נמוך, לא?

ושאלה לגבי הצבע - במידה ואין את הצבע ואכן צריך לחכות 3~ חודשים - לא עדיף כבר להזמין כך שיעלה על הכביש ב-2021 (מאשר בסוף 2020)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, גם זה מבאס אבל אפשר לחיות עם זה.
חוץ מזה, איזו אלטרנטיבה יש לרכב משפחתי באותה רמה במחיר הזה?
ברור שאפשר לחיות עם זה אבל למי שכבר רגיל לזה מגולף שנת 2014, זה משהו שקשה לי לקבל ב2020.
לגבי אלטרנטיבות, אולי הקאמיק או הסקאלה ?

כן מבאס, אך בשביל זה בדקתי אם המזגן מספיק חזק גם מאחור, כולל כיוון לרגליים שמוציא גם לאחור בכל מקרה מתחת לכסאות, והוא היה מעולה.
כן אבל.... (;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, wildlands2019 כתב:

1. לבן קפוא.

2. לבן קרמי מטאלי.

3. כסף מטאלי.

לדעתי אלו לא צבעים, רק 3 מ 50 גוונים של אפור...

נקווה שתקבל את הכחול בהקדם.

תתחדש!

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, YairZov כתב:

כולכם הזמנתם את ה-ST Line? אם כן, מדוע שללתם את ה-Active X? הרי בסופו של דבר היא אמורה להיות נוחה יותר ובשל הגובה ה"נורמאלי" שלה היא פחות תהווה בעיה בעליה על מדרכות/באמפרים/שבילי יער וכדומה...

אני גם מתכנן ללכת לבדיקה נוספת של הרכב מחר. אני קצת חושש מהגובה של ה-ST Line, הרכב נורא נמוך, לא?

ושאלה לגבי הצבע - במידה ואין את הצבע ואכן צריך לחכות 3~ חודשים - לא עדיף כבר להזמין כך שיעלה על הכביש ב-2021 (מאשר בסוף 2020)?

אני שללתי את הactive x בגלל כמה סיבות.

1. הגימור הפנימי, כסאות מהודרים עם תפרים אדומים, קרבון, הגה עור קטום, גג שחור.

2. ב x אין שליטה על תיבת ההילוכים, בst יש.

3. אני לא יורד לשטח אפילו לא שבילים, אז מעדיף דינמיות על פנאי בכאילו.

4. הst נראת הרבה יותר טוב לטעמי

5. בנוסף לכל זה להוסיף כ2000, לא נראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, wildlands2019 כתב:

אני שללתי את הactive x בגלל כמה סיבות.

1. הגימור הפנימי, כסאות מהודרים עם תפרים אדומים, קרבון, הגה עור קטום, גג שחור.

2. ב x אין שליטה על תיבת ההילוכים, בst יש.

3. אני לא יורד לשטח אפילו לא שבילים, אז מעדיף דינמיות על פנאי בכאילו.

4. הst נראת הרבה יותר טוב לטעמי

5. בנוסף לכל זה להוסיף כ2000, לא נראה לי.

אז סה"כ לרוב מדובר על טעם ודברים קטנים פה ושם, כי לטעמי לדוגמא:
1. הגימור עם התפירה האדומה די מאוס, כנ"ל לגבי דמוי קארבון. הגג השחור נחמד אך ההגה הקטום אמנם ספורטיבי אך יש מבחר מצומצם יותר של כיסויים שניתן לשים עליו.

2. חשבתי בתחילה ששליטה על ההילוכים זה deal breaker בשבילי, אבל ראיתי כבר במספר מקומות (כולל פה בפורום בדיון נוסף של פבל) שבו נאמר שבקושי תשתמש בהם ממילא.

3. לשבילים אולי לא תרד, אבל מפגש קצר עם מדרכה סטנדרטית ואתה מחפש פחח לחצאית של הרכב.

4. עניין של טעם, לדעתי שתיהן נראות מעולה ממש.

5. בעלויות האלה - 2K לפה או לשם זה לא קריטי. אני חושב שגם אם ה-ST הייתה יקרה ב-2K מהאקטיב, היית הולך עליה.

מה שכן מטריד אותי בקניה של ה-ActiveX (מעבר לדעות וכדומה), זה שכנראה שהרכב הזה, בדומה לגרסת הטורר, יהיה הרבה בציי רכב, כלומר תיאורתית ישנו סיכוי שבעתיד הערך שלו יהיה נמוך יותר מה-ST. בכל מקרה, אני כרגע ממש מתלבט בין שניהן - ST לבנה או אקטיב לבן-קרמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, זה עניין של העדפה,

אני נוהג הרבה בתאווי דרך הרריים, ואני מאוד משתמש בהורדת הילוך בעיקר בירידות של חיפה, בלי זה זה סתם ישרוף את הבלמים,

ולפעמים זה חלק מהכיף, היום למשל בנסיעת המבחן לחצתי על M ואני השתמשתי בהעברת ההילוכים לבד, זה היה ממש כיף.

אם אתה מתלבט, תעשה נסיעת מבחן, לך שב בהם ותקנה מה שמתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת המבחן זו בדיוק הבעיה. אני בב"ש ואין כרגע נסיעות מבחן בכלל (גם במרכז, עד כה מסיבה כלשהי בשבוע הקרוב יש פשוט עומס). לכן מצד אחד מבחינתי נסיעת מבחן זה must" מצד שני המלאים מתרוקנים מהר וכנראה שהמחיר יעלה בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגג השחור נחמד אך ההגה הקטום אמנם ספורטיבי אך יש מבחר מצומצם יותר של כיסויים שניתן לשים עליו.

כיסוי להגה, למה? אני חושב שפעם אחרונה שחשבתי על כזה דבר היה אולי לפני עשרים שנה כשרוב הרכבים עוד הגיעו עם הגה פלסטיק.

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, YairZov כתב:

נסיעת המבחן זו בדיוק הבעיה. אני בב"ש ואין כרגע נסיעות מבחן בכלל (גם במרכז, עד כה מסיבה כלשהי בשבוע הקרוב יש פשוט עומס). לכן מצד אחד מבחינתי נסיעת מבחן זה must" מצד שני המלאים מתרוקנים מהר וכנראה שהמחיר יעלה בקרוב.

לא יודע לגבי האקטיב X,

אך לST-Line אם אתה בכיוון צבע בהיר אז מצבך עוד סביר,

אתמול היה במלאי:

כסף - 12

לבן קפוא - 17

לבן קרמי - 5 (זה דגם שהגיע בדיוק היום, ויקח שבוע לפרוק בנמל)

שחור - 1

אפור מגנטי - 0, הכל נמכר

כחול מרוצים - 0, הכל נמכר

כחול כרום - 0, הכל נמכר

אדום מרוצים - יש במלא, לא יודע כמה כי לא שאלתי, אך מה שהבנתי כאן בשרשור שיש 1 או 2.

כחול עשיר - יש, לא ידוע כמה, היתה פוקוס טיטניום בתצוגה בצבע הזה, והוא נראה ממש שחור, נראה לי זה הכחול הכי כהה שראיתי אי פעם.

אדום לוהט - זה לא שאלתי אפילו כי הוא בתוספת תשלום וגם לא עניין אותי.

אך הבנתי גם, שצבעים מיוחדים נעלמים מהר.

יש מלאי שמגיע באוקטובר, אפשר להמתין לצבע כלשהו בתקווה שיגיע, אך כמו שאמרתה,  באמת אי אפשר לדעת אם המחיר יעלה (שהנציג מכירות אמר לי את זה, שייתכן ובקרוב המחיר יעלה, אני לקחתי את זה בעירבון מוגבל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...