Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, Jeka88 כתב:

מוכר להחליף איתך את ה308 שלי תמורת מה שרשום לך בחתימה....

איזה מזל נאחס יש לי, בידיוק גמרתי את האריזה אחרונה 😭.

מה הבעיה שיקום איזה ספק אפטרמארקט ויוציא קיט שידרוג לשרשרת ? הTAM גדול מספיק.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאיזה שנה יש אתה ה3008 עם המנוע הזה??

בנתיים אין דיווחים על בעיות דומות שם אבל מצד שני זה אולי מוקדם עדיין.

מה שכן אני יודע שיצאה רצועה חדשה בשנת 2020, ככל הנראה היא עוד יותר משופרת מהרצועה שיצאה ב2017.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי
לאישתי יש 208 שנת 2015
לפני כשנתיים בערך היו תקלות חוזרות במנוע וזאת לאחר שהיה פעמיים במוסך והוחלפו לו כל מיני חלקחם כמו מסננים וכו’ הבעיה תוך שבוע חזרה ואי אפשר היה לסוע ברכב ואז פנינו שוב למוסך ושם נאמר לנו על בעיה ידועה של התפוררות הרצועה וסתימת רכיבים שונים במנוע

בפועל שילמנו על הטיפולים הראשונים קרוב ל1500 שח ועל הטיפול של החלפת הרצועה ועוד כמה חלקים עוד כ3500 שקל וזאת אחרי ריבים איתם על המחיר 

בתחילת השנה קיבלנו את הריקוול על הרצועה בדיוק מה שקרה לנו שני וחצי לפני ועלה לנו הון 

כמה שאלות לי אליכם ואשמח שתעזרו ותייעצו לי:
1. לפני כשנה הלך המדחס של המזגן וגם זה הוחלף בעלות גבוהה של 2800 ₪ (האם יכול להיות קשור לרצועה?)
2. לפני חצי שנה הייתה בעיה במסרק של ההגה (שחיקה) והוא עבר שיפוץ (האם יכול להיות קשור?)
3. מה העמדה שלי מול החברה במקרה שלי בו שילמתי המון כסף על תקלה שהוגדרה כ-ריקוול וקרתה אצלי לפני? האם אני יכול לדרוש את כספי בחזרה?
4. האם מישהו יודע אם הוגשה תביעה ייצוגית בנושא ובמידה וכן אשמח לדעת איך משיגים את הפרטים שלה

אודה לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דובר על זה, שיפור של צריכת דלק ויעילות של המנוע- למה זה? כי כל שנה תקנות הזיהום באירופה מחמירות יותר ויותר, וזה דוחף את היצרנים לחפש טכנולוגיות חדשות במנועי בערה כדי העמוד באותם התקנות.

לפעמים יכול לקחת זמן עד ששימוש במנוע יגיע לבגרות מסויימת.

קח דוגמא את מנוע ה1600 של הקונצרן- כיום אחד המנועים הנחשבים מבחינת היכולות שלו ומגלה אמינות טובה מאוד,

עד לפני כמה שנים המנוע הזה היה אחד המקוללים ביותר של היצרן הזה.

כן, אפשר לומר שלקח להם כמה שנים טובות להגיע לבגרות של המנוע.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, אסי444 כתב:

ותייעצו לי:
1. לפני כשנה הלך המדחס של המזגן וגם זה הוחלף בעלות גבוהה של 2800 ₪ (האם יכול להיות קשור לרצועה?)
2. לפני חצי שנה הייתה בעיה במסרק של ההגה (שחיקה) והוא עבר שיפוץ (האם יכול להיות קשור?)

מדחס מזגן ומסרק הגה לא קשורים בשום צורה לעניין רצועת התזמון

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולולו גם אצלי מנורת מנוע ב208 2017, כנראה הרצועה..

יש תביעה יצוגית בנושא ? אם כן, איך אפשר לקבל פרטים?

עריכה אחרונה על ידי yanivos
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yanivos כתב:

קולולו גם אצלי מנורת מנוע ב208 2017, כנראה הרצועה..

יש תביעה יצוגית בנושא ? אם כן, איך אפשר לקבל פרטים?

תבדוק אם יש ריקול לרכב שלך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה לכביש במרץ כנראה עם הרצועה הישנה.

הרכב עבר ריקול לפני חודשיים בערך לא הוחלפה הרצועה.

58000 אלף קילומטר הרכב עשה טיפול לפני  קנייה אצל המגרש אז כשדיברתי עם המוסך של לובינסקי בכפר סבא לא היה מה לדבר על להחליף על חשובנם.

אני רוצה לתקן אצל גבע השאלה אם יש תביעה נגד ה*** *****

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המוסך בכפר סבא" - יש אחד כמדומני, מוסך מזעזע (מחוויה אישית). יש לך מזל שהם לא הסכימו להחליף בעצמם.

יש המון (המון) דיווחים על רכבים שעברו "ריקול" שכלל החלפת רצועה ומאז התחילה שריפת שמן לא פרופורציונלית (ובסוף בדרך כלל גם צריך להחליף מנוע).

תתקן אצל גבע. השקט הנפשי מתיקון מקצועי ונכון שווה את הכסף, גם אם בסוף הוא לא יחזור אליך מתביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
עלה לכביש במרץ כנראה עם הרצועה הישנה.
הרכב עבר ריקול לפני חודשיים בערך לא הוחלפה הרצועה.
58000 אלף קילומטר הרכב עשה טיפול לפני  קנייה אצל המגרש אז כשדיברתי עם המוסך של לובינסקי בכפר סבא לא היה מה לדבר על להחליף על חשובנם.
אני רוצה לתקן אצל גבע השאלה אם יש תביעה נגד ה*** *****

ומידה וחשוב לך עבודה תחת ריקול, ואם לא קשה לך להגיע לצפון, אני מכיר 2 מוסכי רשת מקצועיים, שמניסיון של כמה מכוניות בין משפחה וחברים, נעשתה בהן עבודה תחת ריקול ובאיכות גבוהה ללא אכילת שמן מוגברת אח''כ.
1. י.ש. מוסכי גליל, מפרץ חיפה. דבר עם שי, מנהל המוסך. ד''ש מאורי מכפר ורדים.
2. מרכז שרות הסמל, א.ת. אלון תבור (עפולה). דבר עם ניקולא, מנהל העבודה, ד''ש כנ"ל.

בהצלחה.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...