Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פ'יגו 3008 מוסך ממולץ?

idoidoidom
שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לפני שלושה חודשים את ה 3008.

והופ כבר הרכב הגיע ל 10 אלף

אני זוכר שאמרו לי שהיום רכבים עושים להם כל 15 או יותר אז נכנסתי גם לבדוק את זה וגם...

לאן הייתם מגיעים? על איזה מוסך של פיגו את ממליצים?

חייב לציין שהרכב הקודם היה רנו. הגעתי למוסך באיילון שלהם והיה אסון, שירות גרוע ולא אמין, מחירים גבוהים, ונזק שנוצר לרכב במהלך הטיפול.

אני מחפש בדיוק את ההפך מהמוסך ההוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני במרכזי (קקטוס)

עד עכשיו 2 טיפולים קטנים ועבר בשלום

המבחן שלהם יהיה בטיפול הבא - כי מלבד טיפול שוטף (גדול), יש לי כמה תלונות קטנות ואני מצפה לראות איך הם יתיחסו לזה במסגרת האחריות (מחלה ידועה של הקקטוסים - גומיות בספי הדלתות נקרעות "כי דורכים עליהן". שמעתי על מקרים של החלפה בלי וויכוח, ושמעתי על התחמקויות. נראה מה יהיה אצלי).

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי התכוונת לעקוץ על כך שלא ציין אזור מבוקש, אבל ניתן להבין מה הטווח לפי זה שטיפל באיילון באקסית

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב הקודם, פיג׳ו, טיפלתי (טיפולים ושתי תקלות) באשדוד והיתי מרוצה, גם מהמחיר, גם מהטיפול עצמו ומזמני ההמתנה וגם מהשירות עצמו. מנהל המוסך אפילו לקח את בני לסיור במוסך ונתן לו מתנה מחזיק מפתחות (דברים קטנים שעושים את ההבדל).

עם הקקטוס הנוכחית נכנסתי לטיפול ראשון בשורק בגלל הנחת מועדון ואיזה בעיה קטנה שחשבתי שמוסך מרכזי ידע לפתור.

ביליתי שם חצי יום על טיפול קטן, הבעיה לא קיבלה מענה ראוי (שדרשה ממני הגעה נוספת) ואפילו מגבים שביקשתי לבדוק ובמידת הצורך להחליף, לא החליפו.

טעות עושים פעם אחת, פעם הבאה רק באשדוד.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם המרכזי מוגבל אמנם, אך כן זכיתי לשרות טוב מאד.

לאחר כחודשיים הופיעו לי צקצוקים ממושב הנהג רק בהתגרזנויות כאשר משקל הגוף עובר מצד לצד. זה שיגע אותי!

הגעתי למרכזי ללא תאום, לקח להם כחצי שעה עד שהכניסו את המכונית (נראה לי סביר, כי הגעתי ב-08:00 לערך ותוכנית העבודה הייתה מלאה למדי). לאחר שלא הצליחו להבין מה הבעיה, אחד האחראים (ראש צוות?) ביקש שאכנס לשטח המוסך והתחיל לתחקר אותי כדי לנסות להבין מה הבעיה. הוא גרם לי להרגיש שמאד חשוב לו לנסות לטפל בתלונה שלי והוא אף סינן שברור שלא הגעתי לשרוף את הזמן שלי. לאחר העלאת מספר אופציות (כולל נסיעת מבחן), המלצתי לו להתחיל מהקל לכבד ולבדוק/לחזק את ברגי בסיס המושב למסילות.

הוא הסכים ואכן זה פתר את הבעיה. השאיר לי רושם טוב ואין לי ספק שאחזור לשם בזמן הטיפול הראשון.

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקיבלנו 1.2 נאמר כי הטיפול כל 20. לא מאמין שיש רכב מהרשימה למעלה שצריך לעשות כל 10 אלף טיפול.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...