Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות משימוש בגרניק נייד ג'ימי

שימו לב! השרשור הזה בן 385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעל חודשיים אני עם ג'ימי כל יום שישי ואני משלב 2 ג'ריקנים של 20 ליטרים וסוללה מספיקה לי לשטיפה ל 3 ג'ריקנים כאלה. אני לא מוריד איתו בוץ קשה ולשטיפה שבועית הוא נהדר ולהגיד שהוא סיוט זו הגזמה פראית. יש לו עוצמה מספקת להוריד סבון בלי להשאיר סימנים וזה מצויין מבחינתי. הוא נועד לפתור בעיית חוסר נקודת מים וגם חשמל והוא נותן מענה מעולה לזה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן מחפש מכשיר שטיפה לרכב אין לי מקור מים או חשמל אני גר בבניין אז אני מחפש איזה מכשיר/מכונה שאפשר למלא בא מים והוא עובד על סוללה או משהו בכדי לשטוף את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אני מעדכן שכפי הנראה הגרניק Jimmy JW31 חזר למלאי בחנות KSP ויש עליו מבצעים טובים. רכשתי בשעת לילה ב- 370 ש"ח

70 ש"ח - קופון לילה

50 ש"ח - קופון אפליקציה

100 ש"ח ללקוחות אמריקן אקספרס

נראה לי שווה, העיקר שיעבוד לי טוב :)...

a5f1c86f-0f5d-4432-bfaa-716a52b9e2cc.thumb.jpg.ed65de2a000d8173658015b178e9301f.jpga516baa3-34bb-40b7-bba9-a4a6f66d2d76.thumb.jpg.b534f536e0b545ff65338391b1df4830.jpg9d4c88be-f62e-4cf4-86f9-a0038735114e.thumb.jpg.45715d09bb55aec20eca4e4d436f8352.jpg

פורד פוקוס ST האצ'בק 2014. (ידנית 250 כ"ס)

הונדה סיוויק ספורט פלוס 1.5 טורבו 2018. (אוטומט 182 כ"ס)

פורד פוקוס האצ'בק 1.6 2007, 2010, 2012. (אוטומט 105-125 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בשעת לילה יש להם את המבצע קופון לילה, ובנוסף תוריד את האפליקציה בשביל עוד קופון

אני כבר הספקתי לעשות שימוש ראשוני חובבני אתמול וממליץ על המכשיר, הלחץ מים באמת מספק ונותן תמורה מלאה.. ואני מרוצה מניקיון הרכב והג'אנטים.. סוף סוף אני מגיע למקומות שלא הגעתי לפני כן וזה כבר טוב..

הסוללה באמת מחזיקה מעבר למה שצריך.

אבל באמת חוויתי את הבעיות שהיו פה גם לאחרים:

- אכן דלי של 12 ליטר לא מספיק. כנראה שאקנה 2 ג'ריקנים מתקפלים של 10-15 ליטר כ"א.

- התפס באמת לא מחזיק את הצינור במים, וצריך לקבע איכשהו

- הסבון לפעמים יוצא ולפעמים לא יוצא, עדיין לא ברור לי ממה זה נובע, אולי זה קרה כי לא היו מספיק מים, או אולי כי הייתי על מצב ECO.. אורך הצינור בתוך המיכל הוא לא הבעיה במקרה הזה.

- לצורך הפעלה, מלבד לחיצה על ההדק יש ללחוץ על כפתור אבטחה נוסף במקביל למשך כל זמן הפעולה.. ממש מיותר, ומפריע לתפעול, אבל מתרגלים..

- אני משתמש ב- Mr. Pink, אבל לא יודע מה רמה הדילול הנכונה במיכל הסבון המצורף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנקודות ש this_is_me רשם ( אחרי שימוש של כמה חודשים ) :

- אני משתמש ב 2 ג'ריקנים של 20 ליטר וזה מספיק לי לשטוף את הג'נטים + שטיפת הרכב אחרי pre-wash + שטיפת הרכב אחרי שטיפה עם כפפה על העוצמה הנמוכה כי העוצמה הגבוהה גומרת את המים מהר 

- במקום להשתמש בתפס וליישר את הצינור כל פעם אחרי גלגול לקחתי חתיכת תעלה לכבלים שנשארה לי והצמדתי לצינור מה ששומר עליו בתוך הג'ריקן בצורה ישרה בלי לזוז ( סתם מציע רעיון ) 

- לצורך הפעלה ( אצלי לפחות ) אין צורך ללחוץ גם על הכפתור ביטחון וגם על ההדק לוחצים על הכפתור ביטחון ואז אפשר ללחוץ על ההדק ומחזיקים אותו בלי ללחוץ על הכפתור ביטחון 

אני שמתי סקוץ שאני נועל איתו את ההדק אבל גם זה די מסורבל 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוב שחיפשתי את זה, קפץ לי עכשיו עדכון על קופון חדש של 82 ש"ח:

https://zuzu.deals/מכונת-שטיפה-בלחץ-אלחוטית-jimmy-jw31-רק-ב493₪/

שווה לנסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרגע מבצע בקי אס פי על המוצר הזה, רציתי לשאול אם הוא שווה, אני לא מצפה לגרניק אמיתי , השאלה אם הוא סבבה בשביל לשטוף רכב ולהוריד לכלוך רגיל כזה כמו לשלשת ציפורים או אבק שנדבק עם מים הוא מוריד בקלות? וגם לגבי הבטרייה שלו אם היא מספיקה לשטיפה מלאה של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את השרשור חבר, פורט פה כל מה שאפשר היה לפרט על המכשיר.

אם לסכם, כן מתאים לשימוש שרשמת. הסוללה מספיקה בכייף גם לשני רכבים (המים יגמרו לך הרבה לפני הסוללה).

• רעיון טוב! 1
התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אחלה מוצר שבעולם. ממולדתשמח

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, נכנסתי לכמה שרשורים בנושא אבל שם בקושי יש התייחסות לדברים מובנים מאליהם.

לכאורה מובנים מאליהם, כי לי אישית אין מושג. ראיתי דיונים לגבי Aquatak 125 BOSCH ודומיו.

השאלה שלי היא אם הבנתי נכון, ואלה מוצרים שחייבים חיבור הן לחשמל והן לברז?

האם יש דגם שניתן לחברו רק לדלי מים ולא לברז, והאם אפקט היניקה והלחץ לא נפגעים? האם דלי מים סטנדרטי מספיק לרכב פרטי רגיל?

תודה מראש.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שכתוב כבל חשמל, זה חיבור חשמלי. Aquatak 125 BOSCH נמצא בקטגוריה זו.

מה שאתה צריך/מחפש, זה מה שיש כאן בשרשור. עשה  לי חיים קלים בניקוי הרכבים ביעילות ומהירות

ואחרי תקופה ארוכה שוב אני יכול לנקות חישוקים עם לחץ מים להורדת משקעים/אבק בלמים בצורה כמעט מושלמת. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Yellow Engine כתב:

האם יש דגם שניתן לחברו רק לדלי מים ולא לברז, והאם אפקט היניקה והלחץ לא נפגעים? האם דלי מים סטנדרטי מספיק לרכב פרטי רגיל?

תודה מראש.

דלי מים מכיל כ-8-12 ליטר ולא יספיק לך, אתה חייב לקנות ג'ריקן/ג'ריקנים בתפוסה כוללת של 20-30 ליטר לפחות.

היות וזה כבד לסחוב ג'ריקן של 30 ליטר, אני קניתי שניים מתקפלים של 15 ליטר כ"א בעלות של 20 שקל לאחד בהומסנטר, לצורך איזון המשקל..

https://www.homecenter.co.il/collars/product-page/24457

בנוסף ניתן כאן פיתרון באחד הפוסטים של עגלה', במידה וקנית ג'ריקן 20-25 ליטר

מה שלא יהיה, תסגור טוב שלא ישפכו לך מים ברכב בזמן הובלה שלהם בנסיעה.. זה עושה סירחון שלא תדע.. ;/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...