Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך האוטו פיז'ו 208 דיזל 1.6BlueHDI שנת 2016?

hagainizri
שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינת אמינות מבחינת דלק

בעיות נפוצות ?

איך הביטחות של האוטו ?

בעקרון אני מחפש אוטו באזור ה35 אלף שקל סופר מיני ביטחותי אבזור סבבה חסכוני בדלק והכי חשוב אמין 

ידני עדיף 

אם יש רכבים אחרים שעדיפים אשמח להמלצות

מאמין שיהיה באזור ה25-30 אלף קילומטר בשנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום יש בפינה השמאלית העליונה פונקציית חיפוש - כדאי ומומלץ להשתשמש בה כי מן הסתם יש הרבה מידע כללי כמו מה שאתה מחפש בפורום.

ראה לדוגמה:

https://carsforum.co.il/search/?q="208 דיזל"&quick=1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזאת לחבר.

נסע בשלוש שנים 90 אלף ק״מ, ללא תקלות כלל, רק טיפולים שוטפים. הרכב מרגיש מאד חזק בסלד נמוך כיאה למנועי דיזל, צריכת דלק הזויה לחלוטין (בקטע טוב כמובן) ואחלה של איכות נסיעה.

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי 208 דיזל מזה 3 שנים.

מודה, שנהנה ממנו מאוד: נוח (פיז'ו...), בול בגודל (לא גדול, ובטח לא קטן), וההילוכים הידניים 'שפחדתי מהם'-תענוג.

עושה בקביעות 21.7 קמ לליטר (רוב הנסיעות בין עירוניות).

בחינת אמינות, סבלה מ3 עיניינים: היה ממש ממש בהתחלה, פיצוץ ברדיאטור, שתוקן (במסגרת ריקול על איזה משהוא ברדיאטור. לאחר כ65000 ק'מ היתהתקלה במיכל אוריאה(משאבה?), שתוקנה באחריות. הוחלפו מתלים קידמיים,מה שנשמע לי הזוי, אחרי 65000,לא באחריות (אבל כן בחוצפה של המוסך).

חוצמזה,המכוניתנוסעת ומהנה מאוד.

לי נראה שהתקלות היו סבירות ומתאימות לרכב חדש בתוך אחריות (חוץ מהמתלים שהמוסך לא מחל על 5000ק'מ ולא החליפם באחריות שהיתה עד ל60000).

הייתי בהחלט קונה שוב את הרכב (הוא עדיןברשותי), אבל תמיד אחיה עם הספק של 'האם נכונה השמועה על האמינות של הצרפתיות': אני לא מנוסה גדול, אבל אני חושב שאין שנילרכב הזה בנוחות, בגודל, בחיסכון וכו'...

עריכה אחרונה על ידי macs
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

macs סיכם פחות או יותר גם את דעתי.

ברשותי 208 דיזל מאותו שנתון מעט יותר משנה.

הרכב נרכש עם 46500 ק"מ , כרגע 68000 ק"מ ( נוסע פחות ממה שציפיתי - קיים רכב פול מהעבודה בחלק מהזמן + קורונה בשלושת החודשים האחרונים).

תקלות שחוויתי

1.מכיל אוריאה - הוחלף במסגרת האחריות.

2.בולמים קדמיים - לרכב בזמנו היה פחות מ-60K KM אבל כן היה מחוץ לאחריות , לקח קצת זמן אבל טופל במסגרת "רצון טוב" ,אם כי אופן העבודה ואיכות ההרכבה במוסך שווים פוסט בפני עצמו - לא לטובה.

מעבר לכך נהנה מאוד מהרכב,נוח מאוד,חסכוני (נוסע בעיקר בין עירוני,ירושלים-מרכז ,צריכה מאוד דומה למה שציין macs),מאובזר יפה וכרגע מאוד מתאים לי בגודל.

ללא ספק ההייתי רוכש פעם נוספת,אמנם אין הרבה רכבים כאלה והמחירים לרוב הזויים,אך אם אתה "נופל" על רכב שמור ומטופל ללא ספק הייתי ממליץ - אם כי גם אני חי עם התחושה הזאת "האם נכונה השמועה על האמינות של הצרפתיות".

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...