Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן גיר - קשקאי דיזל 2015

BHXHO2
שימו לב! השרשור הזה בן 1568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

שאלה  בנוגע לרכב מסוג  ניסאן קשקאי טורבו דיזל  2015  דגם מנוע R9M    

הרכב  עם  128 אלף קמ   מעולם לא הוחלף שמן גיר   מבדיקה שעשיתי   נאמר לי כי יש לבדוק  כל 90 אלף קמ   ועם צריך אז להחליף את השמן  גיר   לא  רשום החלפה מלאה או חלקית  

בנוגע  לשמן   יש  2 אפשריות  

שמן   מקורי   אבל יקר מאוד   

או שמן  שעומד  בתקן  של  קסטרול   

התקן  הוא   ns-3    

בנוסף  מי שמכיר  מקום מומלץ איזור חיפה   להחלפה של השמן גיר  עם מכונה   הכוונה  להחלפה מלאה  של השמן    יעזור לי מאוד  

תודה לכל העוזרים 

https://www.justmotor.co.il/product/שמן-גיר-castrol-transmax-cvt--1l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבצע את ההחלפה רק במוסך מורשה ועם שמן מקורי בלבד,קח בחשבון שאם תשים שמן גיר חליפי יתכן שהגיר יהרס ועלות החלפת גיר חדש 12000 שקל

תוודא שמחליפים לך גם את הפילטר התחתון והפילטר בצד

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעלם הגדול פה הוא סוג הגיר.

לא מכיר את שמני קסטרול לגירים אבל,אם זה גיר רציף ותשים שמן לא מקורי אתה משחק באש.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם  מה שאני  מנסה להבין  לא  ברור   

אולי  הערבוב של שני יצרנים שונים   

אבל  לא  הגיוני 

השמן  האורגינלי הוא   NS-3    

האורגינל כמובן   והשמן של קסטרול  שתומך  בתקן    

השאלה  היא כמובן  ערבוב של  יצרנים  שונים  אפילו  שהקסטרול  תומך  בתקן

915626d9.jpg

KLE53-00004_large.jpg

עריכה אחרונה על ידי BHXHO2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הראשון שמנסה לחפש שמנים חליפיים ומציע לך להשקיע את האנרגיה בדברים אחרים רק לא בשמן של גיר רציף של ניסאן.

היו מספיק חכמולוגים שחשבו שזה רק 'תקן' ולא צריך שמן מקורי והרסו את הגיר.

תשקיע את האנרגיה בהחלפת שמן מנוע,נוזל בלמים,נוזל קירור רק לא שמן גיר רציף.

אני חורש פורומים והמלצות ברשת ולמדתי מצוין את הנושא,לא מציע לך ליפול עם שמן חליפי,עלות הנזק גבוהה מאוד שיכולה להגיע להרס הגיר.

לא סתם ניסאן הקשתה על החלפת השמן.

יש מוסכניקים בארץ שלא מוכנים להחליף שמן גיר רציף.

ממליץ לך בחום להיכנס למוסך מורשה לביצוע ההחלפה ושלא תבין אותי לא נכון אני מסוג האנשים שעושה המון דברים לבד.

להחלפת שמן מקורי,אתה צריך: 2 פילטרים,אטם חדש לקרטר,שמן מקורי של ניסאן סדר גודל של 6 ליטר ואולי יותר,משאבה,מתאם 12mm משולב עם ברז למילוי השמן,צינורות,ג'ריקנים שקופים כדי לראות כמה שמן אתה מרוקן,סורק elm327 המתחבר עם תוכנה ייעודית cvtz50 המותקן על הנייד ומתחבר למחשב גיר רציף על מנת לקרוא את הטמפרטורה כדי למלא את השמן בטמפ' הנכונה וגם לאפס את מונה השמן,עבודה בסביבה נקיה ונוהל החלפת שמן של ניסאן.

עלויות הציוד מעל 1000 שקל.

אם אין לך את מה שרשמתי בשילוב עם חוש טכני אל תתחיל את העבודה,קיצורי דרך וחיסכון בחלקים לגיר שעשה 130000 קמ יובילו אותך לסיום חייו של הגיר.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...