Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון סטיישן 2015 - 2016

snoopster
שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

הוצע לי לקנות סיאט לאון סטיישן מהשנים 2016 - 2015 (יד ראשונה מליסינג). ממה שהספקתי לראות בסקירות המולטימדיה קצת מבאסת, אבל הדעה על הרכב בסה"כ טובה.

אשמח לשמוע חוו"ד לגבי שימוש יום יומי של בעלי ניסיון עם הרכב, האם מומלץ ואמין? איך הוא מבחינת עלות אחזקה שוטפת?

איך הוא בשוק היד השניה? יש לו ביקוש?

תודה מראש על העזרה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

הוצע לי לקנות סיאט לאון סטיישן מהשנים 2016 - 2015 (יד ראשונה מליסינג). ממה שהספקתי לראות בסקירות המולטימדיה קצת מבאסת, אבל הדעה על הרכב בסה"כ טובה.

אשמח לשמוע חוו"ד לגבי שימוש יום יומי של בעלי ניסיון עם הרכב, האם מומלץ ואמין? איך הוא מבחינת עלות אחזקה שוטפת?

איך הוא בשוק היד השניה? יש לו ביקוש?

תודה מראש על העזרה !

הרכב מצוין אבל השוק שלו נורא

אחי פרסם את הרכב 2017 יד ראשונה 50000 ק"מ כמה חודשים ולא היה טלפון אחד!!!

שבוע שעבר היה טלפון ראשון ואחרון - ונמכר ב 70000 ש"ח

אף טרייד אין לא היה מוכן לקחת את הרכב במחיר נורמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מצוין אבל השוק שלו נורא

אחי פרסם את הרכב 2017 יד ראשונה 50000 ק"מ כמה חודשים ולא היה טלפון אחד!!!

שבוע שעבר היה טלפון ראשון ואחרון - ונמכר ב 70000 ש"ח

אף טרייד אין לא היה מוכן לקחת את הרכב במחיר נורמלי

תודה לך על המידע. מצער לשמוע אבל עוזר מאוד.

האם אתה/אתם חושבים שהמצב (מבחינת השוק והסחירות) היה שונה לו היה מדובר בקיה סיד סטיישן יד שניה אחרי ליסינג נהג יחיד עם קרוב ל100K משנת 2015?

אני שואל כי האלטרנטיבה שלי לסיאט שציינתי היא לקנות קיה סיד סטיישן מליסינג 2015-2016 עם ק"מ יחסית נמוך.

עריכה אחרונה על ידי snoopster
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שוק היד שנייה קשה נקודה. מי שסובל בעיקר, מכוניות שנפוצות בציי רכב - לאדם פרטי, קשה להתחרות בתנאי האשראי והאחריות של חברות הליסינג.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דגשים, אתה מחפש מראש רכב לא יקר, אתה בטח מתכוון להחזיק בו מספר שנים, עד שתמכור אותו, הוא כבר לא יהיה שווה הרבה, מבחינת רכב, הסיאט יהיה יותר מהנה לנהיגה, אבל הקיה, כלל הנראה, תהיה אמונה יותר. ראיתי שאוויס מפרסם עכשיו סיד 2015 ב 42000 שקל, שזה מחיר ממש טוב, אבל צריך לבדוק לעומק.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דגשים, אתה מחפש מראש רכב לא יקר, אתה בטח מתכוון להחזיק בו מספר שנים, עד שתמכור אותו, הוא כבר לא יהיה שווה הרבה, מבחינת רכב, הסיאט יהיה יותר מהנה לנהיגה, אבל הקיה, כלל הנראה, תהיה אמונה יותר. ראיתי שאוויס מפרסם עכשיו סיד 2015 ב 42000 שקל, שזה מחיר ממש טוב, אבל צריך לבדוק לעומק.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

אכן דגשים מועילים. עוזר לפקס את המחשבה. תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק לאון או סיד? אם אתה מחפש סטיישן, יש גם i30, פוקוס (אבל רק מ-2016 והלאה, עד 2014 היה מדובר בגיר רובוטי לא מוצלח), 308, וגם סיוויק ואוריס היברידית (שבניחוש מושכל, רחוקה מאוד מהתקציב).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות.

פוקוס - אוטו נהדר מכל הבחינות (אפילו שיש לי כרגע 2013 עם גיר הבלהות), חוץ מבעיה אחת קשה מאוד - יש שם במזגן פונקצית בטיחות שמבטלת סירקולציה של האוויר באופן אוטומטי מה שמוביל לא פעם לשאיפה לא מתוכננת של ענני אגזוזי מכוניות. זה ממש פגע בחוויה שלי מהרכב.

לגבי 308 ושאר האירופאיות - הזהירו אותי מאוד מעניין האמינות ועלויות האחזקה. אשמח לשמוע אחרת.

i30 - מתלים קשים מדי.

סיאט לאון - שוק מת לגמרי.

סיביק - מכוער נורא וגם מושבים מאוד לא נוחים. יקר בצורה לא פרופורציונלית.

אוריס - אני לא מעוניין ברכב היברידי.

בגדול - בסוף די נותרתי עם קיה סיד סטיישן. רכב לא מרגש בעליל, עם נתונים בינוניים אבל שעושה עבודה לפחות סבירה בכל הפרמטרים.

אשמח לשמוע אם למישהו יש תובנות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי העניין עם הפוקוס, יש לי אחת כזו גם כן (גם 2013, אבל ידנית) ומעולם לא נתקלתי בתופעה. מצד שני, אני לא ממש רגיש לריחות, ומשתדל פשוט להפעיל בקרת אקלים ולא לשים לב למה שהיא מחליטה לעשות. בכל אופן, זו סיבה קצת מוזרה לפסול רכב.

לגבי ה-308, יש בעייה פוטנציאלית עם רצועת התזמון, חפש קצת בפורום, היא נידונה באריכות בימים האחרונים. לדעתי זה ממש לא פוסל רכישה, אבל צריך להיות מודע למה אתה נכנס. מעבר לזה להבנתי מדובר ברכב אמין - יש פה סיכום מפורט של daido1 על ה-308 שלו בארבע השנים האחרונות.

למגאן יש גיר רובוטי, שגם עליו יש תלונות פה ושם לגבי אמינות. זה לא פוסל אותה קטגורית, אבל גם במקרה הזה צריך להבין למה אתה נכנס. אפשר לחפש גם לגביה, היו פה סיכום או שניים (system_x אאל"ט החזיק אחת).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי העניין עם הפוקוס, יש לי אחת כזו גם כן (גם 2013, אבל ידנית) ומעולם לא נתקלתי בתופעה. מצד שני, אני לא ממש רגיש לריחות, ומשתדל פשוט להפעיל בקרת אקלים ולא לשים לב למה שהיא מחליטה לעשות. בכל אופן, זו סיבה קצת מוזרה לפסול רכב.

לגבי ה-308, יש בעייה פוטנציאלית עם רצועת התזמון, חפש קצת בפורום, היא נידונה באריכות בימים האחרונים. לדעתי זה ממש לא פוסל רכישה, אבל צריך להיות מודע למה אתה נכנס. מעבר לזה להבנתי מדובר ברכב אמין - יש פה סיכום מפורט של daido1 על ה-308 שלו בארבע השנים האחרונות.

למגאן יש גיר רובוטי, שגם עליו יש תלונות פה ושם לגבי אמינות. זה לא פוסל אותה קטגורית, אבל גם במקרה הזה צריך להבין למה אתה נכנס. אפשר לחפש גם לגביה, היו פה סיכום או שניים (system_x אאל"ט החזיק אחת).

תודה רבה. נבדוק את ה-308

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...