Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה ממש לא חייב, בזמן הזה הדברים שלי כבר היו ברכב עוד מלפני ואני ואבא שלי ניגבנו את השמשה.

מרוב עלבון ועצבים גם לא רציתי להמשיך להישאר ליד הפח הזה ולחזור הביתה.

אז כמו שאמרתי , לא אתה ולא אף אחד מעניינים אותי.

כמובן שבסרטון הזה העין לא רואה יותר מידי , אבל שוב אני אישית ישר הרגשתי שמשהו לא תקין, הראתי לנציג שם והוא התחיל לדבר סינית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יכול להיות שבאמת הרגשת ביד שמשהו שם לא יושב טוב, אני לא יודע ואני לא יכול לשפוט, אני גם לא מודע לגודל המרווחים שאמורים להיות לרכב הזה. אני רק יכול לאמר שמהעין שלי קשה לראות שיש שם בעיה בעבודה שעשו לך.

אגב, מה זאת אומרת הקליאו ספורט האחרונה, הם לא מייבאים עוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

הדגם הזה הופסק ייבוא

אמורה לצאת קליאו דור 5.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו דור 5 אפילו לא הוכרזה באירופה ועד שהיא תגיע לארץ זה יכול להיות גם ב 2020. עד אז אתה רוצה לאמר לי שלא יהיו עוד קליאו ספורט לרכישה?

אולי הדגם נמכר בכמויות נמוכות מדי ולכן הם מפסיקים את היבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה המצב אין יותר יבוא זה מה שנאמר לחבר שרצה להזמין גם.

לגבי דור 5 ידוע לי אבל כנראה שזה מה שיהיה בסופו של דבר.

לגבי מכירות מוזר דווקא כולן נמכרו אם זאת האחרונה שנשארה מה שאומר שיש לקוחות וקהל יעד, עובדה קנו את כולן(כמעט).

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטה תמוהה ולא ברורה של קראסו בעניין הזה, הקליאו 5 הרגילה רחוקה, גרסת הספורט 5 בכלל מדע בדיוני כרגע. לא מובן למה החליטו את זה, מקווה שישנו את דעתם בשביל מי שרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו של פות"ש לבטל עסקה במידה והתיקון אינו לשביעות רצונו, אבל מהסרטון לא נראה שיש משהו חוץ מרשלנות (די עלובה) של צוות המסירה באשדוד, שלא ניקו את השמשה.

עצרתי והגדלתי את הסרטון, לא רואה משהו חריג במרווחים.

לראות תמונות מלפני התיקון זה לא מעניין חוץ מתמונה אחת של קורת הרוחב שתפקידה לספוג מכות כאלה שנראה שלא נפגעה (מתמונה בלבד) - כלומר הכל בפגושים ובפלסטיקים שאותם קל להחליף.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הסנט שלי ממסירת רכב חדש:

אומנם מדינה אחרת, תרבות אחרת ואני יודע שהמצב אצלנו בארץ שונה לגמרי אבל בשבוע שעבר קניתי את הרכב שלי לאחר מומ עיקש וקפיצה מדילר לדילר לקבלת מחיר נמוך ככל הניתן. אתמצת : אני מגיע לדילר כלשהו, מחנה בחניית האורחים. עוד לפני שנכנסתי רץ לו נציג מכירות לפתוח את הדלת ולקבל את הוד מלכותו. יש לציין שהוד מלכותו לא נכנס לדילר של רולס רויס אלא מאזדה. לאחר ברכת שלום שלום, "מה תרצה לשתות ומה מביא אותך לכאן?". ככה זה היה אצל 4 דילרים שונים שהייתי אצלהם.

לאחר שנסגרתי וקניתי את הרכב, הנציגה בסוכנות בה בחרתי מודיעה לי שהרכב הולך עכשיו לשטיפה ותדלוק. כשיצאתי לחניה לקבל את הרכב הרכב היה נקי יותר מרכבים בתמונות קטלוג של יצרן עם טנק דלק מלא.

שוב, אני יודע שזו לא השוואה נכונה והשוק שלנו שונה מהותית אבל יבואן של רכב סופר נישתי במחיר סופר מנופח חייב לתת ערך מוסף כלשהו(ראה אבארט) והתנהלות כזאת נראית רחוקה מאוד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קנה קופרע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבודו, תרשה לי לקחת את דבריך בערבון מוגבל. אף אחד לא 'יוצא' על פותח האשכול כמו שאתה וחבר נוסף במועדון יצאתם עליו אם לא היה לך מידע נוסף שלנו אין אותו.

המידע שיש לי מעבר למה שיש לכם הוא רמת השירותיות של עמרי.

כמו שניתן לראות בסרטון, הרכב רחוק ממצב ביזיוני כמתואר. אולי התיקון לא לטעמו של פות״ש והוא רוצה תיקון מחדש או לבטל עסקה (זכותו והחלטה שלו בלבד ב-2 המקרים) אך הנושא יצא מפרופורציה.

ולך מר מרק10 ולעוד מספר מלכלכים יש לי רק לומר שאני לא מצפה לסליחה על האשמות שווא. סה״כ כינוי בפורום אז אפשר ללכלך על אנשים חופשי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמשה מלוכלכת לא תראה בסרטון וידאו.

במיוחד אם זה נתזי צבע/ לכה .

מבפנים בעיקר .

שמאות הזויה ובזויה - איפה מילוי גז מהסוג שקיים ברנו הזו עולה 450 שקל?? איפה??

איפה תפסים למגן בשמאות?

בסרטון לא תראו הבדלים :

א. אדם לא שמאי

ב.הצילום באיכות נמוכה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס הרדיאטור התעקם ל היה בו חור.

היום מכונות של המזגן יודעות לשאוב את כל הגז החוצא ולמלא אותו בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...