Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחית שימורים לסטודנט בתקציב של 15K

david65
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מיני, ידנית, 2009+ ב15K ש"ח  

17 הצבעות

1. 1. במה הייתם בוחרים?

• Peugeot 107/Citroen C1/Toyota Aygo MK1
      6
    • Suzuki Alto
      1
    • Hyundai i10
      6
    • Chevrolet Spark
      4

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אני מחפש רכב חסכוני וזול לתחזוקה כמה שיותר, כסטונדט, והדרישות הן:

-שנת 2009 ומעלה (אני מתכנן להחזיק את הרכב 3-4 שנים, ככה שאני לא רוצה להיתעסק באישורי בלמים, ושלא נדע טסט פעמיים בשנה ושער נפלאות של "רכב מיושן")

-התקציב הוא עד 15k ב-ל-ב-ד (כמובן עם סכום כסף נוסף לבדיקות וטיפולים ראשונים לאחר הקנייה)

-גיר ידני בלבד (פשוט אוהב, גם בפקקים - אין לי שום בעיה)

-רצוי עד 100K קילומטראז'

-הנסיעות הן ב85% עירוניות, מישוריות, לרוב לבד, או עם חברה, המושב האחורי, וגודל תא המטען - לא מעניין אותי כלל. הנסיעות יהיו כ 20-30 ק"מ ביום + מדי פעם, פעם בשבועיים נסיעה של 50 ק"מ הלוך וחזור מחוץ לעיר.

-אני לא מחפש שום אבזור מודרני מיוחד, בידוד רעשים טוב גם לא קריטי לי, כל חיי התחברתי לרכבים ישנים, פשוטים.

מהאופציות שיצא לי למצוא בחיפושים ביד 2:

-פג'ו 107\סיטרואן C1\טויוטה אייגו (דור ראשון) - קראתי המון חומר על רכב הנ"ל והבנתי שהוא מאוד אמין, ואפילו מאוד מהנה לנהיגה.

-יונדאי אי10

-סוזוקי אלטו

מכל אלו מאוד קורצת לי הפגו 107, מנוע וגיר של טויוטה, חסכונית מאוד בדלק, כיפית לנהיגה, וניתן למצוע שנת 2011 בתקציב של 11K-15K חופשי.

המטרה של הפוסט הזה כאן היא לשמוע דעות של אנשים עם נסיון עם הרכבים שציינתי, ואולי מישהו יוכל להציע לי עוד משהו מעניין, תודה רבה לכל העוזרים.

עריכה אחרונה על ידי david65
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שתקנה את הרכבים האלה, תקנה קורסה (1.2 3 דלתות או 1.4), קליאו 1.2 או פיאסטה 1.25, 2011-2012, הרבה יותר אוטו, מנוע עדיף, אמינות מאוד, ומחירון בקרשים, תחפש אחת עם ק"מ נמוך, תעלה פחות מ15 (הקורסה בטוח, הפיאזטה עם מיקוח).

עריכה אחרונה על ידי khalil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו דור 3, אם תמצא אז גם פיאסטה (אבל אני קצת בספק שיש אחת סבירה בתקציב). פחות פחיות שימורים מהאלטרנטיבות, לא יקרות יותר באופן מובהק.

אם לא, מהאפשרויות שהצגת ה-107/C1 נשמעות לי סבירות, בהבנה שבאמת מדובר בפחית בלבד.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא אלטו. יישאר לך כסף לביטוח נורמלי. הכי חסכונית, לא עושה הרבה בעיות. לא הכי נוחה, אבל לא חושב שהמתחרות יכולות להציע נוחות יותר טובה.

Suzuki Alto GLX 1.0 2011 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחפש ידנית,

איך סיריון רלוונטית בדיוק?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול שוחחתי עם חבר על הסיטרואן C1 הידנית שיש לבן שלו  (אחות תאומה לאייגו/107) הם מאד מרוצים, הרכב אמין, חסכוני ולא יקר לאחזקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלו האופציות, וזה התקציב, הייתי הולך על ה-I10. 

גם אמין, גם לטעמי הרבה יותר נוח כשידית ההילוכים ממוקמת גבוה, ומרגיש פשוט אבל מרגיש רכב, בניגוד לריקשות 107 ואלטו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בען האופציות הייתי הולך על הספארק, ביחס לפיגו/ סיטרואן הוא נוחה יותר וחזרה משמעותית גם מהקליאו 3 שביצועים זה לא הצד החזק שלה.

הספארק גם שקטה יותר ובעלת מנוע 4 צילנדרים שלא רועד בעמידה, לפיגו/ סיטרואן יש רעידות.

עוד רכב הוא הפיאט פנדה, אמינה, נוחה, מנוע 4 צילנדרים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף את הפיז'ו 206+ לחיפושים ומתמקד ב-2-3 רכבים גג בחיפושים בטוח שתמצא אחת שמורה באופן סביר בשנתון 2011-2012 בסכום שאתה רוצה להוציא. שים לב לא להתפתות בקלות להצעות של מגרשים וסוחרים אלא אם יש היסטורית טיפולים וביצעת בדיקה במכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, dorban3 כתב:

הייתי מוסיף את הפיז'ו 206+ לחיפושים ומתמקד ב-2-3 רכבים גג בחיפושים בטוח שתמצא אחת שמורה באופן סביר בשנתון 2011-2012 בסכום שאתה רוצה להוציא. שים לב לא להתפתות בקלות להצעות של מגרשים וסוחרים אלא אם יש היסטורית טיפולים וביצעת בדיקה במכון.

ה-206+ מאוד מיושנת וכמה שזכור לי היה לה איזה סיפור עם המזגן בזמנו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קורסה ידנית. המזגן קצת חלש והמנוע קצת רועש. מבחינת איכות על הנייר הפורד טובה יותר מדובר בשילדה של מזדה 2 ובאחריות במוסך מזדה-פורד. הקורסה חזקה מאוד המנוע חזק אפילו בגירסת 1.2L אבל הרכב קצת איטי בגלל המשקל שלו כנראה, הרכב גרמני ההרכבה בגרמניה לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, קודם כל המון תודה על העזרה, אני רואה שלא הרבה נמצאים איתי ב"אותו ראש" לגבי האלטו למיניהם חחח

במחשבה שנייה, מה אם... אני "אתפשר" על אוטומט, אחפש היטב ואבדוק היטב, ואלך לכיוון מאזדה 3 דור ראשון 1600 מהשנים 2007-2008\פורד פוקוס\מיצובישי לנסר מאותם השנים? הצריכת דלק תיהיה כפי שתיים, אך אני אקבל כפי 4 "יותר רכב". כמובן עם סכום כסף מסויים בצד לאחר הרכישה לטיפול מלא לאחר קנייה, מין יישור קו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...