Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

תאמין לי שעוד יותר כואב זה כמה אנשים הולכים לברוח מהמוצרים של היבואן הזה,

אני למשל המלצתי לכל חבר שני שלי לקנות רכב מבית PSA, כי "הם כבר לא מה שהיו פעם", לצערי הרב יצאתי אדיוט,

רק אח שלי הלך על ה1.6 ולא ה1.2 והוא היחידי בינתיים שמרוצה,

השאר לא, ממש כולם נתקלו כבר בבעיות עם המנוע לכולם יש 1.2 פיורטק, אחד אפילו עבר החלפת מנוע בגלל שהיה באחריות, וכולם אמרו לי פה אחד, שלא יתקרבו יותר, אין חכם כבעל נסיון, וכאן הניסיון הוכיח שזה לא שונה כל כך מהסטיגמה.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפקט הפשרה המתגבשת בייצוגית ? כנראה שהפשרה תהיה כואבת (ליבואן) ולכן לדעתי עדיף לו לשלם חשבונית עכשיו ולסגור את הנושא במיוחד אם היא פחות מסכום הפשרה.

איזה פשרה מסתמנת?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמובן לא אתקרב למנועים האלה, אך חייב לציין שיש הצעות מפתות מאוד לדגמים עם המנוע הזו,

כך ולא חסרים קונים, אם המנועים האלה היו מושלמים, לא הייתי מופתע אם PSA היו שוברים את השוק עם  ההיצע שיש להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, כחבילה כוללת, יש לך לא מעט עסקאות מעניינות בעיקר עם מנועי ה1.2 אם זה הקרוסלנד X החדש והגרנדלנד X, ה2008, האופל אסטרה ועוד עם המימון ללא ריבית והצמדה, C3 החדשה בכלל ב0 ק"מ שווה מאוד,

הבעיה שאני אישית שולל מיד בגלל המנוע, לו המנוע היה אמין או לפחות מטופל כאוי, הרכבים שלהם היו גבוהים מאוד ברשימה שלי ושל לא מעט רוכשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראוי לקחת את הדברים בפרופורציות. 
המנוע עצמו נמצא איתנו בשלל דגמי הקונצרן מאז 2013 שזה לא מעט שנים ומעבר לבעיית רצועת התזמון לא התגלו בו כשלים או בעיות אחרות לא שמעתי לא על החלפות טורבו לא על נזילות שמן לא על בעיות LSPI לא על בעיות במערכת קרור וכו... בזמן שמנועים אחרים סובלים משלל בעיות קטנות שפחות אקוטיות מרצוע התזמון אך גם לא ממש פתירות (נשבר חלק = מחליפים עד לפעם הבאה שישבר)
מצד שני מאז החלפת רצועת התזמון ב2018 עברו כבר 3 שנים ולא שמעתי או פגשתי אפילו מקרה בודד של רכב שהייתה לו בעיה (לפחות הידלקות נורת מנוע או צורך להחליף רצועה) עם הרצועה החדשה גם פו גם בפורומים בחו"ל וגם בפורומים הגדולים של ה3008. וזה גם לא שהבעיה הזאת כ"כ קשה לפתרון. בפורד משתמשים ברצועת מנוע פנימית במנועי הECOBOOST החדשים ואין להם בעיות של התפוררות רצועה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אוסיף שכל מה שהוא צריך לעשות זה לעקוב אחרי מצב הרצועה ולהחליף בהתאם ,זה בדיוק מה שעשיתי ועדיין עושה X2 רכבים ומעולם לא הייתה לי בעיה עם הרצועה והמנוע מתפקד מעולה לאורך השנים.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Gavrik כתב:

אני חושב שראוי לקחת את הדברים בפרופורציות. 
המנוע עצמו נמצא איתנו בשלל דגמי הקונצרן מאז 2013 שזה לא מעט שנים ומעבר לבעיית רצועת התזמון לא התגלו בו כשלים או בעיות אחרות לא שמעתי לא על החלפות טורבו לא על נזילות שמן לא על בעיות LSPI לא על בעיות במערכת קרור וכו... בזמן שמנועים אחרים סובלים משלל בעיות קטנות שפחות אקוטיות מרצוע התזמון אך גם לא ממש פתירות (נשבר חלק = מחליפים עד לפעם הבאה שישבר)
מצד שני מאז החלפת רצועת התזמון ב2018 עברו כבר 3 שנים ולא שמעתי או פגשתי אפילו מקרה בודד של רכב שהייתה לו בעיה (לפחות הידלקות נורת מנוע או צורך להחליף רצועה) עם הרצועה החדשה גם פו גם בפורומים בחו"ל וגם בפורומים הגדולים של ה3008. וזה גם לא שהבעיה הזאת כ"כ קשה לפתרון. בפורד משתמשים ברצועת מנוע פנימית במנועי הECOBOOST החדשים ואין להם בעיות של התפוררות רצועה.

מבחינתי ישנן שתי אינדיקציות לכך שהקטסטרופה לא באמת קטסטרופה, האחת 208 אטמוספרית שהיתה אצלנו במשפחה מאז עזבה את החנות כדנדשה ועד חמש שנים  ו 120K ק"מ מאוחר יותר, התנהגה למופת, לא עשתה צרות, לא במנוע ולא בשום מקום אחר, אבל זה אוטו אחד ולזכרוני אפילו אצל "ארצות הפרא" חברנו היתה איזה 208 שלא זוכר תלונות מיוחדות בגינה, אבל ושוב מדובר במכוניות בודדות שאינן מגלות תמונה לטוב ולרע, מה ששונה אצל היצרן שמעקש למרות הכל לצייד את מרביתן המוחלטת של המכוניות שהוא מייצר, לרבות דגמים חדשים לחלוטין באותם המנועים בדיוק. ואם המסקנה הסבירה היא שאין המדובר באיזה ייצר הרס עצמי נטול שליטה, אז כנראה שהמצב לא באמת כל כך קשה, נדמה לי שדי להיפך, הוא לפחות כנראה מאוד מרוצה מהמנוע הזה על שלל גירסאותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע מסיים ביקור ביורומוטורס חדרה, בדקו את הרצועה ופסקו שיש צורך בעדכון תוכנה בלבד.

לא מפתיע, כיוון שהחלפתי אצל גבע לפני שנה.

השאלה היא, האם ניתן לקבל החזר על ההחלפה אצל גבע? במוסך אמרו לי שהם לא מתעסקים עם זה, וזה מובן, זה אמור להיות מול לובינסקי.

מישהו פה פנה ללובינסקי בבקשה להחזר?

לא מאמין שהייצוגית תתן החזר כספי, מקס' טיפול או שניים במוסך שאני לא מעוניין לטפל בו.

ראיתי את התגובות בעמוד הקודם, םשוט לשלוח מייל לשירות לקוחות עם החשבונית מגבע? לא לצלצל ולדבר לפני?

עריכה אחרונה על ידי vxlan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vxlan כתב:

הרגע מסיים ביקור ביורומוטורס חדרה, בדקו את הרצועה ופסקו שיש צורך בעדכון תוכנה בלבד.

לא מפתיע, כיוון שהחלפתי אצל גבע לפני שנה.

השאלה היא, האם ניתן לקבל החזר על ההחלפה אצל גבע? במוסך אמרו לי שהם לא מתעסקים עם זה, וזה מובן, זה אמור להיות מול לובינסקי.

מישהו פה פנה ללובינסקי בבקשה להחזר?

לא מאמין שהייצוגית תתן החזר כספי, מקס' טיפול או שניים במוסך שאני לא מעוניין לטפל בו.

ראיתי את התגובות בעמוד הקודם, םשוט לשלוח מייל לשירות לקוחות עם החשבונית מגבע? לא לצלצל ולדבר לפני?

היי , תשלח להם את החשבונית ותצור קשר עם שירות לקוחות גם תוודה שהם קיבלו הכל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...