Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלו את מתי - השלב הבא במציאת רכב

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוזמה מבורכת.

ניסיתי, אבל קצת התאכזבתי כי קיבלתי בתוצאות 3 מכוניות מיני משפחתיות סופר חסכוניות (לא ביקשתי בכלל חיסכון :-( )

כמו שמישהו אמר לפניי - מתאים (אולי) בלחץ.

בכל מקרה - שאפו על הרעיון.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע למה, אבל משהו בתהליך אצלך נשבר. בגלל זה כנראה אתה מקבל תשובות לא טובות.

אני יודע למה נשבר - כי ציינתי בהתחלה שהרכב הנוכחי זה סיטרואן C4, מניסיון זה גורם להרבה שיבושים אצל אנשים...

ברצינות, ניסיתי בחלון אינקוגניטו במחשב אחר שלא מחובר ליוזר שלי בפורום, ללא ציון הדגם הנוכחי, קיבלתי כמעט אותן התוצאות (יחד עם סמארט 4four!).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע על היוזמה והניסיון היחיד שביצעתי נתן לי תוצאות הגיוניות.

תודה

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי ממתי לבחור לי מחליף לכריזמה. פה הוא כבר הרים גבה.

רציתי לבקש אמינות בעדיפות גבוהה, אבל לא היתה אופציה כזו - לפחות בחרתי יפני. רציתי ידני, פה כבר הוא איבד את הסבלנות.

אחרי כמה קליקים הוא העליב אותי אומר שלא הצליח למצוא תוצאות כי הדרישות סותרות (נכון שהוא השאיר לי לבחור גם ביצועים וגם חסכון בדלק, לא דוקא סותר).

מזל שכבר שוחררתי ממילואים - לפחות לא אפגוש את מתי באוהל.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם מוסיף אינדיקציה שהדגם הנמכר כבר הוחלף בחו"ל וצפוי להגיע לארץ.

(למשל מאזדה 3, רנו קליאו וכו..).

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע למה נשבר - כי ציינתי בהתחלה שהרכב הנוכחי זה סיטרואן C4, מניסיון זה גורם להרבה שיבושים אצל אנשים...

ברצינות, ניסיתי בחלון אינקוגניטו במחשב אחר שלא מחובר ליוזר שלי בפורום, ללא ציון הדגם הנוכחי, קיבלתי כמעט אותן התוצאות (יחד עם סמארט 4four!).

בדקתי עכשיו שוב, הוא איפשר דברים שהיו אמורים להיות חסומים. זה עבר לבדיקה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הצער, מתי עדיין לא יודע להתאים לדרישות יוצאות דופן (מג'נטיס לבן אדם שנוסע לרוב לבד זו דרישה יוצאת דופן) של אנשים יוצאי דופן כמו באי הפורום.

יחד עם זאת, אנחנו כל הזמן עובדים על שיפור האלגוריתם, ובמקביל גם עובדים על "להביא" קולגות למתי עבור אנשים שיותר מבינים במכוניות.

נכון, אבל בכוונה ציינתי תא מטען גדול מאחר והמג'נטיס נקנתה בגלל תא מטען גדול ולא מרווח במושב האחורי.

משהו כנראה לא עובד שם בבחינת הסדר עדיפויות, כי שוב, הוא הציע לי רכבי מיני (בגאז של 200 ליטר >) כשביקשתי בגאז' גדול.

כמובן שאני מציין את הדברים הללו על מנת לתת פידבק ומקומות שאולי האלגוריתם לא עובד. אני מאמין שבעוד זמן לא ארוך הוא יהיה משוכלל יותר ויותר בזכות המקרים שחברי הפורום ישימו לב אליהם.

אגב - חבל שאין אופציה לידני.

עריכה:

המשכתי לשחק איתו, גם כשכתבתי לו ש3-4 אנשים נוסעים דרך קבע, הוא מציע לי אייגו ומיקרות למיניהם...

כנראה הבעיה שלו היא ששמתי את 'רק אוטומט' בעדיפות אחרונה...

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, והשכלולים האלה ושימת הלב לדברים היא חלק מהרעיון של השרשור.

הנקודה שלי לגבייך הייתה שהתוצאות שאתה מקבל הן מתוכננות ולא טעות (ואני לא יכול לפרט יותר מזה כי כאמור אני לא יכול להיכנס לאיך עובד האלגוריתם). אבל אני מסכים שיש מקום לייצר גם פתרון למקרים אנומליים כאלה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פחות טוב

ניסיתי לכוון אותו ממש למיאטה לראות אם הוא יציע לי אותה והוא הציע לי מכוניות דומות אך לא מיאטה, לא מבין למה...

בסופו של יום כולם זורקים ז#ן על כולם בכביש. רק שהז#ן של האוטובוס גדול יותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, יוזמה מבורכת, תודה.

הייתי מוסיף רזולוציה בכמה קטגוריות, במיוחד בבטיחות: הרכב הבא של אשתי יכלול בטיחות אקטיבית מלאה, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית וכו..

ללא יכולת לסנן ע"פ הנתונים האלה, העסק לא שימושי (עדיין).

מסכים לגמריי. קיבלתי הצעה אחת והיא היתה עם מובילאיי (סיאט ארונה). אין סיכוי שארכוש רכב עם מובילאיי.

אישית, גם לא הייתי ממליץ לאף אחד אחר לרכוש רכב חדש עם מובילאיי - כך שבקטע הזה, במיוחד כששמתי בטיחות כנושא הראשון בחשיבותו, המערכת נכשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה חביב מאוד ועובד לא רע בכלל, אפילו לא ביקש קפה שחור וערגליות. דבר אחד לא הבנתי; מערכת קארס פורום השקיעה אלפי שעות פיתוח של אנשי תכנה ואחזקה, תצטרך בעתיד גם לא מעט שיפורים ואחזקה, וכל זה רק על מנת להיות השומרוני הטוב של תעשיית הרכב? מממ רציתי לכתוב מוזר, אבל אבחר במילה משונה. אין שום שקל תשעים / שנקל שהיבואן / בעל הרכב המומלץ / סוכנות הטרייד אין יזרימו לכיסכם עבור התיווך ?

בתחושה שלי - אם אבדוק ברשם העמותות והמלכר"ים לא אמצא שם את הפורום. אני חושב שגילוי נאות יהיה מבורך.

אם אין לפורום שנקל, ואין פרסומות / באנרים על החבר הדמיוני שלכם מהמילואים, הכל לשם שמיים? אם כן, אז אכן ה user acceptance testings שאתם מריצים כאן בחינם וחוסכים עשרות אלפי דולרים - אכן מוצדק וראוי.

אם לא, אז לא הבנתי. אשמח לתשובות.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי בדיקה שלי האלגוריתם ידע להתמודד עם הדרישה לרכב ספורטיבי ( GTI למיניהם) ופחות ידע להתמודד עם כסאות בטיחות ( 208, איביזה וכו')

הרעיון נחמד, אחזור לבדוק שוב בהמשך.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל הכבוד על היוזמה והביצוע. עדיף אנשים שמנסים ועושים מאשר כאלה שיושבים ומקטרים ולא עושים דבר.

לגופו של עניין, כרגע לפחות אני לא מצליח להבין את הבשורה. אחרי כל הסיפור על מתי מהמילואים וכו'. מה הערך המוסף פה?

בסופו של דבר מי שקונה רכב יעשה את הבדיקות שלו (או לא, אבל אלה שלא בודקים כמו שצריך התאמה לצרכים, גם לא ידעו להשתמש במתי בתבונה).

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה ערך מוסף כשאתה מציג את זה כשרות stand alone כמו מחשבון משכנתא. לא חייב להיות חבר פורום ולא צריך לחכות שבועיים עד שיסתיימו הוויכוחים בין משתמשי הפורום על וואגית מול פיז'ו וכד'. בהחלט יש מקום. רק שוב, לדעתי יש קומיסיון מהרפרלס (וצריך להיות) רק גם צריך גילוי נאות.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח למצוא דמיון למחשבון משכנתא. שם אתה מקבל בקליק חישובים שייקח לך שעות לעשות לבד, ורוב האנשים בכלל לא יצליחו.

כאן אתה מקבל בקליק 3 דגמי רכב, שאמורים להתאים למה שאתה מחפש - אבל כמותם יש גם עוד 10 שיכולים להתאים לא פחות.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...