Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתבי הרכב לא יכולים בוקר אחד להפנות עורף לכל היקר והקדוש להם. זה מובן.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, eladts כתב:

מפתח? מה זה?

מעניין אותי איך יתקינו לזה קודנית.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, tinoki כתב:

כתבי הרכב לא יכולים בוקר אחד להפנות עורף לכל היקר והקדוש להם. זה מובן.

אתה מתכוון להגיד שהם לא יכולים להפנות עורף לכל המילייה שהם כבר שנים מעורים איתם ואולי גם טובות הנאה מעורבות פה ושם... והנחות וימי השקה ומה לא

עריכה אחרונה על ידי arik100
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, tinoki כתב:

שימת ליבכם לא לרכוש שירותי דרך. נראה מיותר לגמרי.

לגמרי מיותר כי טסלה מספקים שרותי דרך דרך האפליקציה. במקום להתקשר למוקד, להמתין שעה שיענו ואז לנסות להסביר איפה אתה תקוע מזמינים שירותי דרך בלחיצת כפתור באפליקציה. הבנתי שבישראל יש לטסלה חוזה עם שגריר.

לפני 5 שעות, Tibbyle כתב:

ה performance מגיע עם חישוקי 20 וצמיגים במידה מגוחכת... בהצלחה בבורות ;)

בניגוד לאודי RS4 או BMW M3 שכידוע מגיעות עם צמיגי "15 בחתך 80.

לפני 28 דקות, vadim6385 כתב:

מעניין אותי איך יתקינו לזה קודנית.

לא צריך להתקין שום דבר, יש במסך המולטימדיה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, eladts כתב:

לא צריך להתקין שום דבר, יש במסך המולטימדיה.

ספר את זה לשוקה הסוכן ביטוח הישראלי. אמרו שצריך קודנית, אז מתקינים קודנית. ואיתוראן. וחיישני רוורס שיהיה על הדרך.

אה, וצריך גם מולטימדיה בהתקנה מקומית, כי סיבות וזה.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, vadim6385 כתב:

ספר את זה לשוקה הסוכן ביטוח הישראלי. אמרו שצריך קודנית, אז מתקינים קודנית. ואיתוראן. וחיישני רוורס שיהיה על הדרך.

אה, וצריך גם מולטימדיה בהתקנה מקומית, כי סיבות וזה.

ברור לך שכל הדברים שציינת מובנים ברכב? חוץ מזה אני בטוח שאחרי הפעם הראשונה שאיזה מתקין מקומי יפגע בכבל מתח גבוה ויראה את החיים שלו עוברים מול עיניו הוא כבר ילמד לא לגעת בטסלה. גם הלקוח ילמד אחרי שהוא יקבל את החשבון על החלפת הנתיך הפירוטכני שלא במסגרת האחריות.

לפני 28 דקות, Mikelt89 כתב:

יתכן ובגרסאות הליסינג, כשיגיעו, יורידו את המסך הענק וישמח במקומו רדיו fm מסורתי, יהיה מעניין.

אין בטסלה רמות גימור וחבילות אבזור במטרה לפשט את היצור ככל האפשר. כמו כן, קצת בעיה להוריד את המסך המרכזי במודל 3 כי הספידומטר נמצא שם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.2.2021 בשעה 08:15, Amired כתב:

מדהים כמה שקרים בכתבה אחד.

בעניין מחיר של מודל Y 5 מושבים , נראה שיעלה 75,000-85,000 ש''ח יותר ממודל 3 דגם SR (180,000 ש''ח).

בצעתי חישוב באתר של טסלה גרמניה ויצא כמעט 60,000 יורו. ( כמעט בדיוק אותו מחיר של מודל 3 פרפורמנס בצבע אדום - 263,157 ש''ח בארץ)

image.thumb.png.d8916e6b220ec5a62933d1be6d2f2344.png

מוזמנים להצטרף לקבוצת בעלי טסלה בווצאפ.

לינק https://chat.whatsapp.com/K7T2jc27lCF8gQ1TcKya6k

רק מי שביצע הזמנה בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, פבל כתב:

מאז ההשקה של האתר, לא קראתי כתבה אחת (אמנם לא קראתי הרבה) שלא הייתה בה איזו שטות ברמת ה-WTF או טעות קרדינלית שההסבר היחיד שאני יכול למצוא לה הוא חוסר מקצועיות או חוסר רצון מוחלט להשקיע עוד 5 דקות בבדיקה ומחקר.

כאילו, באמת, איך אפשר להעביר בגרון משפטים כמו:

באמת? מישהו כאן מכיר בנאדם אחד שמכר את האוטו שלו בטרייד ב-10K ש"ח יותר מאשר בשוק הפרטי? אני לא.

עם אילו ריפודים מגיעה סופרב או סונטה שעולות 180K? ב-A4 גם ב-320K מקבלים ריפוד דמוי עור. חוצמזה שכאילו באמת בנאדם? ריפודי המושב זה מה שיעודד או יניא מישהו מלקנות את המודל 3?

זה בכלל לא נכון. כבר שמעתי לא פעם ש"אתה לא מקבל תחנת דלק עם רכב מונע בנזין, נכון? יכולים להפנות לחברה שאנחנו עובדים איתה, אבל לא מעבר לזה".

זה היה נכון בהתחלה כדי לתמרץ רכישה של רכבים חשמליים/פלאגין, אבל בשנה/תיים האחרונות זה יותר ויותר נדיר.

שירים יד מי שפה מחזיק רכב בן יותר מ-6 ואי פעם עשה "שירות מקיף יותר למערכת מיזוג האוויר". אני גם אשמח לשמוע איזה טיפול זה בדיוק ואיך אי ביצועו התגלה כ"בעייתי".

וכל זה רק מכתבה אחת. זה לא כולל את "חשיפת גובה המיסים" שהתייחסתי אליו לפני כן, או המשפטים האלה שהם לא לכלוך לשם הלכלוך, אבל לא הייתי מצפה ממקצוען לכתוב אותם:

עזוב שזה המחיר הלא נכון. זה בסדר, זה היה מבלבל בהתחלה. אבל להתייחס למס יוקרה ברכב של 220K? או אפילו לא לכתוב בסוגריים (לא רלוונטי לדגם הזה) או משהו?

או, מאותה כתבה:

אה... מה?

ואלה ממש לא היחידים. אני מכיר את הנפשות הפועלות (וגם אתה), יודע מה רמת הירידה לפרטים שלהם ואיפה הם נמצאים על הסקאלה של סקוטי-----סופרקאר בלונדי. הם לא השמות שהיית מצפה לראות שחתומים על כאלה אייטמים.

פבל פגע בול בכל הנקודות, וכעיתונאי לשעבר - אני מתבייש שהדרדרנו עד לכאן ביחסי הון-עיתון.

עוד דוגמא: אני מנוי נאמן של מגזין אוטו ומבקר הרבה גם באתר. אפשר להעלות על הדעת שבעמוד הבית של אוטו אין מילה אחת על טסלה? כתבה על השקת מותג חדש בישראל ב-3 בפברואר דווקא יש, אבל על "ג'נסיס"... (איזה עיתוי אומלל). אומנם הייתה כתבה ביום פרסום המחירון, אבל מישהו דאג להעלים אותה מעמוד הבית כאילו לא הייתה פה רעידת אדמה של פעם בדור. 

לפני 35 דקות, feel כתב:

בעניין מחיר של מודל Y 5 מושבים , נראה שיעלה 75,000-85,000 ש''ח יותר ממודל 3 דגם SR (180,000 ש''ח).

בצעתי חישוב באתר של טסלה גרמניה ויצא כמעט 60,000 יורו. ( כמעט בדיוק אותו מחיר של מודל 3 פרפורמנס בצבע אדום - 263,157 ש''ח בארץ)

image.thumb.png.d8916e6b220ec5a62933d1be6d2f2344.png

מוזמנים להצטרף לקבוצת בעלי טסלה בווצאפ.

לינק https://chat.whatsapp.com/K7T2jc27lCF8gQ1TcKya6k

רק מי שביצע הזמנה בפועל.

עשית השוואה לא נכונה. באירופה עוד לא התחיל שיווק מודל Y בגרסה הסטנדרטית (Standard Range), שמשווקת בארה"ב במחיר שגבוה ב-10% ממחיר מודל 3 בסיסית ונמוך ב-20% מהגרסה של מודל Y הזולה ביותר כיום באירופה (Long Range).

לכן אני מעריך שמחיר מודל Y סטנדרד ריינג' בישראל יהיה החל מכ-210,000 ש"ח (לא 10% מעל מודל 3 אלא יותר, כי נכנסים לטריטוריית מס קנייה גבוה יותר). אינשאללה.

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Cadillac58 כתב:

לא, עשית השוואה לא נכונה. באירופה עוד לא התחיל שיווק מודל Y בגרסה הסטנדרטית, שמשווקת בארה"ב במחיר שגבוה ב-10% ממחיר מודל 3 ונמוך ב-20% מהגרסה של מודל Y הזולה ביותר כיום בגרמניה.

לכן אני מעריך שמחיר מודל Y סטנדרטית בישראל יהיה החל מכ-210,000 ש"ח. אינשאללה.

אני מאוד מקווה שאני טועה.... 

אם כך, אז כלל לא ברור לי למה מודל 3 בגרמניה (SR) עולה פחות מ-160,000 ש''ח (אין מס ?)

image.thumb.png.2ac36ab796f04ec701b6926518139d4e.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוא מתכוון? מה המדינה יכולה

לעשות עכשיו כדי לגרום לעליית מחירים? להמציא מיסים חדשים? 

Screenshot_20210206-111646_Facebook.jpg

Screenshot_20210206-111656_Facebook.jpg

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, היא בהחלט יכולה לעלות את המס הקיים, שזה מה שיקרה ב2023 וב2024.
ב2024 ההטבת מס תתבטל לחלוטין והמס לא יהיה מופחת, והמחיר יעלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, eitanuch כתב:

למה הוא מתכוון? מה המדינה יכולה

לעשות עכשיו כדי לגרום לעליית מחירים? להמציא מיסים חדשים? 

Screenshot_20210206-111646_Facebook.jpg

Screenshot_20210206-111656_Facebook.jpg

המתווה די קשיח, 2023 תקרת הטבה  תיקטן ב15k ל 60k

ושיעור המיסוי יהיה 20%

לאחר מכן  2024  המס יעלה ל35%

תקרת. הטבה תהיה 50k. 

בהנחה ומחירי החשמליות לא ירדו, 

יהיה משתלם לקנות עד סוף 2022. 

https://www.gov.il/he/departments/publications/reports/tax-outline

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...