Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, YaronNahum כתב:

תסתכל על שתי השורות המודגשות , ותגיד לי מה אתה טועה ? 

כלומר לבקש מצד אחד לפרסם את הבעיות , אבל שזה מגיע אליך זה מסתכם בדוגמא לא רלוונטית על הונדה ?

וכמו שאמרו כבר בתלמוד "הפוסל, במומו פוסל "  

אני חושש שלא הבנתי אותך. 

מה זאת אומרת "מה אתה טועה?"

ממי ביקשתי לפרסם ועל איזה בעיות?

מה זה "מגיע אליך"?

הדוגמה של הונדה הייתה להסביר את הקושי שיש להזניק מאפס מותג בישראל בטח מותג שונה כל כך. 

לטסלה יש כרגע בעיות בהתנהלות מול הלקוחות. לפרט אותן? אני לא רוצה. למה? כי זה לא יהיה רציני, כי כמו שכתבתי לפני שמפרסמים משהו מישהו אחראי בודק את הדברים. ציינתי את זה לא כי זו הטענה שלי, אלא כדי שנבין שאם המטרה הייתה "לכסח" אז הייתם שומעים וקוראים על כל פיפס. 

אם לזה התכוונת אני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי טוב יותר. אם לא בוא תנסח ברור יותר את השאלה. 

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כשעה, Y_u_v_a_l כתב:

שוקל ברצינות מאד לרכוש את דגם 3..אבל פתאום שמתי לב למשהו וגם חיפשתי על זה בחו"ל וקיבלתי על זה אישור - הרכב מגיע ללא צמיג רזרבי בכלל. משהו לא ברור לי, האם הם מצפים מאיתנו אחרי הוצאה של מאות אלפיי ש"ח לקנות מהם גם צמיג (וגלגל..יקר) רזרבי נוסף?  - או שיש להם איזה פיתרון מתוחכם במידה ויש לי פאנצ'ר בכבישים המדהימים שלנו בארץ.

אין גלגל רזרבי ברכב. יש מישהו ביוטיוב שפשוט קנה גלגל ושם אותו בבגאז' לנסיעות ארוכות. 

אגב, יש היום הרבה רכבים בלי גלגל רזרבי, אז זה לא משהו מיוחד לטסלה.

יש להם הסכם עם שגריר, ויכול להיות שכחלק מהשירות יהיה ניתן לזמן שירות החלפת גלגל (השערה שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Y_u_v_a_l כתב:

שוקל ברצינות מאד לרכוש את דגם 3..אבל פתאום שמתי לב למשהו וגם חיפשתי על זה בחו"ל וקיבלתי על זה אישור - הרכב מגיע ללא צמיג רזרבי בכלל. משהו לא ברור לי, האם הם מצפים מאיתנו אחרי הוצאה של מאות אלפיי ש"ח לקנות מהם גם צמיג (וגלגל..יקר) רזרבי נוסף?  - או שיש להם איזה פיתרון מתוחכם במידה ויש לי פאנצ'ר בכבישים המדהימים שלנו בארץ.

כמו שכתבו לפני. לא מעט רכבים מגיעים כך היום. הפתרון (שלא מתאים בכל מצב) הוא ערכת ניפוח.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Y_u_v_a_l כתב:

זאת הסיבה שאני מחכה עם ההזמנה עוד קצת..אני מקווה שאכן יגיעו לארץ רכבים במרץ ואז אולי יהיו יותר פרטים על מחירי ביטוח וכו'.

לגביי הסוללות אני לא יודע מה העלות אתה יכול לחפש בחו"ל מן הסתם אנשים כבר החליפו, וכן מן הסתם זה יקר, אבל אם אני לא טועה האחריות על הסוללות היא ל 8 שנים..וזה שעברו 8 שנים מאז הרכישה לא אומר שצריך להחליף סוללות..מחליפים רק אם יש בעיה. בכל מקרה 8 שנים בימינו זה לא מעט זמן ואני לא בטוח שרוב האנשים בכלל יחזיקו את הרכב כל התקופה הזאת.

אנשים כאן הזמינו רכב ב 180k וצפונה ואז הוסיפו עוד 4k סתם כי בא להם שהוא יהיה בצבע אדום ולא לבן.

למה אתה חושב שזה ישנה לרובם אם הביטוח יעלה עוד כמה אלפים לכאן או לכאן?

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, קרמבו כתב:

אני חושש שלא הבנתי אותך. 

מה זאת אומרת "מה אתה טועה?"

ממי ביקשתי לפרסם ועל איזה בעיות?

מה זה "מגיע אליך"?

הדוגמה של הונדה הייתה להסביר את הקושי שיש להזניק מאפס מותג בישראל בטח מותג שונה כל כך. 

לטסלה יש כרגע בעיות בהתנהלות מול הלקוחות. לפרט אותן? אני לא רוצה. למה? כי זה לא יהיה רציני, כי כמו שכתבתי לפני שמפרסמים משהו מישהו אחראי בודק את הדברים. ציינתי את זה לא כי זו הטענה שלי, אלא כדי שנבין שאם המטרה הייתה "לכסח" אז הייתם שומעים וקוראים על כל פיפס. 

אם לזה התכוונת אני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי טוב יותר. אם לא בוא תנסח ברור יותר את השאלה. 

מצד אחד , אתה דורש מאנשים (דרישה לגיטימית ) לא לתת תשובות / תגובות ברמה של תגובות בטמקא.  אלא לתת הסבר מפורט 

מצד שני אתה משליך בוץ (המון בעיות ) בלי לפרט , או לחלופין לתת לפחות דוגמא אחת.  

אם אין דברים בגו, אז לה להגיד שלטסלה יש בעיות. ? 

כן , ברור לכולם כאן שהקמה של נציגות חדשה היא בעייתית , ויש קשיים בהתחלה. ותקלות. 

השאלה היא מה גודל התקלות , וכיצד מטפלים בהן. 

כמו שנאמר , נאה דורש נאה מקיים. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, bobi כתב:

אנשים כאן הזמינו רכב ב 180k וצפונה ואז הוסיפו עוד 4k סתם כי בא להם שהוא יהיה בצבע אדום ולא לבן.

7.5 אלף לצבע אדום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, bobi כתב:

דיברתי על עצמי ולא על "אנשים כאן"..

שאלה - לגביי החבילה האוטונומית (בעלות של 37,500 ש"ח לפני מס) אני מנסה להבין מהאתר שלהם ולא מצליח , כל המפורט תחת: "יכולת נהיגה עצמאית מלאה" הן תכונות פתוחות בישראל כבר מ day 1 ? הדברים מאושרים רגולטורית בארץ? 

עריכה אחרונה על ידי Y_u_v_a_l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, קרמבו כתב:

אם המטרה הייתה "לכסח" אז הייתם שומעים וקוראים על כל פיפס. 

אני חושב שהמשפט הזה מסכם יפה את חילוקי הדעות פה, ואני חושב (יתקנו אותי אם אני טועה) שאני מבין למה מתכוונים החבר'ה פה.

אני לא חושב שלאף אחד (מהקוראים) יש בעיה עם "כיסוח". כיסוח זה אחלה, זה מצחיק, זה מעצבן, זה רגשי, זה גורם לנו להרגיש שה"מדיה" בצד שלנו ואנחנו לא לבד וכו'. אדרבא, גם אם אותם קוראים הם לא ציניקנים צמאי דם זה טוב כי זה פותח את העיניים שלהם לבעיות פוטנציאליות שהם יוכלו לדעת להישמר מהן יותר טוב.

הנקודה היא, שכיסוח צריך להיות על דברים קונקרטיים - כמו הכתבות שקישרת, או על אותה "נפילה" של דאצ'יה בבטיחות. אלה ביקורות עם ערך אמיתי.

ופה, הכיסוח הוא במקרה הטוב "היתפסות לקטנות" שקיימת אצל המון יבואנים/מותגים (ע"ע עניין הגלגל הרזרבי שעלה פה) ובמקרה הפחות טוב הוא פשוט... בוא נגיד 'לא מדויק' (כמו האמירה שבשוק הפרטי תקבל 10K פחות על הרכב שלך).

יש ביקורות אידיוטיות (של לא לראות את כל התמונה), יש ביקורות קטנוניות (של להתמקד בדברים שוליים ולא חשובים) ויש ביקורות שגורמות לך להרים גבה. במקרה דנן, חלק גדול משתייך לסוג השלישי.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Y_u_v_a_l כתב:

לא מצפים ממך לקנות גלגל רזרווי כי אין מקום בתא המטען. זו לא תופעה יחודית לטסלה, בהרבה מכוניות עם צמיגים במידות גדולות אין פשוט דרך פרקטית לשים צמיג רזרבי בתא המטען בלי לתפוס כמעט את כולו. הפתרון של טסלה זה לקרוא דרך האפליקציה לשרות הדרך (שבישראל יסופק ע"י שגריר) שיגררו את הרכב לצמיגיה ללא עלות. בארה"ב קיימת גם אפשרות ששירות הדרך מתקן או מחליף את הצמיג במקום, אני לא יודע אם תהיה אפשרות כזו בישראל.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, eladts כתב:

לא מצפים ממך לקנות גלגל רזרווי כי אין מקום בתא המטען. זו לא תופעה יחודית לטסלה, בהרבה מכוניות עם צמיגים במידות גדולות אין פשוט דרך פרקטית לשים צמיג רזרבי בתא המטען בלי לתפוס כמעט את כולו. הפתרון של טסלה זה לקרוא דרך האפליקציה לשרות הדרך (שבישראל יסופק ע"י שגריר) שיגררו את הרכב לצמיגיה ללא עלות. בארה"ב קיימת גם אפשרות ששירות הדרך מביא צמיג חלופי בהשאלה, אני לא יודע אם תהיה אפשרות כזו בישראל.

https://www.tesla.com/support/tire-repair-and-maintenance

ראיתי עכשיו סרטונים בארה"ב שהשירות של טסלה מגיע עם רכב עם כל הצמיגים הקיימים שלהם ופשוט מחליפים לך במקום במידה והם לא יכולים פשוט לתקן את זה.. אבל אני מוכן לחתום על זה שבארץ זה לא יקרה..וכל פאנצ'ר מסכן יצריך גרירה למוסך (וכמה שעות..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, YaronNahum כתב:

מצד אחד , אתה דורש מאנשים (דרישה לגיטימית ) לא לתת תשובות / תגובות ברמה של תגובות בטמקא.  אלא לתת הסבר מפורט 

מצד שני אתה משליך בוץ (המון בעיות ) בלי לפרט , או לחלופין לתת לפחות דוגמא אחת.  

אם אין דברים בגו, אז לה להגיד שלטסלה יש בעיות. ? 

כן , ברור לכולם כאן שהקמה של נציגות חדשה היא בעייתית , ויש קשיים בהתחלה. ותקלות. 

השאלה היא מה גודל התקלות , וכיצד מטפלים בהן. 

כמו שנאמר , נאה דורש נאה מקיים. 

1. השלכתי בוץ? בוא, ציינתי שיש בעיות. אתה יכול לקרוא על חלק פה. אלו עובדות, לא הבעת דעה שדורשת נימוק.

2. ציינתי את זה לא כדי לנגח, אלא כדי להראות שאם רוצים לנגח סתם לא צריך להתאמץ במיוחד. 

3. מכיוון שאני לא מתלהם ולא רץ עם קלשונים ולפידים אני לא ממהר לפרסם דברים במדיה, אלא נותן זמן ליבואן חדש ושונה מאוד להתאקלם ולעשות את הצעדים הראשונים שלו. ובדיוק כמו שכתבת אמדוד אותו לא על הבעיות, אלא על הטיפול בהן. ולכן אין מה להתחיל להצית שריפות.

4. אני לא ממש מבין את הפוזיציה הלעומתית שלך, או לפחות את מה שאני חש מנימת הדברים אם אנחנו מסכימים על בסיס הבקשה שלי. אין לי ולא באתי בשום טענה לסטלה ועל טסלה. 

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, skywalker10 כתב:

שאלה לגבי טעינה- האם ניתן לטעון את הסוללה גם בתחנות טעינה שכבר קיימות היום או שרק בתחנות של טסלה (כשיהיו כאלה...)

כל תחנת טעינה לרכב חשמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - לגביי החבילה האוטונומית (בעלות של 37,500 ש"ח לפני מס) אני מנסה להבין מהאתר שלהם ולא מצליח , כל המפורט תחת: "יכולת נהיגה עצמאית מלאה" הן תכונות פתוחות בישראל כבר מ day 1 ? הדברים מאושרים רגולטורית בארץ? 

לא זה עוד לא עובד פה ולא מאושר. מיותר לשלם עבור זה כרגע כשאפשר להוסיף את זה בכל עת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...