Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 60K לזוג צעיר

digidigi
שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב עד 60 אלף ש"ח, אני אציין מה חשוב לי ברכב ואיזה הצעות אני כבר פוסל מראש,

מראש אני פוסל עד הצרפתיות, לפני כן הייתה לי סיאט איביזה 2016 ידני מצוינת מיד ראשונה ומכרתי אותה כיוון שאשתי לא מסתדרת עם הידני, והחלטנו לעבור לרכב אחד,

מה שחשוב לי שהוא יהיה חסכוני, אמין בסגנון של תדלק וסע וגם הזריזות לא חשובה פחות.

הכיוונים שחשבתי כרגע במסגרת התקציב: קיה פורטה, סקודה פאביה, סוזוקי סוויפט(מאוד התקשתי למצוא שומרה שלא מליסנג),גם קיה ריו היא אופציה, וטויוטה קורולה 2014 הייתה לי בראש וחשבתי לקחת מימון של 15-10 אלף אבל בסוף ירדתי מהרעיון(אשמח גם לשמוע דעות בעניין זה)

תודה לעוזרים זה מאוד חשוב לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפשו מאזדה 2 במצב שמור. סוויפט גם בסדר.

אין לכם שום צורך ברכב משפחתי כמו פורטה או קורולה. ריו אוטומטית חלשה. הגיר הרובוטי של איביזה/ פאביה לא אמין במיוחד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפשו מאזדה 2 במצב שמור. סוויפט גם בסדר.

אין לכם שום צורך ברכב משפחתי כמו פורטה או קורולה. ריו אוטומטית חלשה. הגיר הרובוטי של איביזה/ פאביה לא אמין במיוחד.

תודה קודם כל ,

הצריכת דלק של מזדה 2 לא גבוהה?

ולגבי זוג+1 בעתיד היא תתאים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק הונדה גאז, מאוד מרווחת כךשלא תהיה בעיה עם סלקל, אמינה וחיסכונית.

החיסרון שהיא פחות חקה מרכבי הטורבו אם זה משנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק של מאזדה 2 פחות טובה מזו סל איביזה ידנית, אבל יותר טובה משל רכב משפחתי אוטומטי 1.6.

רכב סופר מיני צריך להספיק למשפחה עם ילד אחד.

אפשר לחפש הונדה ג'אז, היא יותר מרווחת, חסכונית, בגאז' יותר גדול, בטיחות גבוהה. אבל הרכב מרגיש חלש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אם איביזה החדשה נכנסת בתקציב, היא מרווחת מהקודמת באופן משמעותי, מאובזרת ובטוחה יותר.

אם לא אז גם סקודה פביה יכולה לעשות את העבודה, קצת פחות מרווחת ומאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להשיג פאביה 2016 מאובזרת בצורה בריאה בפחות מהתקציב. (מאובזרת בצורה בריאה = אנדורואיד אוטו/קאר פליי, בלימת חירום וכו...)

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על מאזדה 2 צורה חדשה - מאוד מהנה לנהיגה, עד כמה שהבנתי מאוד אמינה (בתחזוקה ראויה כמובן). מרווחת מספיק ועם גיר פלנטרי ולא רובוטי, שלרוב אמין יותר מהגירים הרובוטיים/דו-מצמדיים למיניהם (DSG).

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המזדה 2 בין הפחות מרווחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה יכולה להיות עם סלקל אשר חורג מסף המושב, דבר אשר יכול לגרום להזזת מושב הקדמי (תלוי בגובה של הנוסעים מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלך הסופר מיני שתיתן לך את התמורה הטובה ביותר למחיר תספק בטיחות מעולה צריכת דל ק טוב ותתאים לטווח ארוך עם ילדים היא הונדה ג'אז מהצורה הנוכחית (מעל 2015).

אנחנו זוג +2 ומאוד נהנים איתה. אוטו חסכוני מאוד.

מחירי ביטוח נמוכים. מערכות בטיחות אקטיביות. נסיעה נעימה מאוד. החסרון היחד זה מנוע חל וגיר רציף רועש אבל מתרגלים וזה לא נורא.

חוצמיזה אוטו מצויין וצריך רק סבלנות למצוא אחת שמורה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...