Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ינס מהיכן אתם קונים את שלכם? (או מחפש ג'ינס טוב לרכישה)

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגרוש שלי, ג׳ינסים של Uniqlo. הולך בהם כבר כמה שנים ומרוצה מאוד. תמיד קונה גזרה ישרה (קלאסית). אחלה בד ותפירה טובה.

בפעם האחרונה שקניתי ליוויס (בחנות ליוויס) הם היו באיכות תפירה יותר גרועה מהג׳ינסים של ״ליוויס״ שמכרו בשווקים הלא חוקיים בשנות ה-80 בברית המועצות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגדים אני קונה אך ורק! בחו"ל.

לא מוציא שקל על בגדים בארץ.

א. זה יקר

ב. אף פעם לא מוצא משהו שמוצא חן בעיני / יושב עלי טוב. אם אני מוצא אז זה יקר מאוד.

ג. זה יקר

ד. לקנות ג'ינס ב 300 שלא לדבר על 500-600 נשמע לי מטורף.

בנסיעה האחרונה לגרמניה העמסתי 7 ג'ינסים, כל אחד בין 5 ל 35 יורו הכי יקר, כולם STRAIGHT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90% מהג'ינסים שלי הם של ריפליי.

לטעמי מדובר על מותג שמייצר סחורה סופר איכותית ויפה, הבדים נוחים ונושמים.

בחנויות אאוטלט שלהם יש לרוב מבצעים של 2 ב600-700. לטעמי זה מצדיק את ההקשעה כי הם שורדים שנים ותמיד נראים אופנתיים.

לא מזמן נתתי לגיסי, שאופנה היא לא הצד החזק שלו, כמה זוגות ישנים שלי שקניתי לפני 5-6 שנים. הוא מספר שקיבל עליהם הרבה מחמאות.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

H&M לא פעם קניתי שם ג'ינסים באזור ה 150 ש"ח.

אני קונה בעיקר slim fit, עוד יותר קשה למצוא ואם כבר יש אז המבחר דל.

ארץ ה skinny ו super skinny סטרייץ' - למה לא לקנות טייץ דמוי ג'ינס עם ציורים של כיסים על התחת וזהו?! :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asos ויש קופונים של 17 ו- 20 אחוז הנחה + יש קשבק של 4%. שים לב להזמין בפאונדים ולא בשקלים.

בדיוק קניתי 3 ג'ינסים כל אחד 60-70 ש״ח.

וכמה עלה המישלוחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה עלה המישלוחה?

חינם, בהזמנה מעל סכום לא גבוה כלשהו (כ-200 ש״ח). גם תקרא את נהלי ההחזרה אפשר להחזיר.

כמו כן לשים לב שתמיד! אבל תמיד! יש קופונים לאסוס. נגיד יש IL17 או IL17PLUS שמורידים 17% לתושבי ישראל.

בנוסף ממליץ מאוד להשתמש בקשבק. זה 4% החזר שאתה מקבל בנוסף (8% על עלי אקספרס, 4% על בוקינג ועוד הרבה חנויות).

ההמלצה היא פשוט להצטרף לקשבק ולהתקין את התוסף לכרום ככה אם אתם באתר שיש ממנו קשבק הוא יקפוץ לכם בפינה ויגיד לכם לרענן עם קשבק.

זה הלינק הרשמה דרכי (אני מקבל 5 ש״ח ואתם 10 ש״ח): https://www.cashback.co.il/?uref=u1N7nQ

כמובן שאפשר גם להצטרף ישירות ולא דרכי: https://www.cashback.co.il/

בהצלחה:wink:

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני כמה זמן גיליתי את oxcloth

שולחים לישראל

חיים שלי השתנו. לא צוחק.

430 שקל לזוג?! בטח שזה משנה את החיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם ג'ינסים של ליוויס בלבד. דגם 514.

כמעט היחידים שמייצרים ג'ינסים שמתאימים לאנשים גבוהים ורזים (גם lee מייצרים, אבל הבד שלהם דק והכיסים לא מספיק עמוקים).

איפה לקנות לא יכול להמליץ, כי אני תמיד קונה אותם בארה"ב. תמיד יש איזו רשת שמוכרת אותם ב- 30-40 דולר, אז אם הקודמים כבר מרופטים, קופץ וקונה שני זוגות.

מעולם לא נתקלתי בבעיות עם התפירה כפי שמישהו כאן ציין. אולי הוא באמת קנה זיוף או סתם נפל על לימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

430 שקל לזוג?! בטח שזה משנה את החיים.

יש להם מבצעים טובים.

אבל שמע אין לי ברירה. זו החברה היחידה שמצאתי שתופרת מכנסיים שעולים על הרגליים שלי. הגזרות שמוכרים בארץ לא עולות על התאומים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוועה מה שנהיה פה עם הגזרות הנוכחיות. זה אפילו לא סקיני, אלא משהו יותר גרוע, עם שוקיים צמודות, ירכיים מתרחבות ותחת משתפך. והולך טוב עם נעלים-בלי-גרביים, שאני מבין את זה בקיץ הישראלי, אבל בחורף אתם הולכים עם זה? כאילו, הלללללוווווווו - קורבנות-אופנה-מישהו?

הג'ינס האחרון שקניתי שאני מרוצה ממנו היה H&M, ומה שיפה שמצאתי אותו בארץ ואח"כ מצאתי בדיוק אותו דבר בחנות שלהם בווינה.

בכל אופן, תודה לכולם על העצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיץ הישראלי, נעליים בלי גרביים נשמע לך סבבה?

כי לי זה נשמע סיוט.

רוב המדינה עם כפכפים 3-4 חודשים בשנה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בוודאי שנשמע לי סיוט. אני מתכוון לאופנה האחרונה של נעלים חצאיות עם גרבים תת-קרסול שמתחבאות בתוך הנעלים. כך שהבנאדם נראה כאילו אין לו גרביים.

עריכה- למשל:

714687601000100650951no.jpg

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגינסים של אמריקן איגל - לעיתים יש מבצעים על עודפים ואפשר לקנות 2 ב 200. אבל גם המחירים הרגילים לא רעים.

מהנסיון שלי (ואני לגמרי לא מרחם על גינסים) הם מהעמידים ביותר שיש. מה שכן, הצבע די על הפנים, הם דוהים תוך שנה גג. ואני לא מכבס הרבה.

מת לנסות לווייס כדי לעשות השוואה ראויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרוש שלי - Old navy boot cut

יושבים בגובה ״הנכון״ (לא נמוכים ולא גבוהים כמו חלק מהגזרות של ליווס) , ישרים ועם ״צורה״.

עולים פה סביב ה40 דולר לג׳ינס ועם מבצעים אפשר לרדת בקלות לאיזור ה30 דולר. יש לי פשוט 4-5 כאלו בצבעים שונים - ומחזיקים מעמד יופי בכביסות (אני מכבס כל יומיים שלושה של לבישה - אני לא מבין אנשים שלא מכבסים / פעם ב....)

בנוסף לידידינו הגוץ שציין - אפשר להזמין אותם כמעט תמיד בכל מני שילובי מידות (אני לדוגמא לרוב לובש 33/30 או 32/30 - מה שבארץ אכן היה צריך לתקן כמעט כל ג׳ינס שקניתי)

למיטב זכרוני שGap / old navy וכו (הכל תחת אותו מותג ומטרייה) עושים משלוחים גם לארץ אם אי אפשר להשיג בארץ / המחיר מופקע.

(אני זוכר את המחירי ג׳ינסים בארץ - הזיה מוחלטת ... לא רוצה אפילו להיכנס לכמה רובם עולים פה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...