Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 2011 תוצאות בדיקה במכון

Shay_C
שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אשמח להיעזר בידע הרב של האנשים כאן לפענוח בדיקת רכב שעשיתי היום.

באופן כללי המוכר טוען שמטפל ברכב בזמן במוסך מורשה פיג'ו (מוסך י.ש. הגליל) וגם הרכב נראה טוב מאוד ושמור יחסית לגילו.

הבדיקה נראית לי מלחיצה אבל אני מודע לכך שמכונים אוהבים לכסת"ח, לצערי אין לי מספיק ניסיון להבדיל בין עיקר לטפל. בנוסף, התקשרתי למוסך מורשה יבואן צמרת בחיפה ושלחתי אליהם את הבדיקה לקבלת סדר גודל של עלות התיקונים על סמך הבדיקה בלבד (לא הגעתי עדיין עם הרכב לשם להסתכלות אני רוצה אולי להבין אם יש בכלל טעם), במוסך טוענים שעלות התיקונים יכולה להגיע ל-8 אלף שקל. 

הרכב עם 125 אלף ק"מ יד 2, מחיר התחלתי 24 לפני הורדה על ליקויים.

תודה רבה לעונים.

image.png.3a2b07c413c189ba0bce89aa14ebe374.pngimage.png.73acc23dfaa8b61cf67cc3faec103532.png

image.png.1bc03c337c57b13f13dcafc3c95fc673.png

image.png.8b64dd1614b973e54d1acf9bb0b001bb.png

image.png.6a78d4a3125aad64ada0515b283c1250.png

image.png.02240c064974e336a17fc03422584f51.png

image.png.d8dee00413c31b88f657a3f713b90613.png

image.png.08528c90ce8c857aec687fe19958dcd2.png

image.png

עריכה אחרונה על ידי Shay_C
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

תראה, בלי קשר לבדיקה שביצעת, סוג המנוע המותקן אצלך, ידוע כ-סופר בעייתי, המלצה שלי(ועוד מעט יצטרפו לא מעט אלי), יגידו לך גם לא לגעת ברכב הזה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את המנוע הזה? מראש מדובר בדגם מאוד בעייתי. קשה מאוד להגיד מהבדיקה, אבל נראה שהוא לא 100% (ולא שיש כאלו בגילו שיהיו 100%). לכאורה גם משאבת הדלק (בעיה ידועה בדגם, ולא זולה) לא ממש תקינה. מעבר לזה, יש כנראה בעיה לא זולה במזגן, ובעיות במזגן נוטות להיות קשות לפיתרון ומעצבנות, בטח בתחילת הקיץ.

באופן כללי זה לא דגם מאוד מומלץ, ומדובר ברכב לא חדש שתצטרך להשקיע בו עכשיו לא מעט, וכנראה עוד לא מעט בהמשך. במילים אחרות: יש רכבים (לא 3008 דור ראשון) אמינים וזולים יותר לתחזוקה באופן משמעותי ב-24,000 ש"ח.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, pooh-bear כתב:

אתה מכיר את המנוע הזה? מראש מדובר בדגם מאוד בעייתי. קשה מאוד להגיד מהבדיקה, אבל נראה שהוא לא 100% (ולא שיש כאלו בגילו שיהיו 100%). לכאורה גם משאבת הדלק (בעיה ידועה בדגם, ולא זולה) לא ממש תקינה. מעבר לזה, יש כנראה בעיה לא זולה במזגן, ובעיות במזגן נוטות להיות קשות לפיתרון ומעצבנות, בטח בתחילת הקיץ.

באופן כללי זה לא דגם מאוד מומלץ, ומדובר ברכב לא חדש שתצטרך להשקיע בו עכשיו לא מעט, וכנראה עוד לא מעט בהמשך. במילים אחרות: יש רכבים (לא 3008 דור ראשון) אמינים וזולים יותר לתחזוקה באופן משמעותי ב-24,000 ש"ח.

תודה רבה על התגובות, איזה רכבים למשל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם משפחתיות משעממות: קיה פורטה ומיצובישי לנסר.

סתם משפחתית משעממת אבל נוחה ומרווחת ועם צריכת דלק לא משהו בכלל: רנו פלואנס 2 ל'

מיניואן עם מקום לחמישה וצריכת דלק לא משהו בכלל: רנו סניק בנזין 2 ל' (אותו מנוע וגיר כמו הפלואנס הנ"ל, וכמו ניסאן קשקאי מאותן שנים).

כמובן שיש גם רכבים קטנים יותר, תלוי מה אתה מחפש.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משע לרוב אין כזה דבר ייצרן רע וייצרן טוב בעייני

כי לכל יצרן יש מגוון רחב של מוצרים וחלק טובים יותר מאחרים וכמובן מתומחרים בהתאם

אני קצת סוטה מהנושא פשוט חשוב שתבין שאני לא מדבר מתוך סטיגמה אלא נטו מתוך קריאה על הרכב הספציפי שאתה מתכוון לרכוש

אשר יש לו מנוע THP שזה מנוע שפותח על ידי BMW ו PSA 

זה נחשב למנוע חולה.

לא מנוע בעל בלאי סביר אלא מנוע פגום שלא תוכנן בצורה טובה, BMW העיפו אותו מהר ייחסית ואילו הצרפתים ב 2015 שינו אותו (הבנתי שממש שינו את כל תכנון הראש וכמובן בדרך החליפו הרבה חלקים חולים שלא תוכננו טוב)

זה לא שאלה של האם המנוע שלך ייצור פייח או האם במנוע שלך השרשרת טיימינג תתארך(אלא אם הוחלפה בדגם חזק יותר) אלא זה שאלה של מתי.

ממליץ לך לקרוא על מנוע ה THP ולדעת שאם אתה לוקח אותו אז אתה לוקח מנוע שיידרוש ממך לתקן אותו כי הוא לא תוכנן טוב

כמו הגירים הרובוטיים של פורד ..

24 זה לא תקציב קטן, ממליץ לך לבחור רכב אחר שכנראה יהיה פחות מפנק\כייפי\חדשני מהרכב הזה אבל לפחות לא יהיה לו מנוע חולה

ואם כבר אתה לוקח רכב צרפתי בעל מנוע THP(מנוע חולה) אז תבדוק אולי המשפחתיות הגדולות שלהם כמו ה בC5 או 508 יקרצו לך יותר

אבל באמת שהם לא סתם נמכרים במחירים האלה.. המנוע הזה בגרסא הזו נחשב לבעל הרבה טעויות תיכנוניות.

ממליץ לך לאחל למוכר הצלחה במכירה ולסגור עניין

אלא אם באמת יש לך חיבה לתיקוני רכב והרבה ציוד ואז אתה קונה רכב יקר בזול

יש לי חבר במשפחה שהוא כזה ואני והוא תהינו אם שווה לשים לרכב כזה מערכת גז וככה לפתור חלק גדול מבעיית הפייח(עדיין יצבור אבל קצב מועט יותר כי לא יסע כמעט על בנזין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, online כתב:

משע לרוב אין כזה דבר ייצרן רע וייצרן טוב בעייני

כי לכל יצרן יש מגוון רחב של מוצרים וחלק טובים יותר מאחרים וכמובן מתומחרים בהתאם

אני קצת סוטה מהנושא פשוט חשוב שתבין שאני לא מדבר מתוך סטיגמה אלא נטו מתוך קריאה על הרכב הספציפי שאתה מתכוון לרכוש

אשר יש לו מנוע THP שזה מנוע שפותח על ידי BMW ו PSA 

זה נחשב למנוע חולה.

לא מנוע בעל בלאי סביר אלא מנוע פגום שלא תוכנן בצורה טובה, BMW העיפו אותו מהר ייחסית ואילו הצרפתים ב 2015 שינו אותו (הבנתי שממש שינו את כל תכנון הראש וכמובן בדרך החליפו הרבה חלקים חולים שלא תוכננו טוב)

זה לא שאלה של האם המנוע שלך ייצור פייח או האם במנוע שלך השרשרת טיימינג תתארך(אלא אם הוחלפה בדגם חזק יותר) אלא זה שאלה של מתי.

ממליץ לך לקרוא על מנוע ה THP ולדעת שאם אתה לוקח אותו אז אתה לוקח מנוע שיידרוש ממך לתקן אותו כי הוא לא תוכנן טוב

כמו הגירים הרובוטיים של פורד ..

24 זה לא תקציב קטן, ממליץ לך לבחור רכב אחר שכנראה יהיה פחות מפנק\כייפי\חדשני מהרכב הזה אבל לפחות לא יהיה לו מנוע חולה

ואם כבר אתה לוקח רכב צרפתי בעל מנוע THP(מנוע חולה) אז תבדוק אולי המשפחתיות הגדולות שלהם כמו ה בC5 או 508 יקרצו לך יותר

אבל באמת שהם לא סתם נמכרים במחירים האלה.. המנוע הזה בגרסא הזו נחשב לבעל הרבה טעויות תיכנוניות.

ממליץ לך לאחל למוכר הצלחה במכירה ולסגור עניין

אלא אם באמת יש לך חיבה לתיקוני רכב והרבה ציוד ואז אתה קונה רכב יקר בזול

יש לי חבר במשפחה שהוא כזה ואני והוא תהינו אם שווה לשים לרכב כזה מערכת גז וככה לפתור חלק גדול מבעיית הפייח(עדיין יצבור אבל קצב מועט יותר כי לא יסע כמעט על בנזין)

תודה רבה, כן כנראה שארד מהרכב הזה ונלך על משהו סולידי ואמין יותר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...