Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, eladts כתב:

אני לא יודע מאיפה השמועה הזו הגיעה. בארה"ב יומיים לפני מועד המסירה ניתן לשלם בהעברה בנקאית דרך האתר וניתן גם לשלם בצ'ק בנקאי במהלך המסירה.

ככה הבנתי מפורומים שונים, בעיקר באירופה.. אל תסתמך על זה יותר מידי כמובן. כשיהיה משהו רשמי בטח ייפרסמו.
התכוונתי בעיקר שזה לא שבועיים  *מההזמנה*.

לפני 5 דקות, d3one כתב:

מתי החנות ברמת אביב תיפתח?

הייתי שם היום. כל הקניון בשיפוצים נרחבים, אז לא הייתי ממהר עם הציפיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 דקות, ldti כתב:

ככה הבנתי מפורומים שונים, בעיקר באירופה.. אל תסתמך על זה יותר מידי כמובן. כשיהיה משהו רשמי בטח ייפרסמו.
התכוונתי בעיקר שזה לא שבועיים  *מההזמנה*.

רגע, זה נראה הגיוני למישהו לקחת את מלוא התשלום חודשים לפני מועד ההספקה? יש יבואנים בישראל שנוהגים כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, eladts כתב:

רגע, זה נראה הגיוני למישהו לקחת את מלוא התשלום חודשים לפני מועד ההספקה? יש יבואנים בישראל שנוהגים כך?

לא יודע.. רק באתי לבאר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, eladts כתב:

בארץ, כשהזמנתי את הרכב, אמור לי שצריך לשלם את הכל ואקבל את הרכב עד 21 ימי עסקים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, d3one כתב:

בארץ, כשהזמנתי את הרכב, אמור לי שצריך לשלם את הכל ואקבל את הרכב עד 21 ימי עסקים 

טוב, מעולם לא קניתי רכב חדש כשגרתי בישראל. עוד מעט תספרו לי שקבלנים לוקחים את מלוא התשלום על דירות עוד לפני שיצקו את היסודות. בשביל מה צריך בנקים אם יש לקוחות שמוכנים לממן את הפעילות בלי ריבית.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Yondalar כתב:

בדגם SR+ יש פנסי ערפל רגילים ובשני הדגמים האחרים led, או שאין לו בכלל פנסי ערפל?

בדגם +SR אין בכלל פנסי ערפל קדמיים. כל הפנסים במודל 3 הם LED, אין נורה אחת רגילה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2021 בשעה 14:51, Cadillac58 כתב:

מי שחושב שכדאי להזמין מהר כדי לשריין את המחיר (המדהים) הזה, כדאי שיעיין בתנאי ההזמנה.  בין היתר אפשר למצוא שם את הציטוטים הבאים (ההדגשות הן שלי):

• "מחיר רכישה זה כולל מע"מ (אם וכאשר חל), אך אפשר שאינו כולל מיסים ואגרות מחייבים. מאחר שהמיסים העקיפים והאגרות משתנים לעתים תכופות והם תלויים בגורמים רבים, חישובם יתבצע במועד סמוך יותר לתאריך ההספקה המצוין בגיליון המחיר הסופי שלך".
  • "ייתכן שתיאלץ לשאת בעלויות בגין עליית מחירים עבור התאמות תמחור שנעשו מתאריך ההזמנה שלך".
  • "כמו כן, אנו רשאים לבטל את ההזמנה שלך אם נחליט כי הייתה בה טעות תמחור".
  • "ביטול ההזמנה עקב עליית מחיר הרכישה של הרכב, לא מזכה בסעד כלשהו מאחר שביטול בנסיבות האמורות לא ייחשב להפרה של תנאי ההזמנה".

במילים אחרות, לפי מיטב הבנתי, טסלה חופשית לשנות את  מחיר העיסקה גם אחרי ביצוע ההזמנה, וזאת לא רק עקב שינויים במיסוי או עליית שער הדולר, אלא אפילו עקב "טעות בתמחור". היא אפילו לא תחזיר את ה-500 שקל במקרה כזה.

לכן אני לא רואה טעם בביצוע הזמנה עכשיו אם אין באמת כוונה להגיע למסירת מודל 3 ביוני.

אתה מחשב הכל לא נכון... אבל אין להאשים אותך, זה מורכב. ראה פוסט שלי בעמוד מס' 50, זה הכי קרוב שאני יודע להגיע. שים לב שחישבת בשיטת המדרגות, אבל החישוב הוא לפי הגבלה שקלית מקסימלית (75K) לגובה ההטבה, כלומר ההפרש בין 83% ל-10% מיסוי.

כך יוצא שעד 102,750 ש"ח (עלות למס בשער הנמל) שיעור המס הוא 10%, וכל שקל מעל סכום זה ממוסה ב-83% הרגילים. כמו כן יש הטבה קבועה של עד 2,500 שקל בגין אביזרי בטיחות בהתאם לקבוצה (0-8).

הם יכולים לרשום גם שפעם בשבוע אתה צריך לקחת את הילד של המנכל לגן.

או לתת את הרכב לנסיעות מבחן לכל מי שמבקש.

זה לא עומד בחוקי מדינת ישראל. לא יחזיק מים ,

זה חוזה אחיד , שאני בספק אם קיבל אישור מבית המשפט לחוזה אחיד,

כל שופט בישראל יזרוק אותם מכל המדרגות 

• מעניין 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, eladts כתב:

בדגם +SR אין בכלל פנסי ערפל קדמיים. כל הפנסים במודל 3 הם LED, אין נורה אחת רגילה.

כולל ה-Dome Light/Map Light?

עם כמה % סוללה הרכב נמסר ללקוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Legend כתב:

כולל ה-Dome Light/Map Light?

עם כמה % סוללה הרכב נמסר ללקוח?

הכל כולל הכל. גם אורות הפנים, גם האור של לוחית הרישוי האחורית ואפילו התאורה של תא המטען כולם LED. לגבי אחוזי סוללה, בד"כ הם משתדלים בסביבות 70-80%, אבל כשאני קיבלתי את הרכב היה לחץ של מסירות וכיוון שאני גר סמוך למרכז המסירה שאלו זה בסדר אם המכונית תהיה טעונה ב-30% בלבד והסכמתי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Yondalar כתב:

איך עובדת ההטענה משקע ביתי רגיל?

התקע בכבל שהם מספקים מתאים לשקע רגיל?

זה צריך להיות שקע כוח תלת פאזי עם חיבור ישיר ללוח החשמל?

בארה"ב יש תמיכה בשני סוגי טעינה ביתית:

רמה 1  - 20 אמפר ('חד פאזי' במונחים ישראלים).

רמה 2 -  80 אמפר ('תלת פאזי' במונחים ישראלים). 

כידוע בארה"ב רשת החשמל הביתית היא 110 וולט, אז אני לא בטוח שרמה 1 רלוונטית לארץ (עבור רמה 2, מתקינים לך שקע מיוחד עם וולטאג' אירופאי\ישראלי).

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...