Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילוף של הtsi,איך אפשר לשפר את הקילוף כמה שיותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ultimate  Compound,פלסטינה,וצבע עם קוד צבע מקורי לרכב.

רציתי לסדר את המכה כמה שיותר חלק כמה שאפשר כמובן באופן בייתי,ועל זה לשים מדבקה על משהו,כי לצבוע יעלה באזור ה1000 שקל

הבנתח שלתוצאות טובות צריך גם להשתמש בנייר שיוף,רציתי לשאול באיזה נייר שיוף להשתמש,איזה עוד חומרים להוסיף כדי לסדר כמה שיותר את המכה ומה השלבים לכך?איך מתחילים ואיך מסיימים

צירפתי תמונה לפני שניסתי לצבועואחרי הצביעה שעשיתי לבד (בלי נייר שיוף וכו)

תודה רבה למי שיעזור זה ממש חשוב לי!spacer.png

20200429_154304.jpg

20200429_150139.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל צביעה מקומית לא עולה יותר בין 450 ש"ח ל - 700 ש"ח. ( במקסימום)

בשביל להגיע לשטח ישר אתה חייב לשייף את המקום עם נייר מים, למלא עם חומר פחחים, לשייף שוב כמה מעברים

לעטוף את הכל במסקנטיפ, לעבור עם צבע רק עם תרסיס ( לא מכחול ולא קיסם) כדי להגיע לצבע אחיד ללא מריחות. 

לאחר מכן לסיים עם לכה. נשמע מסובך? אכן כן. גם אני שמאומן בצביעה ( תחביב) מתקשה לעשות עבודה כזו מכמה סיבות

לאו דווקא מקצועיות. 

הדרך הכי טובה לטעמי ( מה שאני הייתי עושה) היא או ללכת לבעל מקצוע לבצע צביעה מקומית.

או לבצע צביעה לבד עם מכחול, ולחפש מדבקה TSI שתהיה מספיק רחבה לכסות את שאריות הצבע שיישאר מסביב התיקון. 

לשיקולך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הפחחים אומרים שאין למה לתקן דבר כזה ויעלה יותר מ1000 שקל,בדקתי חקרתי וניסתי,הגעתי למסקנה שלא יקחו לי מחיר זול ועדיף לי לשטח את זה כמה שאצליח בכוחות עצממ ולהסתיר את זה עם מדבקה או משהו בסגנוו,יש לך רעיונות לעבודה ביתית שתעזור לי לסדר את זה כמה שאפשר כמובן, אפילו שזה לא יצא מושלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה יש לי כל מיני מדבקות אני אשים אבל אני רוצה שיהיה מתחת המדבקה כמה שיותר חלק שאפשר שאצליח להגיע בתוצאות עצמי,אשמח להמלצה איזה שלבים כדי לעשות והאם צריך נייר שיוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי זה זה נראה עמוק אז אני חושב שכדי לקחת את זה למישהו ימלא לך את החומר תיקון מקומי ואחרי זה פוליש ככה אני חושב או שתיקח מדבקה עבה או ממש לוגו :) זול ופשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לשים סתם סטיקר ואפילו אם יראו טיפה מכה זה יסתיר את הרוב על המקומות רוצים לקחת סכומים גבוהים אז אני מעדיף לעשות את זה בעצמי,אני מתכוון להוריד שאריות דבק ולצבוע עם הצבע המקורי,אתה ממליץ לי גם לעבור עם נייר שיוף או שאין צורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב ראשוני תעבור עם נייר לטש 1500 מספיק לאחר שתעטוף את האזור עם מסקנטייפ ( עטוף  את הלטש על חתיכת עץ לנחות ודיוק) תעבור בעדינות בלי הפעלת לחץ גבוה כדי לא להרוס את הלכה. תעבור עם פוליש לקבלת מרקם ישר וחלק, מלא עם חומר פחחים (שפכטל) בעדינות וישר עד כמה שאפשר. ( דומה לתיקון צבע בבית) תעבור שוב עם לטש ולאחר מכן סיים עם פליש. בסוף תעבור עם צבע תואם. בסוף מעט פוליש ליישור הצבע. במצב שלך לא חייבים לסיים עם לכה כי אתה מדביק סמל מעליו.

בהצלחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להגיע למשטח ישר/חלק, כן. דרך נוספת כמו שעשיתי כמה פעמים שלא היה לי שפכטל, לאחר כל התהליך

הייתי עובר עם צבע כמה ידיים במשך כמה ימים. כלומר, יד נוספת לאחר יום, וחוזר חלילה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי,אנסה לחזות לעוד שכבות עם הצבע כי כבר יש כמה שכבות אני אוסיף עוד שיהיה שיראה חלק יותר,ואעשה עם הנייר שיוף כמו שהמלצת לי תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשתמש בכל נייר שיוף , תתחיל מ 1000 גריט ותעלה ל 1500 ואז 2000 ובסוף 2500 ואז תעשה פוליש לאזור.

תנסה מה שיוגב20 רשם , תמלא בצבע קצת כל יום עד שזה יעבור את הצבע של הרכב (בטן קטנה) ואז שיוף כמו שהסברתי ופוליש.

שים לב שאתה לא משייף את צבע הרכב יותר מידי , לאט לאט ולבדוק כל הזמן , את האזור תרטיב עם ספריי מים במהלך השיוף וגם את הניירות שיוף ( שים הרבה מים לא לפחד) 

בהצלחה! 

ד"א מאיפה אתה בארץ ? 

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע מתייבש מהר לא יודע אן צריך כל כיום,מהניסון שלי איתו ומה שאמרו מהמקום שרכשתי(זאבי),בכל מקרה אני יכול להרטיב תנייר שיוף מהברז?אין לי ספריי,התחלתי שכבה אחת בינתים,נראה כאילו עוד 2-3 שכבות ואעבור עם הנייר ולאחר מכן פוליש(נכון)?

מאמין שמה שפחות עבד לי פעם קודמת זה כי לא עברתי עם נייר שיוף

אני מהקריות,ותודה רבה על העזרה מעריך את זה מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נייר שיוף יש לך ? לא כל נייר מתאים , צריך נייר שיוף למים עדין 1000 ומעלה . 

אפשר מים מהברז , פשוט שים לידך דלי מים , הניירות בפנים ותמיד תרטיב את האזור עם היד. 

עריכה אחרונה על ידי dprt

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...