Jump to content

sagig

 • הודעות

  46
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

הנקודות של sagig

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

6

מוניטין

 1. יש לי רכב עם אותה מידת צמיג - רכשתי Goodyear efficient grip perfomance לפני כשנתיים ואין מרוצה ממני.
 2. גם לי הייתה פיאט 500 עם אותה בעיה. שנתון 2013 - סדק התגלה והוחלף במסגרת אחריות בשנת 2016. הסדק "חזר" לאחר שנה וחצי ולא תוקן עקב הצעות מחיר הזויות (4000+). תמונה מצורפת כשנה וחצי לאחר החלפת הדשבורד
 3. אני מטפל באוטו רויאל כבר כמה שנים ומאוד מרוצה
 4. טכנו טסט בטירה - הגעתי אליהם לאחר ניסיון מר מאוד בנשר. מאוד מרוצה
 5. אם כך אלך על צביעה של הדלת כולה + תיקון פח כמובן. @ronrcz אעדכן את איכות הביצוע בראשון לאחר התיקון!
 6. פניתי לבעל מקצוע מתחום ה-PDR והוא אמר (מהסתכלות על התמונה בלבד) כי לדעתו PDR לא מתאים במקרה הזה מכיוון שבכל מקרה יהיה צורך בתיקון הצבע בצורה מקצועית - האם זו מסקנה הגיונית? בנוסף, פניתי לבעל מקצוע מומלץ מאיזור חיפה - "מוקד הרכב חיפה", והומלץ לי על תיקון פחחות וצביעת כל הדלת. השאלה שלי היא האם הצבע שייושם על ידי בעל המקצוע יהיה עמיד כמו הצבע המקורי ויחזיק, בשאיפה, כמו חיי הרכב? או שקיים סיכוי טוב שזה יורד את עמידות הצבע של הדלת משמעותית? תודה על התגובה!
 7. בוקר טוב, התעוררתי לבשורות רעות - משהו/מישהו דפק לי את הרכב והשאיר שתי נקודות בהם הפח מקופף ויש פריצה לצבע הבסיס (מצורפת תמונה). האם במקרה זה יש צורך לבצע צביעה של כל דלת תא המטען או שצביעה מקומית יכולה לתת תוצאות מספקות? (מספקות = בלי חלודה בעתיד ושינוי צבע מינימלי בין איזור צבוע לצבע המקורי) אשמח לדעת גם מהו סדר הגודל הצפוי של תיקון שכזה? ואשמח להמלצות לפחח/איש צבע מומלץ באיזור חיפה תודה רבה
 8. אוטוס Sound עשו עבודה טובה על הרכב שלי, ממליץ (לב המפרץ)
 9. קודם כל תודה על התגובה@המחליף. מסכים שהרכב ישן, אבל אעדכן לאחר שאראה אותו היום - אם הבעלים אכן תוכל להציג לי היסטוריית טיפולים מלאה+ מבחינה שלי את הרכב לא אראה "נורות אדומות" אני חושב שמדובר בעסקה טובה יחסית, במיוחד אם נוכל להוריד אותם ל-15 אשח. לגבי המיקרה, אני לא מוצא כרגע באיזור חיפה רכבים מתאימים אבל אשאר עירני! במקביל אני מחפש גם - ספייס סטאר, מיקרה, סיריון, ג'אז. האם שווה להסתכל על עוד משהו?
 10. שלום לכולם, חברה טובה מחפשת רכב שישמש אותה בשנים הקרובות לצרכיה כסטודנטית לרפואה בחיפה. היא מחפשת רכב אוטומטי, בטיחותי, אמין ורצוי שעלויות האחזקה והטיפולים שלו יהיו זולים. התקציב הוא 20,000 שח עם אפשרות לחריגות במקרה ובאמת קיים משהו מעניין. באותה נשימה, אני מצטרף אליה היום לבחון סוזוקי ספלאש 2009 - יש דגשים ששווה להסתכל עליהם? בעיות מיוחדות בדגם? זה רכב ששווה את הזמן? המוכרת דורשת 16 אשח , הרכב נסע 160000 קילומטרים והוא מוחזק ביד ראשונה עדיין. תודה לכולם והמשך שבוע טוב!
 11. ומהם תנאי האחריות? לדוגמה - האם אדם שטיפל ברכב במוסך לא מורשה (ללא טיפול במצמדים/גיר), אינו זכאי להרחבת האחריות המדוברת? למעונינים פירוט נוסף מהאתר של צמפיון ניתן לראות כאן: https://www.championmotors.co.il/compromise-arrangements/gear-box/
 12. אני לא מצליח למצוא ביקורת מאדם שלא עושה פרסומת על המוצר - בכל הסרטונים/כתבות שקראתי על המוצר, זה תמיד פרסומת ולא באמת ביקורת. אני לא אומר שהמוצר לא טוב או לא עמיד, אני רק אומר שאין עוד ביקורות איכותיות, הרוב זה פרסומת במסווה ביקורת. *תיקון* חיפשתי ביקורות, ווואללה יש המון חדשות שנראות רציניות. חוזר בי, עמידות המוצר צריכה להיות באמת ברמה גבוהה מאוד.
 13. אולי המשטח לא היה מספיק נקי לפניי? מדובר בחומר חדש, לא ראיתי מבחני עמידות שלו, ככה שקשה להגיד אם זו בדרך כלל ההתנהגות או שמדובר בהשמה לא אידיאלית. אני משתמש ב- Meguiar's Hybrid ceramic wax ומאוד מרוצה מהעמידות שלו. החזיק את שתי הסופות האחרונות ולא מראה סימנים של היחלשות (לפחות לא שאני שם לב אליהם).
 14. תוכל להשיג פאביה 2016 מאובזרת בצורה בריאה בפחות מהתקציב. (מאובזרת בצורה בריאה = אנדורואיד אוטו/קאר פליי, בלימת חירום וכו...)
 15. תודה רבה לכולם. מעריך את זה מאוד. הוא מחר יגיע למוסך שמתמחה באגזוזים ויקבל חוות דעת שניה
×
×
 • תוכן חדש...