Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אהבתכם הראשונה

Kimel
שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהבה ראשונה? זה נשמע נורא.

גם אחרי 15 שנה מדובר, בסופו של דבר, באוסף של חתיכות פח, פלסטיק, גומי ועוד כמה חומרים. תמכור את הגרוטאה, אם אתה בריא בנפשך תשכח ממנה לאחר 10 דקות, וגם זה בהגזמה. את המחליפה קנה לפי צרכיך ותקציבך, ואת האהבה שלך הפנה לבני אנוש.

זה פורום רכב,יש פה אנשים שמאד אוהבים רכבים ולא מתייחסים אליהם כמו 4 גלגלים להגיע מנקודה א לנקודה ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לפות״ש, סוף כל סוף משתמש חדש שפותח שרשור לעניין ולא עוד אחד שבא לספר לכולם מאיזה חור זורחת השמש.

לגופו של עניין, דווקא שני הרכבים האחרונים שלי הם פרנקופונים ולנוכחי אפילו יש מועדון, שאני בטוח שכמה מחבריו מתחילים את הבוקר עם הרכב בחיבוק ונשיקה.

ודווקא השתיים הללו מייצרות תחושה די אדישה. מצרפתיות ציפיתי ליותר. :wink:

כנראה שהפעם הראשונה, תמיד תהיה מיוחדת.

הונדה סיוויק 95 1.6 ex השאירה אצלי הרבה נוסטלגיה ורק זכרונות טובים, שלא היו מלווים במרירויות בסגנון ״היא דפקה אותי בכל פעם מחדש ואני המשכתי לחייך״.

אשכרה נהנתי מהרכב הנאה/הנעה טהורה.

לילה אחד היא פשוט קמה והלכה.

בקיצור, גנבו לי אותה ועד היום אני משתעשע ברעיון לקנות אחת, גם אם זה בשביל סיבוב קצר אחת לשבוע, לנשמה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכשיהיו לך רכבים נוספים תוכל להחליט האם ה-206 שלך היא באמת אהבה ראשונה שלך אבל היום שהיא היחידה שהייתה בבעלותך יכול מאוד להיות שאלו פשוט ההרגלים שלך שאתה רגיל אליה, כך זה נשמע גם מדבריך, אולי הרכב הבא שלך יהיה דווקא הוא האהבה שלך?

בשביל להגדיר אהבה ראשונה צריך אינדיקציה רחבה יותר לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האהבה הראשונה שלי היתה בגיל 17, עם מאזדה 323F ידנית שחורה שנת 93', במצב תצוגה כולל טאסות מקוריות וחימום מושבים וכל טוב הארץ.

אחרי ארבע שנים שהיתה ברשותי, ירשתי לאנטיס חדשה יותר וחסרת לב. ארבע שנים נוספות, והוחלפה בסיאט איביזה קופה, ששרדה אצלי 6 שנים כמעט.

כל אחת מהן היתה גאונית ומטופשת, בנויה היטב - אבל עם כל מיני שגעונות לא מוסברים של הנדסת אנוש מוזרה (למה הבגאז' ב-323F נפתח "רק החלון" וסף ההטענה כל כך גבוה? למה היא נמוכה כל כך ומגרדת מחסומי דוקרנים?) ובאופן משונה דווקא האיביזה היתה עם הנדסת אנוש הגיונית בסך הכל.

ואחרי שכל האהבות שלי נגמרו, והחודשים האחרונים עם כל אחת מהן לוו בתחושת מיצוי של מערכת היחסים, קניתי גולף. זו אהבה, זו הערכה אינסופית, you name it. אין לי ספק מה תהיה המכונית הבאה שלי.

Hapoel Jerusalem BC   

VW Golf 1.4TSI 150HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי מלא על פוקוס רובוטיות כשרק התחלתי לנהוג(היה רכב בעבודה) והוא זכור לי מאוד לטובה.

מאז יש לי רצון לקנות פוקוס(ידנית או טורבו חדשה).

רכב רגיל לחלוטין שהתחברתי אליו סתם ככה בלי סיבה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי באמת אהבה, כי בכול רכב היו את המגרעות שלו.

אבל אני חושב שבסופו של דבר היאריס T הייתה הטובה ביותר. רכב שאשכרה בנוי לנהיגה מ-א ל-ב ולא להגעה מ-א ל-ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים פתחתי שרשור דומה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?643139-קשר-רגשי-לרכבים

לפני כחודש נמכרה הקיה האהובה שלי, עד עכשיו חושב עליה כל יום אם מטפלים בה כמו שצריך ואם שוטפים אותה כל שבוע כמו שאני הייתי שוטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי הרכב הראשון היה 206 אבל ממש לא אהבה ראשונה , הרכב נקנה מיד 1 עם פחות מ90 אלף קילומטר, הצרות התחילו בדרך הבייתה ולא נגמרו למשך 4 חודשים עד שנפטרתי ממנה, למען האמת לא יכלתי להסתכל עליה בסוף.

אהבה ראשונה בסביבות גיל 13 הוצגה ה3 החדשה ועם גאנטים וגג הייתה מסובבת ראשים.

אבא שלי בזמנו לא היה מחסידי מאזדה. כשסיימתי את הצבא חסכתי שקל לשקל וקניתי 1 שמורה להפליא.

ב4 השנים שאחרי עברו בידיי 3 מאזדה ספיריט רק מהדור הראשון, וסביר להניח שגם היום אם לא האיוניק מהעבודה אני מתנייד על אחת.

לדעתי עם כמה שהיא המונית, הצורה שלה מסובבת ראשים, התנהגות כביש מעולה.

אחלה אוטו

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי סופר לנסר שנת 95.

הרכב הראשון שלי בגיל 17 ואוי...כמה שאהבתי אותו.

הייתה בצבע ירוק בקבוק, מנוע 1.6, גיר אוטומט.

רכב שנת 95 שלא מבייש את העיצוב שלו עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...טרקטור אינטרנשיונל 474...

את האינטרנש' אני שוקל לקנות לאספנות .

הזכרת לי נשכחות.

הבחירה שלי היא ב-Case 4890. הייתה לו נהמת מנוע יחודית בלחיצה הראשונה על הקלאץ' בבוקר, שאחר כך כבר לא חזרה עד למחרת.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...