Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 פרימיום 2019 0 קילומטר (הכותרת נערכה)

Shayvidas
שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי עסקה של

מאזדה 3

0 קילומטר (כאילו חדשה)

שנת 2019

דגם פרימיום עם המושבי עור

מנוע 2000

מחברת ליסינג

עם מקדמה של 10,000

ואז תשלום חודשי קבוע של 1700 לתקופה של 96 חודשים

כמובן שאני יכול לסגור את התשלום מוקדם יותר

והתשלום החודשי הוא משתנה בהתאם לשווי הרכב. מה שזה אומר.

או עוד אופציה היתה לשים מקדמה של 30 אלף

ואז תשלום חודשי של 1159 לתקופה של 96 חודשים

השאלה שלי האם זה שווה ?

כלומר אני לא יודע כמ השווי של הרכב הזה

ואני לא בטוח כמה זה טוב בשבילי להוריד מהמחיר המקורי על העסקאות האלה ועל המחיר שבקשו ממני

אז באתי לשאול את המומחים

מה דעתכם ?

הצעה הוגנת ?

לרוץ על זה ?

להתרחק כמו מאש ?

עריכה אחרונה על ידי Shayvidas
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת צריך כל כך הרבה תשלומים? 8 שנים לשלם הלוואה? זה המון זמן.

גם המחיר הסופי של הרכב יוצא 141 אלף שקלים, כאשר המחיר במזומן לאותה עסקת ליסינג 0 קילומטרים סביב 125-128 אלף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

173200 עם מקדמה של 10000

141264 עם מקדמה של 30000

מעניין אותי מי מהנדס את המספרים ההזויים האלה ומי בוחר לשלם 30K+ על המחיר הכולל כדי לשלם מקדמה נמוכה ב20 אלף שאחר כך יצטרך לשלם אותה בכל מקרה במהלך השנים....

עריכה: לא משנה עכשיו ראיתי שזה תשלום משתנה (תשלום משתנה הוא לא תשלום קבוע חבר)

לדעתי זאת התחייבות ארוכת טווח יותר מידי, יש פה אלמנט של סיכון, אתה לא יודע מה יהיה איתך בהמשך ואם תוכל לשלם את התשלום החודשי בכל 8 השנים הללו.

כל ההוצאות החודשיות האלה מצטברות ביחד (משכנתא וכו') ומה שנראה קל בהתחלה לאט לאט הופך למשימה בלתי אפשרית לעמידה בתשלומים.

עריכה אחרונה על ידי סטודנט עני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לקנות רכב בכסף שיש לך.

אם זה לא מספיק אז קח הלוואה בנקאית צנועה ולא ארוכת טווח שתאפשר לך לרכוש רכב פונקציונלי ב 40-60 אלף ואם מצבך משתפר תשדרג בהמשך.

ואם הבנק לא נותן לך הלוואה כזו אז כנראה שיש לו סיבה טובה ואז עדיף להמנע מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

173200 עם מקדמה של 10000

141264 עם מקדמה של 30000

מעניין אותי מי מהנדס את המספרים ההזויים האלה ומי בוחר לשלם 30K+ על המחיר הכולל כדי לשלם מקדמה נמוכה ב20 אלף שאחר כך יצטרך לשלם אותה בכל מקרה במהלך השנים....

עריכה: לא משנה עכשיו ראיתי שזה תשלום משתנה (תשלום משתנה הוא לא תשלום קבוע חבר)

לדעתי זאת התחייבות ארוכת טווח יותר מידי, יש פה אלמנט של סיכון, אתה לא יודע מה יהיה איתך בהמשך ואם תוכל לשלם את התשלום החודשי בכל 8 השנים הללו.

כל ההוצאות החודשיות האלה מצטברות ביחד (משכנתא וכו') ומה שנראה קל בהתחלה לאט לאט הופך למשימה בלתי אפשרית לעמידה בתשלומים.

אין לי כרגע 135 אלף לתת על רכב חדש,

אז בכל מקרה צריך לקחת הלוואה

איזה עוד משהו יש לי לעשות ?

גם לתת מקדמה של 30 זה יהיה לי מאוד קשה,

בתיאוריה רציתי לתת מקדמה של 10 שאני יכול לתת אותה בנוחות.

ברור שאם היה לי 130 אלף הייתי קונה אותו בלי הלוואה בלי כלום.

השאלה היא מה אתה ממליץ ?

פשוט חוסך עד שיהיה לי 30 ואז קונה את הרכב עם 30 אלף מקדמה ותשלום חודשי של 1100 ?

או אפילו חוסך יותר ואז לוקח עוד פחות הלוואה ? (שכמובן יקח גם יותר זמן)

כי זה יקח לי כמה, 4 חודשים בערך, לחסוך את העוד 20 אלף שקלים האלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כרגע 135 אלף לתת על רכב חדש,

אז בכל מקרה צריך לקחת הלוואה

איזה עוד משהו יש לי לעשות ?

גם לתת מקדמה של 30 זה יהיה לי מאוד קשה,

בתיאוריה רציתי לתת מקדמה של 10 שאני יכול לתת אותה בנוחות.

ברור שאם היה לי 130 אלף הייתי קונה אותו בלי הלוואה בלי כלום.

השאלה היא מה אתה ממליץ ?

פשוט חוסך עד שיהיה לי 30 ואז קונה את הרכב עם 30 אלף מקדמה ותשלום חודשי של 1100 ?

או אפילו חוסך יותר ואז לוקח עוד פחות הלוואה ? (שכמובן יקח גם יותר זמן)

כי זה יקח לי כמה, 4 חודשים בערך, לחסוך את העוד 20 אלף שקלים האלה .

בתור התחלה הייתי בודק לעומק את תנאי התשלום המשתנה לפי השווי של הרכב.

אם זה 1700 לחודש למשך 96 חודשים חד משמעית לרדת מזה

אני נגד לקנות רכב יקר כל כך בכסף שאין לך, בשתי האופציות שהציעו לך. לדעתי כדאי לך לחפש אלטרנטיבה זולה יותר.

עריכה אחרונה על ידי סטודנט עני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לקנות רכב בכסף שיש לך.

אם זה לא מספיק אז קח הלוואה בנקאית צנועה ולא ארוכת טווח שתאפשר לך לרכוש רכב פונקציונלי ב 40-60 אלף ואם מצבך משתפר תשדרג בהמשך.

ואם הבנק לא נותן לך הלוואה כזו אז כנראה שיש לו סיבה טובה ואז עדיף להמנע מזה.

אני חשבתי על זה אבל אני לא מבין שום דבר בזה

וצריך להבין כדי לדעת ממי לקנות, מה לבדוק, איפה לבדוק, איך לבדוק, איזה רכב לקנות בסכומים האלה,

ורוב האנשים\ סוכניות די יוכלו להגיד לי מה שהם רוצים.

בלי קשר שאם אתה נופל עם עסקה כזאת אתה יכול לבלות את רוב הזמן במוסך.

אני באמת שלא מבין בזה מספיק בשביל לסמוך על עצמי להביא משהו ב40 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה הייתי בודק לעומק את תנאי התשלום המשתנה לפי השווי של הרכב.

אם זה 1700 לחודש למשך 96 חודשים חד משמעית לרדת מזה

אני נגד לקנות רכב יקר כל כך בכסף שאין לך, בשתי האופציות שהציעו לך. לדעתי כדאי לך לחפש אלטרנטיבה זולה יותר.

תודה

יש לך עצה לאלטרנטיבה זולה יותר ?

או בכלל נגיד לחכות חצי שנה לא לקחת כלום, משהו

לחסוך 30-40 אלף ואז לקחת מאזדה 0 קילומטר, מהם,עם תשלום חודשי יחסית נמוך יותר או בפחות חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

יש לך עצה לאלטרנטיבה זולה יותר ?

או בכלל נגיד לחכות חצי שנה לא לקחת כלום, משהו

לחסוך 30-40 אלף ואז לקחת מאזדה 0 קילומטר, מהם,עם תשלום חודשי יחסית נמוך יותר או בפחות חודשים.

לדעתי לחכות ולחסוך עד שיהיה לך סכום טוב לקנות רכב זאת הבחירה הנכונה. כל זמן שאתה בלי רכב זה כבר חיסכון בפני עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחיל בבדיקה מה הצרכים שלך.

האם אתה זקוק לרכב משפחתי עם מנוע 2 ליטר - והאם אתה מוכן לשלם רבית של קרוב ל-40,000 ש"ח תמורת התענוג החולף של נסיעה ברכב כזה? האם יש לך 3500 ש"ח לחודש לצורך החזקת הרכב (אתה מתיחיל בהתחייבות ל-1700 ש"ח לחודש, ומה לעשות, עכרו של הרכב יורד במהירות ויש עלויות אחזקה, מרישוי וביטוח, דרך דלק ועד ביקורים במוסך)?

העסקה הזו נראית לי פח יקוש, שכן אם יש לך הכסף הדרוש איננך זקוק להלוואה, ואם אין לך הכסף אתה נכנס לבור חסר תחתית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך כמעט שקל (לא בקטע להעליב, המון אנשים במצב הזה ועדיין קונים רכבים יקרים כאילו אין מחר) ולא רק שאתה רוצה חדש אלא גם בוחר ברמת הגימור הכי גבוהה?

אם יש בעיה של מזומנים אבל אתה חייב חדש אז לפחות תרד ברמת גימור אם לא בקטגוריה עצמה, מאזדה 3 רכב מעולה אבל לא נחשב מהמרווחים בקטגוריה מבחינת מושב אחורי, למה שלא תקנה סופר מיני מרווחת יחסית אם ככה? עדיף גם ידני אם המזומן קצר.

יש בימי מכירות איביזה ידנית ב 70 אלף חדשה, רכב מרווח מאוד בקטגוריה הזאת וגם חסכוני בדלק וצריך להיות עם שוק טוב ככה שלא תתקשה למכור אותו כשתהיה מבוסס יותר (בתקווה) בעוד כמה שנים. תשים מקדמה של 30-40 כמו שתכננת על המאזדה וההוצאות יהיו הרבה הרבה פחות כבדות בכל חודש.

אז כן, לא אותה קטגוריה אבל וואלה אתה קצר במזומנים ואני מכיר דברים יותר גרועים בחיים מ״להתקע״ עם איביזה ידנית חדשה בתור הרכב שלך.

אל תקנה רכב מכסף שאין לך, לשלם 8 שנים של תשלומים זה לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נראה לי פחות מסוכן להגשים חלום "מאזדה 3 פרמיום חדשה" דרך ליסינג פרטי.

http://xn--6dbmbacn4ag4a4b.co.il

לפחות אפשר לצאת מזה אחרי 3 שנים.

( אין לי קשר לאתר הזה, גם לא המלצה /דיס המלצה עליו ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקה הזאת נראה לי רעה מאוד בהתחשב במצבך, במקום לקדם אותך היא תיקח אותך אחורה, הרי אתה לא קונה רכב אתה קונה חוב (ובתמורה זוכה לנהוג ברכב).

שתי אופציות שנראות לי הכי טובות במצבך (ובהתחשב בעובדה שאתה מעדיף חדש ולא יד 2)

1) כמו שציינו מעליי, לרדת לרכב סופר מיני כמו סיאט איביזה, הוא רכב צעיר ומהנה ובעיקר חצי מחיר מהמאזדה 3 שחשבת עליה, ככה תוכל לשים מקדמה כמה שיותר גדולה, ואת יתרת התשלום לפרוס על לא יותר מ-4 שנים קדימה.

2) ללכת על ליסינג פרטי, לשלם 2000 שקל בחודש עם מקדמה קטנה משמעותית ואחרי 3 שנים להחזיר את הרכב ולבדוק את מצבך מחדש.

אני הייתי הולך על האופציה של הליסינג הפרטי אם הייתי במצבך, כי ההוצאות הן ברורות מראש ונשאר רק עניין הדלק. רק אל תשכח לחתום איתם על הרחבת הכיסוי הביטוחי ככה כשתחזיר את הרכב לא יקנסו אותך על מכות פח וכאלה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הנכון עבורך הוא לא להיכנס לעיסקה כזו בכלל, מציע לך ללכת על רכב זול יותר ואו מיד 2.

לפני כן תבדוק את היכולות שלך להחזיק רכב כיוון שהרכישה היא רק תחילת ההוצאות, ביטוח , דלק, טסט , טיפול שנתי יכולים להסתכם בעלות חודשית נוספת של בין 600-1000 שקל כתלות בנסועה החודשית שלך ובפרופיל שלך לצורכי ביטוח.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, שמע, אגיד לך את דעתי.

נכנסתי לאתר של מאזדה, המחירון, לא ברור לי את אתה בדקת לגבי HATCHBACK/SEDAN, אבל תכלס המחירון סופי (מאמין שזה לפני הנחות/תוספות) אבל כולל מע"מ וארגת רישוי עומד על 147118 ש"ח.

לפי מה שהצעיו לך, יוצא לך ככה: 1159X96 + 30000= 141.264 כולה 6000 ש"ח פחות מלקנות מ היבואן...

לפי מה שהצעיו לך, יוצא לך ככה: 1700X96 + 10000= 173200... כולה 32000 ש"ח יותר מלקנות אצל היבואן...

זה אומר שמשהו בהצעה הראשונה לא הגיוני נראה לי.... או שאני הבנתי משהו לא נכון ב מה שכתבת...

בכל מקרה, הצעה שלי?? אם אתה כבר רוצה רכב חדש מ הניילון ואין לך כסף או יש לך רק 10000 ש"ח, תקפוץ למאזדה קודם כל, לי עם הלאון בחתימה יצא לי 130אלף ואני מחזיר ל5 שנים 2200/2300 בחודש. בערך אחרי 5 שנים אני מחזיר 136/137 במקו ה130 אלף.

5 שנים זה סביר, 8 שנים זה מוגזם מידי לדעתי.

אם יש לך 10000 ש"ח כדי לתת מקדמה, תקפוץ כמו שאמרתי לאולם של מאזדה, תגיד להם איזה רכב אתה רוצה, תגיד להם שיש לך 10 אלף מזומן לתת מקדמה, תבכה קצת, תבדוק כמה הנחות אתה יכול לקבל ומה מגיע עם הרכב (חיישנים וויז וכל הדברים האלה תראה מה אתה יכול להוציע מהם) ותראה מה מציעים לך.

שמע, כל אחד והדעה שלו, אני יכול לשלם 2200 ש"ח בחודש ולהנות מרכב חדש, אולי אתה לא מסוגל לעמוד בזה, תעשה חישובים ואל תמהר לקנות משהו בסכום כזה בלי לחשוב טוב טוב טוב, אני מדבר מ ניסיון שלמדתי עם הזמן וטעיות שעשיתי לצערי :(

תעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...