Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי פוקוס, אך תקוע על הצבע

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Tibbyle כתב:

הדבר היחידי המבאס ברכב זה שאין התראה על שטח מת בצדדים.

אני לא יודע אם כתבתי את זה בשרשור המבחן של הפוקוס או לא, אבל מכל מערכות הבטיחות שקיימות היום, זו כנראה הכי פחות מועילה. עם כיוון מראות נכון אין שום שטחים מתים וחסרונה של המערכת לא מורגש בכלל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח את האדום, גם הכי יפה וגם לא מטאלי אז לא יתקלף אחרי שיתיישן קצת. גוונים של לבן ואפור לא הייתי לוקח גם אם משלמים לי. הכחול כרום יותר מדי אפור במציאות. שחור ממש ממש לא מתאים לה. הכחול מרוצים סבבה כפשרה למי שלא מרגיש גברי מספיק לנסוע עם אדום :)

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכחול יפה. לבן וכסוף משעממים.

ואם זה רכב מהניילונים, אז הייתי בוחר רק את הצבע שאני רוצה ולא הייתי מתפשר מטעמי סחירות או מלאי. זה חלק מהיופי בהשקעה ברכב חדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

אני בכלל אוהב צבעים בהירים, אך לאוטו הזה הם פשוט לא מתאימים,

בינתיים שריינתי את הכחול כרום, כזה:

יש מבחן של רכב בצבע הזה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני לא אוהב צבעים כהים כולל כחול הצבע הזה באמת הולם את הרכב.

אני אגב לא הייתי מוותר על צבע שאני אוהב. ביד שנייה אני מחכה לפעמים חודשים עד שאני

מוצא צבע לבן/שנהב. לכן אין סיבה לוותר במעמד קניית רכב חדש על צבע. 

כן, כי למצוא רכבים לבנים פה בארץ זה מאוד בעייתי... [emoji6]

אני בכלל אוהב צבעים בהירים, אך לאוטו הזה הם פשוט לא מתאימים,

בינתיים שריינתי את הכחול כרום, כזה:

EG19KYX_1.jpg?width=768&scale=both&quality=80

צבע יפיפה לרכב הזה. הפוקוס סטיישן הראשונה שראיתי מהדור החדש היתה בצבע הזה.

מסכים עם האחרים פה, כשאתה רוכש רכב חדש ואתה לא מהעדר שהולך אוטומטית על לבן (יסלחו לי חובבי הלבן פה זה לא אישי...), אל תתפשר על הצבע שאתה באמת רוצה. אני בחרתי בגוון כחול שגם נדיר (רק בארץ) על הרכב שלי וגם נאלצתי לחכות ארבעה חודשים עבורו, אבל המחמאות שאני מקבל עליו באופן קבוע עד היום זה לא יאומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, wildlands2019 כתב:

מה שהכי חשוב לי זה שאהנה מהרכב, ושלא יעשה בעיות, התדמית פחות חשובה לי, אולי אפילו תשתפר עם הזמן כי באמת יש כאן רכב מעניין מאוד במחיר מנצח.

אתה תהנה. נהגתי בחודש+- וחצי האחרון בכל משפחתית וג'יפון שיש, אין היום מכוניות לא טובות בסכום הכסף הזה. זה הדבר שהכי הדהים אותי בכל המסע בין הסוכנויות. בניגוד ללפני עשור נניח (ואפילו פחות), היום כל המשפחתיות/ג'יפים טובים מאוד. מי מצטיינת במה זו שאלה אחרת וכך גם ההתאמה לצרכים (מי שיירד ממיאטה לפוקוס כנראה ישתעמם), אבל בהשוואה רלוונטית לסגמנט אי אפשר היום להיכנס לסוכנות, לשלם 130-150 אש"ח ולצאת עם מכונית שאינה מאוד טובה. כולן בטיחותיות, כולן נוחות, כולן נעימות לנסיעה, לפחות מהרשימה המכובדת שאני בחנתי לאחרונה ובדגמים של 2020.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Tibbyle כתב:

@wildlands2019

הדבר היחידי המבאס ברכב זה שאין התראה על שטח מת בצדדים.

רוצה לקנות כזה לאישתי אבל היא מתבאסת רצח מזה... אולי בצדק.

יש לי את המערכת ברכב. ועד כה (הרכב אצלי חודש) לא נתקלתי בשום מצב שהמערכת אותתה על רב שאני לא ראיתי. פשוט צריך לכוון את המראות כך שאתה לא רואה את הרכב שלך בכלל אלא רק בהסטת ראש. ואז אין שום שטח מת 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, print כתב:

הזמנתי ST ליין. שאלה: האם כדאי להוסיף בתשלום חיישני רווס? האם מספיקה המצלמה? יש המון שמסתייגים מהתקנות, האם יש לחשוש באמת 

תתחדש, אם ירשה לי, איזה צבע?

לגבי התוספות, בחרתי במצלמות, לאחי התקינו לו כאלה למאזדה 3 שקנה לפני שבועיים, ההתקנה מקצועית ללא ספק, לא רואים שאריות בכלל.

לגבי חיישניםף המחיר נורא יקר, אמרתי אני אנסה להסתדר עם המצלמה שמראה התקרבות וכו.. אך ללא צפצוף, אם אצטרך אולי אוסיף אחר כך בחוץ, מולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

אני באופן אישי לא הייתי מחכה לצבע 3 חודשים כשבמלאי יש צבעים מקובלים ולא ירוק זרחני.

מבחינת הטעם האישי שלי + שיקולים פרקטיים:

אדום פסול על הסף.

כחול כרום פסול על הסף (תבדוק טוב איך הוא נראה על הכביש).

שחור ולבן "רובה" בעדיפות נמוכה.

לבן רגיל (להבדיל מפנינה) פסול על הסף בדרך כלל אבל על ה- st line נראה לי שמאד יתאים.

כסף רגיל בעדיפות גבוהה מאד (כסף זה גם הצבע שבחרתי לרכב שלי ואני חושב שגם יתאים מאד לפוקוס  st line).

אפור מגנטי לא יודע מה זה.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הפורד שלי, בצבע FROZEN WHITE, גם אחרי 8 שנים, הרכב נראה בוהק לאחר שטיפה.
אני לא יודע איפה לשים את הנקודה, אבל זה שונה מלבן" רגיל"

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...