Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יודע מתי הגיע הזמן להחליף נעלי ספורט?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש איזה כלל ברזל או שזה לפי העין ההרגשה בכף הרגל?

אני מתאמן ורץ עם אותם זוג נעלי ספורט של ברוקס כבר מ2016 שקניתי אותם, בערך 3 פעמים בשבוע, כמעט כל שבוע, אך הסוליות עדיין לא נראות שחוקות מדי, והמבנה הכללי של הנעל בסדר.

השאלה אם בכל זאת בגלל שעברו 4 שנים האם כדאי לקנות חדש?

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שהסוליה לא שחוקה אם בנוסף אתה לא מרגיש ירידה בשיכוך אתה יכול לסחוב עוד, בתקופה שהייתי רץ הייתי מחליף בערך כל 700 800 ק"מ או שבאמת הרגשתי שאני רץ על לבנים.

אין איזה מספר קסם של ק"מ זה משתנה בין אנשים רץ ששוקל 100 ק"ג ישחוק יותר מהר נעליים מרץ של 80 ק"ג לדוגמא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל האצבע שאני מכיר הוא כל 700מק", אבל זה תלוי בנעליים, במשתמש ובשימוש. ריצה תשחוק את הנעל יותר מהליכה, הליכה על מצע קשה יותר ממצע רך וכו'.

המראה החיצוני לא בהכרח מעיד על מצב הנעל. היו לי נעליים שחיצונית נותרו מושלמות אבל בולמי הזעזועים היו גמורים. כמובן שנעליים קרועות אינן שמישות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, guy.a כתב:

כלל אצבע לנעלי ספורט, זה שהם מתאימות לריצה של 500 ק"מ. אם עברת את זה, כדאי להחליף

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

500 ק"מ זה בערך מה שאני עושה בשנה. אתה בעצם אומר שאני צריך להחליךף כל שנה? נשמע לי מוגזם.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, פלוס מינוס.

אבל אתה יודע, אף אחד לא מכריח אותך.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 ק"מ זה בערך מה שאני עושה בשנה. אתה בעצם אומר שאני צריך להחליךף כל שנה? נשמע לי מוגזם.

לא מוגזם...
אני מחליף נעלי ספורט (נייק מטקון למי שמכיר) פעם ב4-5 חודשים בממוצע כי האימונים שוחקים את הנעל (גם ויזואלית).
אבא שלי שרץ קילומטראז מכובד מאוד כל שבוע מחליף כל 600-800 קילומטר זוג נעליים שזה כל שלושה חודשים +- גם אם הנעל נראית ״תקינה״...

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בשעון של גרמין אתה יכול לבחור את הנעל שלך.

לפי הנעל שאני משתמש בה כרגע - 513 ק"מ.

לפי מה שאני יודע זה משתנה מעט מנעל לנעל. אני במקומך מחליף ממזמן. 

אישית אני לא זורק את הנעליים לאחר שאני מגיע לק"מ שהשעון אומר דיי, פשוט מוריד אותה לנעל יומיום\עובדה וקונה זוג חדש לריצות. 

עריכה אחרונה על ידי Niro Levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, BloodFist כתב:

אני מחליף נעלי ספורט (נייק מטקון למי שמכיר) פעם ב4-5 חודשים בממוצע כי האימונים שוחקים את הנעל (גם ויזואלית).

אתה עוסק בקרוספיט?

אני עם נייק מטקון 4 קרוב לשנה (אולי יותר?), עושה איתה gym activities, הולך איתה ביום-יום לקניות/דואר/סידורים כשצריך, גם נוהג איתה, ואני מאמין שאצליח למשוך איתה עוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 ק"מ לא נשמע לי הגיוני...אצלי השימוש עדין ולדעתי ממש לא הורס את הנעליים.

אני עושה כ 5 פעמים בשבוע כ 50/50 הליכה ואחכ ריצה קלה של כחצי שעה, עושה 2 עד 2.5 ק"מ (בחורף 2 בקיץ 2.5) על הליכון שזה ממש לאט, והנעליים מרגישות לי בסדר גמור כבר שנה רביעית, הסוליה התחילה להתבלות אז ככל הנראה אחליף סוף עונה. אני שוקל 70 ק"ג. נעלי אדידס עם סוליית קונטיננטל. מישהו אחר שאני מכיר שעושה פעמיים בשבוע ריצת 20 ק"מ בכביש, שוקל 75 מחליף כל שנה...

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל האצבע שאני מכיר זה אחרי שצברת הקפה אחת.

של העולם.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדריש הייתה פעם תגובה עוקצנית אך הולמת לשאלות מהסוג הזה...

אבל ברצינות - הבדלי השחיקה גדולים מאוד, מספיק אפילו צורת רגל שונה, כל מקרה לגופו. תחליף כשאיזה שהוא רכיב באמת נשחק וזהו. לא, לא יקרה לך כלום לרגל. לא, אין כלל אצבע מעבר ל-common sense.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...