Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Dunlop SPFM800 vs Toyo CF2

a1b2
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יודע שנכתב פה רבות לגבי הצמיגים הנ"ל אבל בכל זאת רציתי לשאול כמה דברים.

מדובר במידות 195/60/15 88V.

שני הצמיגים עולים בערך אותו דבר אז זה לא קריטי.

האם הדנלופ שמקבל פה ביקורות לא חיוביות לא בטיחותי לנהיגה?

לדנלופ יש דירוג אחיזה על רטוב של A לעומת הטויו שלו יש B, כמה זה משמעותי שעדיף לקחת את הדנלופ על פני הטויו בגלל פרמטר כזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, לTOYO יש בארץ הכי הרבה ביקורות שליליות ולא לנדלופ....

אין לי נסיון עם הטויו, אבל הנדלופ SP FM800 משרת אצלי כבר 3 שנים ועדיין נראה כמו חדש ומתנהג נפלא.

מה שכן, אל תשלם עליו יותר מ280-300 לצמיג, כי ב350 אתה יכול להביא PIRELI כבר.

אם אתה יכול להשיג רביעיה ב1100-1200 אז הדנלופ מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברת עם "דורון לדרך" בקשר לטויו/דנלופ ? אני יודע שהוא מוכר את שניהם שם ונראה לי שהטויו זול יותר.

מקסימום אם אתה רוצה להתנסות, תביא זוג מכל אחד. אי אפשר לטעות פה כל כך, מדובר בצמיגי מותג ENTRY LEVEL וכולם מתחרים אחד בשני בצורה שווה... דיון על צמיגים OEM של משפחתיות לא מחזיק שום אמת במציאות למרות שיש כאלה שחושבים שהם יודעים להרגיש אם צמיג מותג אחד ב280 ש"ח טוב מהאחר ב280 ש"ח...

לך על הדיל הכי טוב שתמצא בין דנלופ, קונטיננטל, פירלי וטויו בראש שקט... כל דיון של בטיחות צמיגים יותר עמוק מזה יתגמד לעומת החלפת 4 בולמים לחדשים ברכב הזה, כלומר במילים אחרות לא רלוונטי.

(אני לא אומר שצריך בולמים, אני רק אומר שאם בבטיחות עסקינן יש דברים שאפשר לעשות חוץ מלהשוות בין חברות מוכרות וותיקות של צמיגי OEM)

עריכה אחרונה על ידי Silencer23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה CF2 לא מיובא לארץ להבנתי, הוחלף ב MP4 שהוא לא צמיג משהו. אבל אם יש CF2 טרי במלאי - אחלה צמיג.

ה FM800 לא נחשב לצמיג איכותי במיוחד.

לא יודע מה יש במידה שלך בדיוק אבל שקול fulda ecocontrol hp, או פאלקן ze310. שיניהם צמיגים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור מעניין - על הB4 2010 שלי היו גם CF2 ועכשיו היא נועלת SP FM800 כארבעה חודשים.

לפני כן במהלך 3 שנים היא נעלה רביעיית מישלן אנרג'י סייבר.

הטויו היו מאוד שקטים ורכים והם היו על הצמיגים האחוריים כאשר הרכב עבר בעלות מאבא שלי אליי - קשה לי לאמר לך לגביהם יותר מזה שהם היו שקטים, נוחים, רכים לאורך כל הדרך.

הסיבה שהוחלפו לא היתה כלל בגללם - הם עוד היו במצב טוב כאשר הוחלפו פשוט הזוג הקידמי היו אוי-ביישנים שהתחילו אחרי שנה להרעיש באופן מאוד ברור וגם הודות לכך שרציתי על רכב עם AWD סימטרי - רביעיית צמיגים זהה - הוחלפו.

המישלנים אפרופו היו פשוט מעולים - לאמר לך שהם שווים את הכסף ששולם עליהם? לא ממש - אם הייתי קונה שוב? כן בהחלט - למה? כי הם היו פשוט טובים. לא ידעתי תקרים במשך 3 שנים ממה שזכור לי והם ביצעו ותפקדו היטב עד אשר אחד מהם אכן קיבל נקר כזה שכבר הביא אותי להחלטה להחליף רביעיה.

הSP FM800 לאחר ארבעה חודשים - מרגישים עדיין חדשים לחלוטין - שום שינוי מתגובת הרושם הראשוני שכתבתי עליהם וכנראה שאחזור לעדכן בערך בעוד חודשיים עדכון שאני מקווה שיהיה SO FAR SO GOOD :-P

לגבי הSP לעומת המישלן בבלימה רטובה - כאן אני דווקא יכול לאמר שאני מרגיש שעם המישלנים היה לי יותר קל לבלום את הרכב במובן שהבלימה היתה פחות רכה על לחיצת דוושה מתונה יותר - אבל בין זה לבין אולי מצב הרפידות אבל אני ממש בספק ויותר נוטה לכוון הצמיגים. אבל זה זניח, מאוד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יודע שנכתב פה רבות לגבי הצמיגים הנ"ל אבל בכל זאת רציתי לשאול כמה דברים.

מדובר במידות 195/60/15 88V.

שני הצמיגים עולים בערך אותו דבר אז זה לא קריטי.

האם הדנלופ שמקבל פה ביקורות לא חיוביות לא בטיחותי לנהיגה?

לדנלופ יש דירוג אחיזה על רטוב של A לעומת הטויו שלו יש B, כמה זה משמעותי שעדיף לקחת את הדנלופ על פני הטויו בגלל פרמטר כזה?

תודה

בגאלנט שלי היו טויו סי אפ 2 במידה הזאת, הוחלפו לאחר פחות משנתיים בגלל התייבשות הצמיג...

אני חושב שצמיג שלא החזיק שנתיים בגלל יובש זה לא צמיג טוב.

דרך אגב הוחלף ברביעיית קונטי קונטקט שש:)

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השניים שציינת, הייתי בוחר ב-CF2 במידה והוא יוצר בשנה האחרונה.

בעיקר לאור הביקורות, כפי שמצאת בעצמך.

אבל גם, למעט אם מצוין ברשיון הרכב אחרת, אתה יכול לרכוש צמיגים עם קוד מהירות H.

בדוק בגלגלי המגן בבית דגן לגבי מחיר לגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס - אם המחיר טוב וודא תאריך ייצור ומדינת יצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי 4 טויו CF2 על סקודה פביה, הם היו נהדרים ושיפרו מאוד את נוחות הנסיעה וההתנהגות של הרכב, כמות הרעש פחתה.

אחד מהקדמיים ספג בחורף שעבר פנס מקצה בולט של מדרכה ולא היו טויו בנמצא, אז הותקנו צמד דאנלופ FM800 תוצרת תאילנד שאולי פסיכולוגית מרגישים לי טיפה פחלות אוחזים אבל בסך הכל עושים עבודה טובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 1.1.2020 בשעה 23:35, lanosforce כתב:

הSP FM800 לאחר ארבעה חודשים - מרגישים עדיין חדשים לחלוטין - שום שינוי מתגובת הרושם הראשוני שכתבתי עליהם וכנראה שאחזור לעדכן בערך בעוד חודשיים עדכון שאני מקווה שיהיה SO FAR SO GOOD

** אתה יכול לעדכן ?

אני מתעניין בצמיגים חדשים. אומנם  מידה אחרת.  .  185/65/15 . אשמח לקרוא

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...